Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, mit tegyek? fórum

Megcsaltak, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 14:40
Hú,én is írni akartam ,de láttam, régi már a fórum.
20. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 18. - D41005143d)
2011. okt. 28. 14:29
Ezzel nem értek egyet!Én amíg fiatal voltam,szégyen,nem szégyen,sosem voltam egy páromhoz sem hűséges.Aztán amikor megismertem a mostani párom,és családunk lett,egyszer sem léptem félre,pedig előtte nem voltam hűséges tipus.Az ember ha akar meg tud változni,és vannak dolgok,amiket tényleg őszintén megbán az ember.
2011. okt. 28. 14:27
Hát nem most indította ezt a fórumot az illető,de gondolom azóta minden rendbe jött.Amikor az első fiam 1,5 éves volt,nálunk is kiderült,hogy a párom megcsal.Nem is gondolkodtam kitettem a szűrét.4 hónapig éltünk külön,aztán rájött,hogy mekkora hibát vétett,hogy elhagyta a családját,és visszafogadtam,mert láttam az őszinte megbánást rajta.Hozzá kell tegyem,ekkor 20 éves volt.Azóta is boldogan élünk,és újjab babánk lett,és teljes mértékben megbízom benne,sosem fordult meg a fejemben,hogy megint megcsal.Szerintem vannak bizonyos esetek,amikor meg lehet bocsájtani egy félrelépést!
2011. okt. 28. 14:06
hagyd el hisz aki egyszer mewgtette maskor is megteszi,tobbet nem tudsz benne megbizni ezekutan.tudom fajdalmasak a soraoim,de ha elhagyod mindig jobb,mintha szenvedsz mellette...
2011. szept. 5. 21:21
valtozott valami azota?
2011. szept. 5. 21:21
szerintem nagy hulyeség a tures.!!az en szuleim csak miattam s testvérem miatt voltak meg 1utt.mik 15 éves lettem elvaltak hal istennekh mertnem elobb.hagyjuk mien az ilyen gyerekkor.ott is vlt csalas...na meg mit ne mondjak mi meg.igy akarod nevelni gyerekeid.mgkeseredetten?egesz hatralevo eledben?amig 1masik ember se a sajat gyereket se teged nem tisztel!?fölháboritó.h nincs penzed en megertem.de senki nincs az eletedben aki segitene vhogy uj eletet kezdeni?a gyerektartast kapnad ugyanugy kapta az en szulom is rank.ami nm olyan kispenz.s irod h mesz dolgozni.!egy 14eves lany meg lehet akaratos.mivel tini.csak h lelehet vele ulni beszelni.es elmondani h mi a helyzet.nem kislany mar.!lehetne meg 1 boldog eleted mas ferfi melett v akar a gyerekeid mellet...hulyeseg ez a beletörödes.1 ferfinek mindent lehet?!ha durvan fogalmaztam elnezest csak folhaborit elegvolt vegignezni mar nekemis nm 1 ilyet
2008. nov. 26. 08:56
hát sajna igen...
2008. nov. 25. 13:13

jaj

hat akkor marad a tures

2008. nov. 25. 13:09

Sajnos már kipróbáltam de azt se hatja meg.

De a nagyobbik gyereket nem akarja,hogy maggammal vigyem mert ,hogy nem akar gyerektartást fizetni,egyet sem.

De felvílágosítottak,hogy ha én igénylem akkor mind a 2 gyerekre természetesen azonnal megkapom,és ő neki csak utána lehet bíróságon ígényelni ,hogy a lányára ne fizessen mert azt akarja,hogy vele maradjon.

Szóval azt akarja,hogy 1 gyerek nála maradjon a másik nálam,és akkor nem kéne neki gyerektartást fizetnie,de ebben én soha nem megyek bele.

2008. nov. 25. 13:00

Hat akkor valamilyen mas format kell talani a beszelgetesre

talan ha megzsarolod hogy elmesz a gyerekekkel akkor lehet hogy figyelni fog a mondandodra

2008. nov. 25. 12:53

Igen gázos a helyzetünk,de sajnos nem lehet vele beszélni,mindenen nevet,és tagad mindent.

Márciusban lejár a gyedem és visszamegyek dolgozni,és sajnos csak akkor tudok lépni,valószínű albérletbe megyek.De a 14 éves lányom akarataos nem igen akarna jönni,új helyre költözni.((

2008. nov. 25. 12:45

Sziasztok

szerintem kene egy jo nagyot beszelgetnetek arrol hogy mi legyen mert igy ez egy kicsit gazos helyzet

9. anikoland (válaszként erre: 5. - 10d89b51ea)
2008. nov. 25. 12:39
Megtenném,de sajna nincs hová mennünk.
8. anikoland (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2008. nov. 25. 12:38
igen a gyerektartáson gondolkodok,de attól,félek,hogy ha beis adom kitesz a lakásból.
7. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Anikoland)
2008. nov. 25. 12:33

Mindig kihasználják, ha egy nő otthon van éhbéren, s a gyereküket neveli.


Önállósodj minél hamarabb, menj el dolgozni, besegíthetnek a rokonok is, s légy jó nő, akin megakad a pasik szeme. Aztán ha tudsz, válts.

Ha nem, akkor hátha hozzád jár majd haza.

2008. nov. 25. 12:33
Köszönöm a hozzászolásotokat.
5. 10d89b51ea (válaszként erre: 1. - Anikoland)
2008. nov. 25. 12:30
Hagyd el, kezdj új életet!
2008. nov. 25. 00:44

:( Most olvastam amit írtál és valóban nem könnyü a helyzeted:( Na de azt mondják minden út hepe-hpás és kétszer nics hupa.... Szóval én tanácsot nem is akarok adni mert a szív dolgaiban elég nehéz és szerintem jobb ha csak azt írom le amit én tennék ebben a helyzetben ....

Ülj le és mérlegelj ! Miután azt írtad ,hogy a nagyobbik gyereket ez megviseli így azt kell nézned elsősorban ,hogy neki mi a jó. Mert ugye sajnos a gyerekek sinylik meg az ilyen érzelmi hullámjainkat.

Vegyél szépen elő egy papírt és írd ki magadból hogy a jelenben mi a jó az életedben és mi ami rossz .

Vagyis mérlegelj !

Aztán ha már látod ,hogy merre billen a mérleg akkor érdemes azon gondolkozni ,hogy mit tudnál tenni ...akár azért ,hogy a régi életed helyére rázódjon ,vagy éppen mi lenne , lehetne a kiút ebből a sivár, és ahogy írtad az idegeidet is megviselő kapcsolatból .

Nem könnyű ez mert ugye itt még a szívügyekről nem is nagyon beszéltünk de lehet, hogy már az is segitene ha valami biztos menekülő utat kidolgoznál ( mielött még kész utilaput is kapsz ) . Sajnos ha egy férfi megbolondúl akkor mindenre képes . Nem néz se embert se gyereket .És az a te esetedbe is előfordúlhat :(

Sok sikert és ne hagyd el magad !!!!!!!

Csak egy tipp : Mi lenne ha úgy tennél mintha téged nem is érdekelne ,hogy ő mit , merre stb ....csinál ? Kicsit össze kellene kapni magad ha most nem is ez a legfőbb gondolatod és tedd féltékennyé .

Bár ezek csak tippek mert kinél mi jön be és kiből mit vált ki ez az egyéni .

De sok sikert!!!

3. spinneli (válaszként erre: 2. - Anikoland)
2008. nov. 25. 00:28
pedig úgy tűnik valamerre már döntöttél ha a gyerektartáson gondolkozol.
2008. nov. 25. 00:17

Megcsal az élettársam mit tegyek!!?

14 éve élek élettási viszonyt, eddig miden szép és jó volt. Az együttlétünk kisebb veszekedésekkel túléltük. . Soha nem csalt meg de most sajna február óta viszonya van egy nővel:((

Nem tudom, hogy mit is tegyek.

2008. nov. 25. 00:13

Megcsal az élettársam mit tegyek!!?

14 éve élek élettási viszonyt,eddig miden szép és jó volt.Az együttlétünk kisebb veszekedésekkel túléltük..Soha nem csalt meg de most sajna február óta viszonya van egy nővel:((

Nem tudom,hogy mit is tegyek.


14 éve élek az élettársammal együtt,saját lakásban de az ő nevén van a lakás,a haszonélvező meg a keresztannya.Van 2 gyerekünk 14 éves és egy 1,5 éves kisfiú.1 Hónapja kiderült,hogy megcsal.Február óta viszonya van egy nővel,de mai napig tagadja.Van úgy,hogy 3-4 napig nem is látom mert nem jön haza.A több napos kimaradásai,már hónapokkal ezelőtt kezdődőtt,és még a szemembe hazudja,hogy szeret.Azt meri hazudni,hogy haveroknál alszik.A gyerekeivel nem törödik,semmibe veszi őket.

Hazudozik,hogy az édesannya lakásában alszik,mert az ugyebár üres,és ott piheni ki magát mert bányában dolgozik és a fáradságot nem tudja a kisfiam mellet kialudni magát.Én naív meg elhíttem.De a pletyka egy kisvárosban hamar kiderül és megtudtam,hogy más nőkkel szórakozik,bulizik.A keresztannya,meg az "édesannya" mellettem áll,a lakásból azt mondta ki ne tegyem a lábamat.2 gyerekkel amugyis hova mennék.Kölcsönt meg nem tudok felvenni,mert gyeden vagyok.Csak az a bosszantó,hogy ő nem megy ki a lakásból,mert az ő nevén van a lakás,és néha hébe hoba hazajön ruhát cserélni meg a ruháját kimosni.Pénzt nemigen ad,néha egy hónapban ha ad 15-20 ezret:((


A lakás rezsit aszt nem én fizetem hanem a fizetéséből vonja a bank.Természetesen külön kasszán vagyunk.

Ha haza is jön akkor is úgy tesz mintha misem történt volna,és az eltávozására csak annyit mond,hogy az útját járja.

Mellete sokáig nem lehet bírni.Idegileg kivagyok,és a nagylányomon is látszik,hogy megviseli.Továbbtanulás előtt áll,de a jegyein is rontott:((Nagyon apás.

Csak az szívszórító hogy nem tudom,hogy ezt a "családi életet"meddig fogom kibírni.

Sokáig gondolkodtam öngyilkoságon is de ezt az örömöt nem szerzem meg neki.Meg a 2 gyerekemet nem hagyom el,hogy más nevelje fel hellyettem.

De a bórzasztó az ,hogy még mindig is nagyon szerelmes vagyok belé,és ő már nagyon eltávolodott tölünk és nem akarja,hogy belékapaszkodjak.Ezek szerint már nem szeret minket:((

Valószínű a gyerektartást is ígényelni fogom.

Változni már úgysem fog sajna,úgy érzem.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook