Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meg akarok halni ! fórum

Meg akarok halni ! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
okt. 11. 22:11
Nem írt újra a fórumindító. Pedig meríthet ebből a fórumból. Mert egyvalami közös volt az összes hozzászólásban: mindannyian segíteni akartunk neki, és ez fontos volt nekünk. Ha másból esetleg nem, de ebből mindenképp meríts erőt!
38. Mrtika
okt. 9. 16:07
A múlthéten még én is nagyon padlón voltam. Ma már másképp érzek. Igaz a mondás lentről az út már csak feljebb lehet. Mindig tálálni kell valami célt ami értelmet ad az életnek.Nagyon nehéz,de nem lehetetlen.
okt. 7. 17:45

A fóruminditó ne akarjon meghalni!

Próbálja meg a gondját baját megoldani mégha nehéz is

Sok jó tanácsot irogattak, fogadd meg valamelyiket, illetve mindet

36. Regin_a (válaszként erre: 30. - Papája)
okt. 7. 17:43

Az ilyen példálózást, még ha igaz is, nem szeretem

Sok ezerszer elmondták ezt nekem, amikor éppen kijöttem egy pánikrohamból ,ége lettem kevésbé elkeseredett

Ismétlem, igaz, mindenki lehet szaharább helyzetben minthogy itt irogat a neten


Ma kórházban voltam egy óra hosszát 1xű vizsgálaton

Hordágy, félálom vagy aléltság és az öregúr éppencsak levegőt tudott venni

Ennek vigasznak kellene lenni, de ez/ilyen mégse dob fel

okt. 7. 17:18

"Amikor azt hiszed, hogy mindennek vége; amikor úgy érzed, hogy minden elveszett; vagy amikor azt érzed, hogy minden összedőlt, amit eddig felépítettél és úgy gondolod, hogy ettől rosszabb már nem jöhet; akkor veszi kezdetét egy újabb fejezet. Ami már csak feljebb vihet. Hisz nincs a lentnél még lentebb. Mert mindig jön egy kapaszkodó, egy reménysugár, egy segítő kéz, amitől újból élsz. És remélsz. Remélsz valami jót, valami éltetőt, valami szépet, és ami volt, attól egy sokkal szebbet. Mert aki remél, az túlél."


Én is nagyon sokon megyek / mentem keresztül és felálltam!

Élni akartam és sikerült!

34. Luijza
okt. 7. 13:10
Ne tedd! Inkább írj, hogy mi bánt! Biztos tudnánk segíteni!
33. Hansika (válaszként erre: 30. - Papája)
okt. 7. 11:11
Azert ez a pelda a ritkäk közül van emlitve.
okt. 7. 10:51
Onnan még senki nem jött visssza... Te sem fogsz és azt sem tudod kinek fogsz hiányozni.. A kérdésekre itt és most kell válaszolni- mert aki marad azoknak a válaszolatlan miértek élethosszig dilemmák jelentenek.... Te kegyetlen vagy, ha szó és indok nélkül, alkalmat sem adva a "tisztázásra" , lelépsz: az nem te vagy!. Ha "bosszú" és maradsz- nagyobbat üt, ha fáj és nehéz mindig lesz olyan aki melléd áll, és élhetővé teszi . Sosem tudod neg, kinek volt fontos tényleg a léted. Adj magadnak és nekik esélyt a továbblépésre. Sosem vagy egyedül, mindig van olyan személy, akinek része vagy! Nézz körül! Ha nagyon nem működik, irány kórház. Aki időt nyer, életet nyer. Kívánom legyen úgy! Mindig van tovább!
31. libikóka (válaszként erre: 30. - Papája)
okt. 7. 10:42

Sokszor mondom amikor panasz van,,lehetne rosszabb is.

Aztán néha lesz is.

Meg nem is lehet mindent lenyelni "lehetne rosszabb" jelszóval.

Ez amit írtál mégis elég kijózanító.


Szóval FI,,,hajrá:))

30. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 7. 10:38

Gondolj arra,hogy hányan vannak olyanok, akik még téged is irigyelhetnek, mert nekik még nálad is rosszabb.


Barátunk, kb. 50 éve az nap, amikor megkapta az orvosi alkalmassági vizsgálat eredményét, hogy alkalmas pilótának, a villamos alá esett és elveszítette az egyik lábát. A világ összeomlott, öngyilkos akart lenni. A kórházból a rehabra került. Ott megszólította egy srác. Haver pisiltess meg. Akkor látta, hogy neki meg nincsennek meg a kezei.

Attól kezdve nem sajnálta magát. Teljes életet élt, órás lett.

29. MÁRIA DOBOS (válaszként erre: 15. - 55Judit)
okt. 7. 09:59
Vigyázz magadra. Nagy kár lenne.
28. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 6. 21:27
Miből gondolod könnyebb lesz odaát? Azt hallottam, hogy az öngyilkosok fákká változnak büntetésből amiatt, amiért megsértik a téridő folyamatát. Érzékszervek nélkül élni brutális lehet. Én nem ajánlom, értelmetlen. Meg kell küzdeni a problémákkal a megfelelő módon.
okt. 6. 20:15
Ne akarj meghalni! Gondolj arra, hogyan látott téged régebben (vagy akár most) valaki, aki igazán szeret/szeretett téged, és próbálj meg te is ezzel a szemmel nézni magadra. És kérj esetleg szakmai segítséget. Kitartást!
26. LillaW
okt. 6. 19:25
Ne szerezz örömöt az ellenségeidnek azzal, hogy meghalsz. Amúgy meg miért pont neked kéne meghalnod, amikor a börtönben lévő sorozatgyilkos is úgy érzi ,joga van élni. Egyszer olvastam, hogy ha már azt hiszed ,hogy neked a legrosszabb ,akkor gondolj arra, hogy nem egy sziámi ikerpár egyik tagja vagy. Néha nekem is van ilyen gondolatom,de akkor arra gondolok,nem a halálsoron vagyok kivégzésre várva.
25. Görögtánc (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 6. 19:15

Egyszer majd én is. Előre ne siess.

Rossz olvasni, hogy időnként születnek itt ilyen vallomások. :/

Kérj segítséget vagy szervezd újra az életed. Jobb mint meghalni🤷🏼‍♀️

24. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 6. 19:02
Csak egy "tyúkszaros" életed van, becsüld meg!
23. 55Judit (válaszként erre: 22. - Bichi)
okt. 6. 18:50
Így van. Ők könnyen pótolhatók.😄
22. Bichi (válaszként erre: 20. - Liliom10)
okt. 6. 18:34
Pont tegnap mondta a férjem, hogy rám vigyázni kell, a többiekből van bőven :D
21. 55Judit (válaszként erre: 20. - Liliom10)
okt. 6. 18:20
Ez mindenkire igaz.😄 Ráadásul mindenki egyedi és különleges. Ergo mindannyiunkért kár.💖
20. liliom10 (válaszként erre: 19. - 55Judit)
okt. 6. 18:13
Tudod, belőled csak EGY van ! 😊 Másokból sok van.
19. 55Judit (válaszként erre: 17. - Liliom10)
okt. 6. 18:11
De aranyos vagy! Köszönöm!🙏💖
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Srcrss)
okt. 6. 18:10
Igyekszem. Én is ugyanazt tudom mondani. Vigyázz jobban magadra!
17. liliom10 (válaszként erre: 15. - 55Judit)
okt. 6. 18:08
Vigyázz magadra ! Nagyon hiányoznál !!! 💝
16. srcrss (válaszként erre: 15. - 55Judit)
okt. 6. 18:07
Súlyos fürdőszobai baleset. De nem szeretnék beszélni róla. Sajnálom. Vigyázz magadra!
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Srcrss)
okt. 6. 17:50

Mit csináltál?

Én félrenyeltem 1 korty kávét.

14. srcrss (válaszként erre: 11. - 55Judit)
okt. 6. 17:47
Nekem ma.
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
okt. 6. 17:44
Időnként mindkettő igaz.
okt. 6. 17:41
Meghalni könnyű, élni nehéz.
okt. 6. 17:36
Nekem tegnap majdnem sikerült, pedig nem is akartam.
10. srcrss (válaszként erre: 9. - Globus)
okt. 6. 17:21
:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook