Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol vásárolsz gyerek ruhákat? /7-8 év/ Méret probléma! fórum

Hol vásárolsz gyerek ruhákat? /7-8 év/ Méret probléma! (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 19. 10:17

Köszönöm mindenkinek, már adtam is le rendelést :)


A használt ruhánál lemérték nekem, azzal nem is volt semmi gond, hanem hogy milyen állapotban jött a ruha…

Szét mosott, valamelyik még lyukas is volt, foltos… a kuka nem vette volna be némelyiket.

11. pneandi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 16:02

Szia!

Szerintem itt is körülnézhetnél: [link]

Ugyan gyermek ruhát nem rendeltem, de felnőttet havi rendszerességgel. Eddig mindig jó minőségű és méretpontos áru érkezett. 9€ felett ingyenes a szállítás. Egy próbát megér szerintem.

Mindennek a pontos mérete meg van adva és más vásárlók értékelését is elolvashatod (sokszor képekkel illusztrálva).

10. Charlize (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 14:27
Egyelőre még EU tagok vagyunk, nincs semmi más költség a szállításon kívül.
2023. ápr. 18. 13:28
Egy hasznos tipp, ha mégis használt gyerekruhát vennél. Kérjél pontos, centiméterben mért méreteket. Én az unokák kinőtt, de nagyon jó állapotú, illetve soha nem viselt ruháit szoktam hirdetni eladásra. Minden egyes darab ruhát lemérek, derékbőség, csipőbőség, újja hossza, nadrág hossza, stb...Így kevésbé lehet melléfogni.
2023. ápr. 18. 12:40

Rákeresek az ajánlottakra, köszönöm!


Sajnos nem egyszerű vele vásárolni, nem részletezem, de 90 km-re van a legközelebbi Árkád is pl., nem csak átugrunk.

Biztos találok ennyi tipp között. 🙂


A C&A-t aki javasolta… ugye ott nincs magas vám, meg ilyenek?

2023. ápr. 18. 11:19
Vagy Next, a nextdirect.comrol
6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 11:19
H&m, lidl, sinsay. Neha reserved, zara, tchibo.
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 09:55

Még eszembe jutott a C&A webshop. EUR-ban van, de szállítanak Magyarországra és nem vészes a szállítási költség.

Még nem rendeltem onnan, mert nálunk a városban van üzletük és anyu rendszeresen jár "nézelődni".


Viszont ha nem ismered a termékeiket: sokkal kisebb, mint a H&M!

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 09:50
Ha weben nézed a H&M webshopot, nem mobilos alkalmazásban, akkor látszanak a vélemények a termékekről, sokszor segít ez is a méretválasztásban.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 09:46

Én évek óta H&M-ből rendelek. Idén tényleg el lettek méretezve a pólók pl. A 110/116 már elvileg kicsi az 5,5 évesemre, de most jó, hogy az üzletben vásároltam, mert akkora pólót kellett venni és mégis majdnem nagy. A 122/128 óriási volt.


Mindig előre meg szoktam venni gyűjtögetve a következő méretű ruhatárat, ezért engem nem zavar, ha nagy, az inkább, ha kicsi, de olyan még nem volt.


A Reserved webshopjából szoktam még rendelni. H&M méret a póló és a macinaci is. Kabátokat is következő télre ott vettem leárazva szezon végén. Lesem az akciókat.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 09:34

Én azt nem értem, hogy ha az 50 cm már rövid, akkor hogy lehet az 58 cm annyira nagy?

Egyébként meg ha el nem akarsz menni személyesen, akkor a rendelésen kívül nem sok lehetőséged van, ami pont annyira lutri gyerek esetében, mint a felnőtteknél...

2023. ápr. 18. 09:17

Sajnos mi olyan helyen lakunk, ahol van nem igazán van választék üzletek terén. Tesco, Takko és kínai.

F&F jó lenne, de baromira le van válogatva a nagyobb méret, kicsiket mindig be tudtuk itt szerezni és elégedettek is voltunk.


H&M-ből szoktam rendelni, de ott meg kb. minden dupla méretezés, ami nagyon nem praktikus. 122/128-as pólók 47-50 cm hosszúak, ami már kezd rövid lenni, rendeltem 134/140-est, de meg óriási, nagyon lóg a gyereken. Van ami 58 cm hosszú, azért 10 cm elég jelentős.


Hol az arany középút? Berendeltem csomót, ami vagy kicsi vagy nagy… kicsit el vagyok keseredve.


Próbáltam használt ruhát venni, de kett olyan kritikán aluli csomag érkezett, hogy az életkedvem is elment.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook