Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbe estél petevezeték elkötése után? fórum

Teherbe estél petevezeték elkötése után? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
23. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 22. - Jázminka)
2008. okt. 20. 07:55
:)))
22. Jázminka (válaszként erre: 21. - Tafonta)
2008. okt. 18. 10:04

Nekem így lett a harmadik... ovulációs mikroszkópot használtam,és amikor úgy látdzódott,hogy érik,semmi....

De előtte és utána is megszakításosan voltunk együtt.Szóval nekem a lányomat csakis a huzat vihette be... :)))

21. tafonta (válaszként erre: 20. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 18. 08:32
Óóó! Különben attól tartok, hogy én is így járok! Lehet, hogy visszatérek arra a módszerre, hogy számontartom a peteérést és akkor nem csinálunk semmit. :))
2008. okt. 17. 16:14

Szia Tafonta!!


Sajnos, ez a módszer sem 100%-os! Az én családomban is volt erre példa nem is egyszer. Az orvosok szerint nincs erre magyarázat...

2008. okt. 2. 14:14
Tényleg van olyan, hogy a kötés "kilazul"? Te jó ég! Nekem csak elkötve lett, égetve nem! jaaaaaaaaaj! Hallott már ilyet valaki? És hogy lehet arról megbizonyosodni, hogy minden oké? Egyáltalán lehet?
2008. szept. 9. 15:56

Szerintem még mindíg ez a legbiztosabb.

Vagy csináltassa meg a párod a meddővé tételt( az enyém hallani sem akart róla),de sok férfi hajlandó ilyenre .Én sem érzem azt,hogy soha többé nem lesz gyerekem,én sem tudom miért.Talán van a sorsnak fintora?

Egyszó mint száz,ha a párod végtelenül megbízik benned és hajlandó áldozatot hozni, kérd meg,hogy csinálja ő.

Kisebb metszés,hamarabb gyógyul mint a nő.Nézz utána!

2008. szept. 9. 13:12
Jó ég. Épp tegnap akart rábeszélni egy ismerősöm, de ha ez sem 100% akkor minek?
16. tafonta (válaszként erre: 15. - Jázminka)
2008. szept. 5. 14:34
Passz! De valahogy én sem érzem úgy, hogy soha többé. Vajon miért van ez?
2008. szept. 5. 09:46

Húha! Most aztán belém állt az ütő!

Nekem is a harmadik gyerek után megcsinálták a lekötést duplán! ugyanis be lett metszve és el is lett égetve a szülésznőm szerint. Duplabiztos,de minden hónapban rettegek... utóbb késett egy hetet, és nem is volt nagyon gáz a menszeszem...

Lehet,hogy szaladnom kéne tesztért...?

14. tafonta (válaszként erre: 12. - Ájrin)
2008. szept. 4. 15:34

Szia! Igen, néha lehet olyat hallani, hogy valakinek megmondják, hogy nem lehet (természetes úton) gyereke, aztán a sokadik sikertelen beavatkozás után egyszer csak spontán terhes lesz.

Persze aki képes teherbe esni, az is hiheti hony nem tud, és akkor legtöbbször tényleg nem is tud, mert akaratlanul is lelki gátakat gördít a terhesség útjába.

13. tafonta (válaszként erre: 11. - Timimyrtille)
2008. szept. 4. 15:29

Ez tényleg nem semmi! Mikor az ikrekkel császároztak sokáig tartott a műtét? Nálam igen, harmadjára rengeteg oxitocint kaptam, hogy vissza tudják tuszkolni a hasamba a méhemet. Amikor elkötöttek, előtte a doki mondta, hogy most jön az a kétszer 3 perc, amibe ez telik.

Neked mit mondott az orvos? Hogyan történhetett ez meg? Saját orvosod kötött el vagy aki épp ügyeletes volt?

Egyébként gratula a négy gyerekhez, a harmadiknál én is azon imádkoztam, hogy nehogy ikrek legyenek! :) Ikrek után egy baba talán nem lesz olyan nehéz a méhednek, de majdnem minden a hegvastagágon múlik, ahogy azt már tudjuk.

12. ájrin (válaszként erre: 11. - Timimyrtille)
2008. szept. 3. 18:53

hát nemsemmi!:)

akkor én is terhes lehetek még úgy, hogy el van záródva mindkét petevezetőm?

reménykedem:)

11. timimyrtille (válaszként erre: 3. - Tafonta)
2008. szept. 3. 18:14

Szia!

Én Timi vagyok 28 éves. Három terhességem volt, mindegyik császár, de a második után ikrekkel lettem terhes, így elkötöttek császár közbe. Most van 4 gyönyörű gyermekem, de az elkötés óta megint terhes lettem és úgy hogy 5 napot késett a menszesz és szaladtam is a dokihoz. Az ultrahang kimutatta, hogy 13 hetes terhes vagyok. Így meg kell tartanom. Viszont megintcsak veszélyeztetett terhes lettem, és borzasztóan félek, hogy képes lesz-e a méhem még egy baba kihordására. az én történetem ennyi.

10. tafonta (válaszként erre: 9. - Silverblue)
2008. máj. 29. 11:38
Köszi!Idáig semmi gondom nem volt vele, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, meg hogy milyen arányban volt ez a beavatkozás "sikertelen".
2008. máj. 29. 11:07
Én is elkötettem magam a harmadik gyerek után.Nekem semmi problémám nincs azóta sem.Ez még 2004 augusztusában történt.Szerintem,ha jól csinálják meg az elkötést akkor nem lehet utána terhes az ember.Ha bizonytalan vagy beszéld meg a nőgyógyászoddal a problémádat.
2008. máj. 27. 14:14
Én a 2. kisfiam után lettem elkötve 1 éve. Semmi panaszt nem okoz, remélem így marad!
2008. máj. 23. 15:22
Ha jól csinálták meg, akkor kizárt a teherbe esés. Az biztos, hogy lehetnek utána komplikációk.
2008. máj. 23. 14:24
Rokonom van elkötve, teherbe ugyan nem esett azóta, de fél évenként van mindig valami baja ezzel kapcsolatban, hogy mi azt nem tudom pontosan, de ezzel függ össze
5. Pofi (válaszként erre: 3. - Tafonta)
2008. máj. 23. 14:21

Szia!

Van ilyen, egy nagyon közeli ismerősöm így járt.

2008. máj. 23. 14:15
én nekem is el van kötve a petevezetékem de én teherbe nem estem.
2008. máj. 23. 14:14

Sziasztok!

Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, akinek elkötötték a petevezetékeit és ennek ellenére teherbe esett? Persze mindezt véletlenül és meglepetésszerűen.

2008. máj. 23. 14:13
nem
2008. máj. 23. 14:13
Teherbe estél petevezeték elkötése után?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook