Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbe estél petevezeték elkötése után? fórum

Teherbe estél petevezeték elkötése után? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
83. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 81. - B91271da00)
2016. okt. 21. 20:26
szia én is most tervezem az elkötést, jövő héten megyek a dokihoz. eddig a fórumokon (nyitottam róla egy fórumot) csak jót hallottam az elkötésről. én is laporaszkópiást szeretnék, ahogy írtad akkor nem fáj? és altatásban végzik? és utána bent kell maradni? én 40 felett vagyok van egy 22 éves fiam szerinted lesz kötelező "várakozási gondolkodási idő". köszi ha válaszolsz. a fórumot amit nyitottam róla szinte mindenki azt monda, hogy nem lett terhes
82. b91271da00 (válaszként erre: 81. - B91271da00)
2016. okt. 14. 09:37
Rosszul írtam a nevét, Dr. Sobel 😊
81. b91271da00 (válaszként erre: 79. - Damáz)
2016. okt. 14. 09:36
Szia! Nekem májusban volt a Sote-n helyreállító műtétem, teljesen ingyenes! Dr. Sobelt csinálta. Sajnos nekem nem volt petevezetékem, mint kiderült a műtét során, így nem volt sikeres. Egy napot kellett bent maradnom, laparoszkópos volt a műtét. Nulla fájdalommal járt. Egy próbát megér. Neten fent van a doki elérhetősége. Én magánba mentem először, persze nem kötelező. Ez volt 12 vagy 13 ezer ft.
80. Damáz (válaszként erre: 60. - Kisgyermekes)
2016. szept. 5. 10:45

Szia!

Mi újság nálad?

79. Damáz (válaszként erre: 76. - Mistletoe0919)
2016. szept. 5. 10:42

Szia!

A helyreállító mütèt az nagyából mennyi?

Nem tudod?

Köszönöm

78. Damáz (válaszként erre: 72. - Eszter47)
2016. szept. 5. 10:41
Szia!mi van veled?
77. Mistletoe0919 (válaszként erre: 72. - Eszter47)
2016. szept. 5. 08:19
Szia. Nálunk nem baba volt, ciszta....nálad mit talált a doki? Mi volt a késés oka?
76. Mistletoe0919 (válaszként erre: 75. - Damáz)
2016. szept. 5. 08:18

Szia.

Erre nem tudsz mit szedni, vagy helyreállító műtét ami nem biztos hogy sikeres és nem is olcsó, vagy önköltséges lombik ami szintén nem olcsó, vagy megoldja a természet és kiküszöböli a "hibát"....

Nálam nem baba volt, hanem ciszta ami a tüneteket okozta....de persze az alatt a másfél hét alatt nagyon bele éltük magunkat....most gondolkodunk a lombikon....

75. Damáz
2016. szept. 4. 15:24

Sziasztok!

Sikerült valakinek lekötès után teherbe esnie?

Ha igen,mit tett?

Vagy mit szedett?

Köszönöm szépen aki válaszol!

74. Damáz (válaszként erre: 72. - Eszter47)
2016. aug. 26. 11:57

Szia!

Mi lett a vége?

73. Damáz
2016. aug. 20. 18:39

Sziasztok!

Esett vki lekötès mellett teherbe?

72. Eszter47 (válaszként erre: 71. - Mistletoe0919)
2016. jún. 30. 10:33
Szia én is hasonló helyzetben vagyok .2010 .Márciusában köttötek el 2 császár után .Most 2 hónapja hogy kimaradt a szédülés fáradékonyság és a hányinger megvan .bár én csináltam tesztett és negatív lett a multhéten .Bizonytalan vagyok .Értesíts ha nem gond nálad van -e valamilyen fejlemény.Üdv Eszter
2016. jún. 4. 11:58
Van itt valaki aki mostanában hasonló helyzetbe került? Mi lett a vége?
70. Mistletoe0919 (válaszként erre: 69. - Szilvus74)
2016. jún. 4. 11:56
Szia. Nekem 2014 szeptemberében csinálták, 2 estét kellett bent lenni, altatásban csinálták. Laparoszkóppal, szóval vágni se kellett csak 3 pici lyukat. Nem vészes egyáltalán. Eddig nem volt gondom vele, rendszeresen meg is jött, stb....eddig....most viszont aggódok, hogy nem e van baba. Késik 4 napja, méhszáj fent van és zárt (ilyenkor már lent kéne lennie), szédelgek, valamint nekem már menzesz előtti napokban szokott fájni a bal petefészkem, és most semmi. De ahogy itt olvasom nem 100% ez a műtét....
2016. márc. 20. 10:17

Sziasztok!


Ha vki olvassa ezt.adjon tanacsot..( elkotesrol infot...mert en felek mutettol es az utani dolgoktol..

42 eves vagyok van mar 20 eves lanyom es 18 evesek ikreim..fogamzasg nem szedhetek pajzsmirigyrm miatt most spiral van fent..5 eve vegul is terhes nem lettem tole..defajt mikor felraktak( a heten tellik le az 5 ev es veszik le..meg ettol is felek fajni fog megint(

2015. jan. 2. 08:20

Sziasztok!


35-éves vagyok van egy gyönyörű 2 éves kisfiam, de szeretnénk mégis csak egy tesvért neki, de itt a problémám hogy szülés után le kötöttek de mi az esély,hogy teherbe eshetek még?

Kélek válaszoljatok köszönöm előre is.

2014. márc. 23. 13:36
Helló! Nem rég találtam meg ezt az oldalt! Igaz láttom mostanában nem volt hozzá szolás,de úgy éreztem irnom kell mivel egy pici reménységet ébresztetetek bennem úgyanis 2011ben inszemmel lett egy méhen kivüli terheségem ezért a baloldali petevezetömet csonkolták! :-( Rá két hónapra spontán jött a babó de sajnos szintén petevezetőben tapadt meg! Nekem ott teljesen össze dölt a világ a lombikal vigasztaltak! De most hogy olvastam a hozzá szolásokat reményel töltött meg hogy talán talán még is vannak csodák! :-)
66. töprengő (válaszként erre: 64. - Barbi0727)
2013. nov. 22. 15:49
Mi van veled?
65. Kryszta05 (válaszként erre: 64. - Barbi0727)
2013. nov. 12. 18:12

Kiderült valami?Eltelt azóta 1.hónap.


Egyik ismerősöm mesélte,hogy az ismerőse egyik petefészke elsorvadt a másikat elkötötték és nemrég szült.

Tv.-be láttam,hogy egy nőt elvágtak (petevezetékét) és 7.év után terhes lett-regenerálódott neki.

Egy barátnőmet elkötöttek és 1,5 év után terhes lett-sajnos elhalt a baba.


Most jön az én rövidke történetem:4.gyerek után úgy gondoltam elég és elkötettem magam-a férjem külföldön dolgozik és kb.8 hetente jár haza 1.hétre-egyedül sok így a 4.gyermek és ezért mikor a dokim császár közbe megkérdezte ,igent mondtam az elkötésre.-eredetileg el is vágott.

Azért olvas -és hall az ember érdekes dolgokat tehát,hogy ezek szerint ez sem 100%-os?

2013. okt. 5. 09:26
Sziasztok! 3 éve elkötötték a petevezetékem,addig és azután is rendszeres volt a menstruációm,most viszont nem jött meg szept.4én volt utoljára. Hányinger,hányás,szédülés.Hallottam olyat hogy valaki teherbe esett elkötés után.
2013. aug. 14. 13:09
Nálam nem elkötés volt, hanem petefészek cysta miatt egy operációm , az orvosom szerint a beavatkozástól nem lehet gyerekem,meddö lettem, most megyek érte a bölcsibe:)
62. csibe7606 (válaszként erre: 55. - Zebike11)
2013. aug. 13. 22:52
nállam is ugyan ez van de a baba még,nem jött össsze :( pedig milyen jó is lenne
2013. júl. 28. 08:19
Sziasztok! Nem olvastam végig , csak annyit mondanék , hogy keresztapám nődoki ő azt mondta semmi sem biztos teljesen. Előre nem lehet tudni mi , hogy regenerálódik elkötés után.
60. Kisgyermekes (válaszként erre: 59. - Gesztenye78)
2013. júl. 27. 16:43

Szia,nagyon köszönöm,hogy elolvastad a levelem,és írtál! :)

Ezt a petevezeték átjárhatóságot ki és hol végzi? nem tudsz róla valamit?

Amúgy most jött vissza a dokim 1 hónap szabi után és majd megyek hozzá,kenetre stb... elmondok neki mindent,megkérdezem újból,felteszek minden lehetséges kérdést,hátha.......! Köszönöm.

59. gesztenye78 (válaszként erre: 57. - Kisgyermekes)
2013. júl. 22. 22:10
-Szia! Kérj petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, az kimutatja. Hátha van reményed.
2013. júl. 11. 17:39
Nekem egy ismerős hölgy 2. gyerek után elköttete magát, mert nem akartak többet, de mégis terhes lett. Abortuszra mentek végül :((
2013. júl. 9. 13:24
Sziasztok!Remélem nem baj,h leírom az Én történetemet!Hosszú lesz! :) Én most töltöm majd a 26.életévemet!7éve vagyunk együtt a párommal 5éves házasok vagyunk!3 gyermekem van,3 pici! 2009.05.06.-án született első babám kisfiú 51cm 3700grammal 2héttel előbb császárral 18óra szenvedés után beszorult.2011.03.23.-án 47cm 3000grammal 2,5héttel előbb a kislányom,és 2012.08.07.-én 49cm 3300grammal 2 héttel előbb a 3. babám kisfiú!Azaz 4éven belül 3 terhesség 3 gyermek!Kislányom faros volt és mivel az első császár volt a 3. terhességem már autómatikusan császár lett!4éves 2éves 11hónaposak a gyermekeim!:D Mind a 3-om császárral lett!Mindegyiket gondmentesen kihordtam,szoptattam 6hónapig mind a 3-at!Gyönyörűek fejlettek,egészségesek!Fájni fájtak a műtétek,de hát kibírtam!És itt jön a storym.Imádok anya lenni,Én erre születtem!Viszont a családban voltak egyébb gondok,volt egy időszak mikor depis lettem,gyógyszert sosem szedtem rá,próbáltam kilábalni belőle,de mikor a 3.babámat vártam mellette volt 2kissebb,nagy melegbe szültem nyáron,augusztusban,anyum állandóan kórházról-kórházra,izgultam idegeskedtem mi lesz majd hogy lesz,a dokim nehogy elmenjen szabira stb...hozzáteszem,maszekhoz járok,7éve egy dokihoz,professzor,nagyon jó családi viszonyban vagyunk!Mind a 3-om terhességem levezette és vigyázott rám!Na szóval.....az előzményeknek köszönhetöen és akkor 25évesen hirtelen azt mondtam nem kell több baba!Már akkor megbántam,h kimondtam,és aláírtam a papírt!De csak én irtam alá! a Férjem nem!hozzáteszem ő nem is akarta az elkötést!Azelőtt rengeteget olvastam róla,én óvszert nem akarok,spirált főleg nem,több 10eft-os gyógyszert nem,és ez tűnt a legegyszerűbbnek!De az a tudat h nem lehetek többet anya.....megőrjít!:( 26éves leszek,akár 10év múlva is lehetne még gyermekem!Rengeteget gondolokdtam ezen,hol sírtam hol nevettem,vegyes érzelmek kavarogtak bennem!Mikor megszültem rá 2 napra bejött az orvosom és kérdeztem tőle h elkötött és hogyan csinálta?Akkor azt mondta csinált egy hurkot és elkötötte!Sírtam....mondom magamban,most isten megvert!!!:(Miért tettem ilyet?!:(Bár azt is hozzáteszem énrám rámnézett a férjem és egyszerre terhes lettem!!!Szó szerint!!!..........na de.......mentem vissza ellenőrzésre,akkor is megkérdeztem,hogy elkötött?!----és azt mondta rá hogy miért kértem???Én meg csak lestem......és megkérdeztem hogy hogy csinálta,azt mondta,ő már évek óta nem köt el,hanem elvágja úgy a biztos!NA?????Erre most mit mondjak???majd szülésem óta nem lettem beteg 7 honapig,akkor ismét visszamentem vizsgálatra,és megint megkérdeztem!A záron annyi van,hogy sterilizálva!És akkor azt mondta fogalma sincs hogy elvégeztük-e a műtétet és hogy hogyan csinálta,elkötött-e vagy elvégta-e vagy elsütőtte-e?!Eszem megáll!Nem baj ha jönne a 4.béby!De akkor is.......7 éve hozzá járok,ismerem,100ezreket odahortam hozzá,imádja a gyermekeimet,de most valami nagyon megindott iránta bennem,a bizalom,a tudatlanság!igaz már 76éves,professzor egyetemi tanár,szülész nőgyógyász,imádom tisztelem!Na és ekkor utána jártam a kaaly intézetnek,ahol persze önköltséges a lombik béby 400-600eft mikor ingyen is lehetne még gyermekem és borzasztó procedúrával jár!!!Mert attól hogy elvagyok kötve még a méhem ép és egészséges lehet gyermekem csak nem természetes úton!ez rengeteg pénz,szóval nem is ragozom.......de még abban sem vagyok biztos,h elvagyok kötve.Kérdeztem uh-n ezt valahogy nem lehet megnézni kimutatni?azt mondták nem?!Lassan 1éves lesz a legkissebb babám,eddig még nem estem teherbe,pedig nem védekezünk,sosem védekeztünk,de azt is hozzá teszem hogy nagyon sokat vagyok beteg a menszeszem össze vissza jön meg,ami azelőtt sosem volt,meg az előző 2 terhességem után sem,napra pontosan megjött mindig,most meg hol 10-14-18-7-11-e,szóval össze vissza!Lehet mégis elvagyok kötve?Sosem tudom meg!!!Amúgy meg,azt is olvastam hogy semmi sem biztos!!!!!!!semmilyen védekezési módszer sem,csak az a legbiztosabb HA NEM SZERETKEZEL!!! :) Hát röviden ennyi...... Sziasztok!
2013. jún. 25. 12:17

Engem a 4. gyermek után,38 évesen,12 éve műtöttek.

Biztos voltam benne,hogy innentől minden ok,és úgy is van...Se fertőzéses,gyulladásos problémák,se egyéb.

Hogy honnan tudhatod,mit is csinált a doki?

Jogod van bentfekvésed alatt még kikérni a személyes orvosi dokumentációdat,azon minden rajta van,a műútéti napló is beletartozik,ami egy lap.

Én az éjjeles nővértől kértem el,és volt így időm nyugodtan áttanulmányozni.Kicsit gyanakodva kérdezte:Valami gond van?

De megnyugtattam,hogy csak tudni szeretném,milyen módszerrel,mi történt?


Szóval,én örülök mindannak,ami történt,és ahogy döntöttünk:)

55. zebike11 (válaszként erre: 44. - 5e48d37001)
2013. jún. 25. 11:50
Sziasztok! 2 császár után kötettem el magam. Kivágtak a peteveztőkből egy darabot, elcsomózták a végeket és le is égették.....decemberben szülöm a 3. babámat. Hát erről ennyit....
2012. aug. 21. 15:26
Nekem 3 éve kötötte el a doki. Azt mondta, hogy ez tuti biztos. Szerintem nem nagyon lehet mellette teherbe esni, hiszen nem csak elvágjék, hanem egy kis darabot ki is vágnak belőle és több helyen összeégetik. Azért ezt nem képes a szervezet regenerálni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook