Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs csúnya nő, csak szegény... fórum

Nincs csúnya nő, csak szegény... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. júl. 24. 10:52
Szia :) Nincs különbség kinézetben köztük.Senki sem mondja meg,hogy mi készült otthon,ha ügyes vagy,és mit csinált profi szakember.Ami más és látszik: a kisugárzás. Aki "szegény" ,más a kisugárzása,magabiztossága.Nézz meg egy "gazdag" nőt..külseje lehet ugyanolyan,de róla érződik,hogy pénze van...messziről ordít róla,más a viselkedése,tartása,modora.Ennyi.Nem a ruha,smink stb. miatt szerintem :))
2013. júl. 24. 10:52
Ha valaki szép, az smink nélkül, meztelen is szép, ez így igaz. Innentől kezdve neki nem kell pénz sem.És kínaiban, turkálóban olyan dolgokat lehet kapni, amelyek ízlésesen összeválogatva nem keltenek olcsó, gagyi hatást. Szóval nem értek egyet a kijelentéssel. Nyílván más, ha valakit stylist, fodrász és sminkes vesz a kezei alá, de a szépség nem CSAK ezen múlik.... Egy bűn ronda nőből/férfiből senki nem fog tudni csodákat alkotni, pénz ide vagy oda...
3. e2f062d598 (válaszként erre: 2. - Kira88)
2013. júl. 24. 10:51
meg ízlés, mert anélkül hiába van pénz :)
2013. júl. 24. 10:48

Ez teljesen így van. Persze mindjárt jönnek az okosok, akik leírják, hogy nem kell sok pénz, mert "aki szép,az kínai ruhában is szép", de az igazság az, hogy ez önámítás.

Mint szinte mindenhez az életben, az igényes külsőhöz is pénz kell...

2013. júl. 24. 10:43
Elég hangzatos a cím, kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban. Én egyetértek vele, bizonyos mértékig. Egy nőnek vannak olyan alapvető higiéniai és szépségápolási szokásai, ami otthon is elvégezhető, könnyen, olcsó és egyszerű alapanyagokból. Ez eddig oké, ez ad egy alapot, mikor valakire nem azt mondjuk, hogy húú de igénytelen, hanem hogy ápolt. És van szerintem az ettől eggyel fentebbi kategória, amikor már nem azt mondjuk, hogy ápolt, hanem hogy na ez aztán tényleg ad magára: nem kínaiban öltözik, hanem drágább ruhákat vesz fel, amiben néz is ki valahogy, nem otthon csavarta be a haját magának szivacsossal, hanem fodrásznál volt vágatni, festetni, rakatni, nem otthon lakkozza a körmét, hanem elment egy manikűröshöz, aki az egész kezét-lábát rendberakta, nem otthon nyomkodta ki a mitesszereit és tett fel valamilyen pakolást, hanem elvégezte ezt egy profi kozmetikus, nem otthon szedte ki és festette be a szemöldökét, hanem szintén profi csinálta, elment szoliba, stb. Ahogy észrevettem magamon, ha ezeket az alap dolgokat megcsinálom én magamnak otthon és mellémállítanának egy olyan embert, aki erre pénzt költött, hiába az igyekezetem, a kézügyességem (tudok jó körmöket lakkozni, meg sminkelni is), de az olyan... valahogy más. Nem beszélve arról, hogy manapság ezek a kozmetikai cikkek, amik egy nő kelléktárában kellene, hogy legyenek, egyre drágábbak... Ti nem éreztetek hasonlót?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook