Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs csúnya nő, csak szegény... fórum

Nincs csúnya nő, csak szegény... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
35. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:14
De mindehhez , amit itt leírtál , minimum egy jó vastag bankszámla kell , igények ide v oda a nők többségének ez nincsen . Valaha volt 1-2 olyan kolleganőm akik csodálatosan tudták magukat sminkelni , egyik a szemeit , a másik az egész arcát , 1x láttam a másodikat smink nélkül , hát.... a jól megválasztott smink csodákra képes .
34. kódok (válaszként erre: 24. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:13
[link] Nézd meg ezt a filmet és majd gondolkozni fogsz micsoda butaság ez a mondat:))
2013. júl. 24. 11:12
Ez a sok hülye kozmetikum meg műkörmös, kozmetikus és a többiek, mind arra vannak, hogy kifizess egy halom pénzt. Ezáltal nem leszel értékesebb. Én akkor ezek szerint nemcsak csúnya, de maaarha ronda vagyok, és: jóóóó nekem ííígy! :))))
32. b486c9cf7d (válaszként erre: 24. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:12

Nem, tenyleg van, de sokkal kevesebb nonek, mint ahanyan gondoljak magukrol.

Hatulrol is meglatom egy non, nem szepsegfuggo.

31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:12
Ez hül.eség. Hány embert láttam már nem túl jó adottságokkal, de olyan kisugárzással, hogy öröm volt a közelükben lenni, és hány olyannal hozott össze a sors, hogy nagyon jól néztek ki, de megfagyott a levegő a környezetükben, vagy ha a szájukat kinyitották. Persze ez nem törvényszerű, de igenis sokat számít a kisugárzás, kortól, nemtől, kinézettől függetlenül.
30. b486c9cf7d (válaszként erre: 21. - Vikucka)
2013. júl. 24. 11:11

Nekem sajat a kormom (van nehany kep roluk a naplomban visszamenoleg), persze lakkozom oket, de en ezt a szines, csicsas koromdivatot izlestelennek es suttyonak talalom.

Nem tehetek rola, mukoromre sincs szuksegem.

Menobb lennek veluk?

29. 9e315ae72e (válaszként erre: 21. - Vikucka)
2013. júl. 24. 11:10
Hát én nem szúrom ki,meg mondom őszintén,mert nem azt figyelem!! Ha pénzem lenne,akkor sem csináltatnék többet műkörmöket,az tuti,megjártam vele..marad az eredeti,az is lehet ugyanolyan ápolt és szép,mint egy mű.És persze természetesebb.Mi gond van azzal,ha otthoni??
28. 74ebd19739 (válaszként erre: 24. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:10
Vicces! :D
27. 18e79e1970 (válaszként erre: 21. - Vikucka)
2013. júl. 24. 11:10
De ami a tlc-n megy ott a nőknek nincs ízlése, stylist segít nekik, hogy mi áll jól nekik.
2013. júl. 24. 11:09
Es szerintetek hol varrjak a draga ruhakat? :)
25. nbandus (válaszként erre: 21. - Vikucka)
2013. júl. 24. 11:08
Az átváltoztatjuk műsorokba olyan embereket választanak, akik nagyon elhanyagolták magukat, és 20 évvel többnel látszanak a koruknál. Így könnyű csodát tenni, de ha valaki ápolt, foglalkozik magával, azzal nem lehet ilyen hatást elérni. A géllakkot magának is felrakhatja az ember, egyszeri beruházás ;)
2013. júl. 24. 11:08
Ez a "belső kisugárzás" általában a molett nők végső menedéke :)
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:06

Én nem így látom, a címre inkább nem mondok semmit.


Minden ember annyit ér amennyinek érzi magát, az tény a pénz ad egy jó adag biztonságot, de attól, hogy szegény valaki lehet nem szép hanem csodálatos is akár. A kreativitással, ízléssel simán kenterbe vághatja a legdrágább szalonokba járókat,.....ha azoknak semmi ízlésük. Nézem a sztárolt "hírességeinket" akiknek tényleg van pénze, és egy némelyik úgy néz ki, hogy rosszul lesz egy jobb ízlésű ember tőlük. Pedig mind megteheti amit felsoroltál, sőt személyi trénerre is futja.

Tehát nem tartom feltétlenül logikusnak, amit írtál.

22. 18e79e1970 (válaszként erre: 17. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:05
Mostanában én is itthon fodrászkodom, olyan jó van, mint amikor fodrászhoz jártam. Ő mindig rövidebbre vágta, mint amennyire kellett volna. Itthon meg ha elrontom akkor magamat okolom. De azt a pár centit simán lecsapom :-)
21. vikucka (válaszként erre: 4. - Nbandus)
2013. júl. 24. 11:04

DEhogynem! A TLC csatornán vannak ilyen átváltoztatjuk műsorok, vagy épp a viasat 3-on, 10 évet megfiatalitjuk. Szerintem sokat számit a stylist, az alvás (!!!), az izlés (és tényleg a turiba lehet jó göncöket találni, de pl. tudom, hogy teljesen másképp festenék, ha pl. márkásabb holmikat vennék fel - pénzzel tényleg nem adnak izlést)


Én egyetértek a topic inditóval, hogy másképp fest, aki profi szakemberekhez jár, és másképp, aki otthon csinálja meg. a körmön 100 méterről ki lehet szúrni, hogy kinek gél lakkos, kinek otthoni. Pl.

2013. júl. 24. 11:04

Hát Rúzsa Magdi nem fogyott le a pénztől, sőőőt... Szerintem jobban nézett ki, amikor megismertük, mint most.

Tóth Gabinak akkor se, és most sincs sok ízlése, de ez a privát véleményem.


Szerintem az ízlés az emberbe vagy beleivódik, vagy nem. Mindenesetre lehet törekedni, és @ntea-nak igaza van, viselni kell tudni.

2013. júl. 24. 11:03
Na igen...én sem járok fodrászhoz,magamnak festem,vágom.Sokszor kérdezték már,hogy ki csinálta meg ilyenre a hajam színét,vagy ki találta ki ezt az árnyalatot,fazont,kellene nekik a fodrászom neve,címe :DDDD Persze,gyakorlat is kell,nekem sem ment egyből. Turiban olyan ruhákat találtam már nagyon sokszor,hogy más azt hitte ,méregdrága butikból van :)) Szóval nem,nem kell hatalmas összeg,kijön sok minden olcsóbban is,de nem kelt olcsó benyomást :)
2013. júl. 24. 11:03

Én azért nem teljesen értek egyet. Azért megyek fodrászhoz, hogy vágjon belőle, semmi extrát nem kérek, mert utálom amikor nagy fejet csinálnak és agyonfújják lakkal. Magamnak festem.

Kozmetikushoz csak azért járok, hogy kiszedje a szemöldököm, nem kell semmi extra. Sosem festem magam.

Szeretem a természetességet és szerintem a legtöbb pali is! A férjem legalábbis így van vele! :)

Ruha? Imádom a farmert és egy pólót! :)

2013. júl. 24. 11:00

En 15 eve nem lattam kozmetikust, fodraszt az elmult 10 evben 2x, manikuroshoz se jarok soha es nem erzem egyaltalan, amin itt problemaztok.

Biztos ezek segitenek, ha amugy nincs erzeketek magatoktol hozza, de nem ezen mulik a szepseg.

16. Bársony (válaszként erre: 14. - Cullinan)
2013. júl. 24. 11:00
Ja, és mit tett a retus. :)
15. 74ebd19739 (válaszként erre: 11. - 9e315ae72e)
2013. júl. 24. 11:00
Köszönöm! :)
14. cullinan (válaszként erre: 2. - Kira88)
2013. júl. 24. 10:58

Igen, és akkor még nem beszéltünk a plasztikai beavatkozásokról, mert ugye az a menő, aki orrát, ajkát, melleit megcsináltatja.és diétákra is százezreket költ.

Az biztos, hogy pénzzel mindenkiból lehet "jó nőt" kreálni.

Lásd a celebeket!

Sorolhatnám a neveket, Ruzsa magditól Tóthgabiig, milyenek voltak és mit tett a pénz!

13. b486c9cf7d (válaszként erre: 2. - Kira88)
2013. júl. 24. 10:58

Viselni kell tudni a ruhakat.

Tartas, mozgas, alak- ezek nem penz fuggvenyei.

Hordhatsz barmit, ha tramplin jarsz, mozogsz, nem vagy kecses..

2013. júl. 24. 10:58

Háááááááááát.


Én be szoktam csavarni a hajam szivacsossal néha, és többen megdicsértek, hogy szép. Dús hajam van, ha loknis, akkor tényleg olyan "babás" lett. Ehhez miért kellett volna elmennem fodrászhoz?


Festeni is szoktam szőkére, de nem hidrogénszőkére, hanem olyanra, ami természetesnek néz ki. Többen megdicsértek ezt is. Voltam fodrásznál is festetni eleinte, de volt olyan, hogy sárgára festette be, undorító volt és szerintem te azt hitted volna, otthon csináltam.


Szemöldököt szoktam kozmetikussal festetni, múltkor nem dolgozott, és elmentem egy másikhoz, aki vörösre festette be, a világosbarna helyett, mert nem tudta kikeverni a színt.


A kínai ruhákat én is utálom, ebben egyet értünk. Az más kérdés, hogy lehet valakinek pénze drágább ruhákra, de ízlést nem tud venni.


És hidd el, akinek van ízlése, ügyessége, annak nem feltétlenül kell kozmetikushoz/fodrászhoz járni minden héten.

11. 9e315ae72e (válaszként erre: 8. - 74ebd19739)
2013. júl. 24. 10:57
Egyetértek teljesen :))
2013. júl. 24. 10:56
Valamilyen szinten igazad van. Bár inkább veszek néha turiban ruhát, mint a kínaiban. Viszont engem nem izgat, hogy nem egy profi körmös csinálja a lábam, kezem. Megkockáztatom,ha megtehetném se mennék oda. Valahogy távol áll tőlem ez az egész szépségipar. A másik, hogy megcsinálom én olyanra a körmömet, hogy sokszor kérdezik, pedikűrösnél voltam-e.
9. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 10:56
Akkor gyakorold, en is magamnak festek, manikurozok, fodraszhoz se jarok, megis tudok ugy festeni, mint aki ezekre is kolt.
2013. júl. 24. 10:55
Mind igaz, amit leírtok, de szerintem a lényeg a belső kisugárzás! Valamint, Nekem az a tapasztalatom pl: ha Én itthon magamnak begöndörítem a hajamat, természetesebbnek hat, mintha fodrász csinálná, és agyon lakkozná, és azt már a pasik sem szeretik! Az olyan mű! Egy szép ruhához, amúgy alak is kell, és ízlés!
7. d60fdef667 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 10:53
Teljesen egyetértek veled!
2013. júl. 24. 10:53
Szerintem a szépség mindenkinek mást jelent, a szépség nem márkás ruha, nem profi smink, nem mesterfodrász által csinált haj, lehet akár professzionális smink, és drága minőségi ruha ha önmagában nincs szép körvonala akár az arcnsk, akár a testnek, a sminkes és a fodrász sem tud csodát tenni...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook