Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs csúnya nő, csak szegény... fórum

Nincs csúnya nő, csak szegény... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
155. nbandus
2013. júl. 24. 16:20

Na én még egyszer annyit mondanék a fórumindítónak, hogy egyértelmű, hogy profi szakember profi munkát végez az ember lányán, és más az, ha otthon ugyanezt teszi valaki, de a szépség alapvetően nem ezen múlik.


Pl. más ha szakács főz valamit, és más, ha a nagyi otthon. De nem biztos, hogy a profi főztje a jobb. Függ az alapanyagtól is ;)

2013. júl. 24. 16:20

Húú, nagyon leragadtam, azt a mindenit. Csúnyáknak és szépeknek egyaránt további kellemes eszmecserét!! Persze a jelenlévők mindig szépek, és tökéletesek :)

Én meg hazudós. Sziasztok!

153. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 148. - Noarashi)
2013. júl. 24. 16:18
:) Azt nem láttam. De lehet benne valami, állítólag régen a bábák a magzatmázzal kencézték az arcukat.
152. Noarashi (válaszként erre: 150. - Bd55e3f068)
2013. júl. 24. 16:17
Hát az biztos hogy az legalább természetes anyag. És nem kőolajszármazék. Bár a kőolaj is természetes :)
151. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 147. - Pearl1975)
2013. júl. 24. 16:15
nálam ez is külön téma lenne. A manó tudja miket eszünk.Azt az általunk egészségesnek vélt sonkát, milyen hormonokkal kezelték még élő formában. Pont édesapámmal beszélgettem a napokban, hogy régen mennyi szalonnát, zsíros kenyeret ettek az emberek, és nem volt ennyi elhízott és allergiás. Na be is fejezem, ez nem vág a témába :)
150. bd55e3f068 (válaszként erre: 148. - Noarashi)
2013. júl. 24. 16:15

Az nagyon jo sorozat :)

Asszem levendula illatura keszitettek aszent cuccot :D

149. nbandus (válaszként erre: 147. - Pearl1975)
2013. júl. 24. 16:12
Így igaz :)
148. Noarashi (válaszként erre: 145. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 16:11

Erről a Kés alatt című sorozat jutott eszembe, ahol tégelybe tették a szent cuccot, és úgy árulták :)

Állítólag tényleg használ.

147. pearl1975 (válaszként erre: 145. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 16:10
pedig a fogyás egyetlen titka, hogy nem kell enni. :)
146. nbandus (válaszként erre: 118. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 16:06
Ha a súlyomra gondolsz, az abszolút normális testalkatúak közé tartozom.
145. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 144. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 16:03

Ez így van. És mennyi cart megesznek, hogy fogyjanak.

Azt nem tudom kiről írsz. Azt olvastam, Soma pisi terápiát alkalmaz. Egészségére! Bár már hallottam több idősebb embertől, hogy puhítja a kezet is a vizelet. Azt még nem hallottam, hogy széppé varázsol. De olyat már igen, hogy valaki ondóval kenegette az arcát, hogy abban sok a vitamin. Hogy a sperma tette, vagy a genetika, tényleg szép volt a bőre az édesanyjának is, aki szintén ezt a terápiát alkalmazta, és neki is. :)

2013. júl. 24. 15:58

Sok no meg a sz@rt is magara kenne, ha azt mondanak neki, hogy attol szebb lesz a bore es ranctalan :)

igaz, M. I. a vizeletet igen :D

izlesek es pofonok; rancosabb mar talan nem lesza bore, mint valamelyik nap mar lathattuk.

2013. júl. 24. 15:57
De szerintem leginkább akkor szép egy nő, ha tudja hogy szeretik :) És az szereti, akit ő is szeret.
2013. júl. 24. 15:56
Ha mar ruha , irom en is a boszusagom: a legkedvesebb polloim osszmenek. A csodaba nem lehet normalis rovid ujjut kapni mifelenk , ami ugy all rajttam ahopgy kel alljon, csak nagyon nehezen.Mindenut az a 3-4 szabas, ami agy7 szuk vagy lecsorog rollam.Nehez megkapnom azt ami " az enyem" es csak kinai, mert ugye hiaba van meg ra a keret, ha nincs honen. Nadrag: vagy 40 kgosknak vagy 120 kg-oknak van szabva, nagyon ritka ami szabasra, hoszusagra- bosegre jo ream.
141. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 139. - Bd55e3f068)
2013. júl. 24. 15:55
Nekem nem ez a véleményem, de nem mondom, hogy nálatok ez nem így van.
2013. júl. 24. 15:52

és az általam ismert szép nőkön a smink csak ront.


van egy ismerősöm, huszonéves szép fiatal lány. állandóan vakolja magát, műköröm, minden szirszar. egyszer láttam smink nélkül, farmerpólóban. ezerszer szebb volt.

139. bd55e3f068 (válaszként erre: 136. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 15:51
Sztk-ba csak az vigye fogszabalyoztatni a gyereket, aki tenyleg remenytelenul nem tudja kifizetni a maganorvost, vagy aki egyenesen gyuloli a gyereket.
138. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 137. - Pearl1975)
2013. júl. 24. 15:50
Ez a lényeg :)
2013. júl. 24. 15:49
szerintem a topik címe butaság. ismerek olyan csúnya lányt, akin a világ pénze sem segítene. viszont: BOLDOG! :)
136. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 135. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 15:47

Gyerekkori fogszabályozó nem kerül pénzbe, később igen, akkor már igen borsos az ára. Meg persze, ha magán fogszabályozó orvost választ valaki, az is.


A foghiány undorító, de én pl. rettegek mi lesz, ha ki kell húzni, mert egy fogba helyezett csaptól olyan tüneteim lettek, hogy nem kívánom senkinek. Sokat voltam Szájsebészei Klinikán és nem vagyok egyedi eset, volt olyan beteg, aki kihúzatta a fogait, implantátumokat tetetett be a tökéletes fogsorért. Ki kellett az összeset szedni neki, most, hogy írom gondolkodtam el, mit is tehet ilyen esetben az ember. Nála milliós tételről volt szó, és annyira el volt keseredve, a tökéletesség iránti vágya, majdnem az életébe került.

2013. júl. 24. 15:37
Na meg még egy mondat: genetikailag rossz fogakat örököltem. Sárgák, romlandók, gyerekkoromban fogszabályzóm is volt. Próbálok ellene tenni, mosom szódabikarbónával, jó fogkrémmel, valamelyest mindig javít rajta, de nem az igazi. A szuvasodást is csak a fogdoki tudja orvosolni. Jó, most nem úgy kell engem elképzeni fogügyileg, mint egy csövest, de azért azt mondom lehetne szebb is. És ez pl pénz, nem is kevés, ha törik, ha szakad, ide már kevés a rendszeres fogmosás, meg otthoni fehérítés. Ráadásul ha szüleim nem visznek fogszabályzásra, hát... Kiharapnám a pókot a sarokból asszem, és az nem hogy nem szép, de egyenesen rusnya és igénytelen. És mily' meglepő, az is pénzbe került, nem kevésbe...
134. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 132. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 15:33
En pl ha olyan kezugyesegem lene , mint amilyenrol te irsz nem menek fodraszhoz sem. De ha en veszem a kezembe az ollot olyan lesz a hajam mint az iskolaba irt dolt vonal.:)))
2013. júl. 24. 15:32
Upsz en meg mindig itt szepitkezem , mikor mar reg elkelet volna tolnom az ulokem inen.:))
132. sziszi0528 (válaszként erre: 131. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 15:31
Én sem vagyok anyagilag eleresztve, ezért is választom a házgyári megoldásokat, és pont írtam a legelső hsz-ban, hogy teljesen másképp fest mellettem egy olyan nő, aki ezekre áldoz, mint én, pedig én is próbálkozom, de nincs rá gempa, ez meg is látszik néha, ha ügyes vagyok, akkor kevésbé, ennyi. Nameg elég skót is vagyok, szóval szerintem ha több pénzem lenne, max kozmetikushoz mennék el, meg a ruhatáramat frissíteném.
131. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 124. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 15:25

Lelehet nezni: en mellegitobe szaladgalok a varosba is. Hogy miert? Mert kb a cipom talpnal erdekel ki mit gondol, en ugy lattom , hogy jol all rajttam, es punktum.Vettem kimondotan "kimenos mellegitot' , es rovid ujju polot. A polomnak szep- vidam a mintaja a szine, bar nem kihivo. A frizuram fodrasz vagja, de csak mert en nem tudom megcsinalni.Soha nem latta kormos a kormom es nem hiszem hogy fogja, nem is volt soha festve.Rovidre vagva, tiszta aztan kesz. Nincs ekszerem es nem is lesz.Ilyen hulyesegre nem koltok.Akor mar inkabb vallami szepet veszek a hazba, vagy egy 3 randi ebedel osszekotve, kb ugyan ott van az ara.Sot ha megnezuk a vdam parkot meg tobb. Nem tartozom a nagy gazdagok koze , de a szegenyek koze sem. Sok mindent megtudnek engedni.A kerdes, hogy akarom -e.

Mig nagyon kicsi volt a penztarcank anyyival volt kevesebb, hogy nem volt sminkem, egyaltalan.Azotta van. Viszont inkabb elviszuk a gyereket egy vidam parka, osszehozunk egy 3as randit a varosba kozos ebedel.

130. sziszi0528 (válaszként erre: 128. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 15:24
Jó, mert itt valaki írta, hogy otthon magának vágja a haját, mert nem jár fodrászhoz, azért írtam a papírvágót. Egy profi olló amúgy is drága, de ebbe ne menjünk bele. Az esküvőt meg azért írtam példának, hogy szemléltessem, hogy akkor szakértő kezekre voltam bízva, és meg voltam velük is meg magammal is elégedve, mert kihozták belőlem a legjobbat. De persze ez nem azt jelenti, hogy kontyba, fátyollal, meg örökké szájfénnyel kell járni-kelni, nem ezt akartam ezzel mondani, a hsz-ed többi részével meg egyetértek.
129. bd55e3f068 (válaszként erre: 112. - Nbandus)
2013. júl. 24. 15:21
Nem lenne kar, ha nem kellene a ronda embereknek legalabb annyira rondan leelni az eletuket, de ez orokre utopia marad.
128. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 124. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 15:19

Igazad van, hogy egy jó ruha(kinek mi a jó ezen is lehet vitatkozni), archoz illő frizura önbizalmat ad.

Te is szélsőségekről beszélsz, papírvágó olló stb.

Egy esküvői frizura és smink azért lehet furcsa lenne a munkahelyeden, vagy egy tömegközlekedési eszközön. Meh kell találni az arany középutat. Attól, hogy márkás egy cucc, még lehet csúnya, vagy állhat rosszul valakin.

127. e735ca597c (válaszként erre: 120. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 15:17

Akkor csak nem jól értelmezik amit írtam.


Egy "csúnya" nőnek hiába van remek ízlése, ha nem veheti fel magára azt, ami ízléses, mert épp drága, vagy mert nem áll jól neki valami miatt, amin csak pénzzel lehetne változtatni... de ha pénze lesz, akkor esélyt kap az ízlésének megfelelő öltözködésre is.

Turkálóban nem mindig van olyan méretű ruha, ami az ízlésének megfelelne... De mivel meztelen nem járhat senki és pénze sincs divatbutikban shoppingolni, így beéri az ízléstelennel is, mert kénytelen.

A külseje meg szintén pénzen is múlhat, ha nem túl szerencsés géneket örökölt. Elsajátíthat egy profi sminkes technikát, ami szintén pénz, ahogy a minőségi sminkek is drágák és ezek lefedik az esetleges hibákat...

de sok egyéb dolog miatt is érezheti magát csúnyának egy nő amin viszont tényleg csak a pénz segítene...

Szóval igazából egyet értek én majdnem mindenkivel, ha másabb szögből olvasok, csak vannak szélsőséges esetek is, ha már a fórum a csúnyákról szólt...akkor az ilyen esetben valóban a pénz az ami segíthet.


Az ízlése mindenkinek fejlődik, ez nem csak egyénfüggő, a környezet is befolyásolhatja, az életkora is, ahogy a pénztárca is, és természetesen számolni kell azzal is, hogy mindig lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni az ízlésünk, mert az ő stílusérzékük valahogy mindig kifinomultabb....

126. Miss Sárika (válaszként erre: 124. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 15:17

A csinos öltözködés csak ízlés kérdése..

A fodrász pedig megfizethető, és nem kerül horribilis összegekbe..:o)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook