Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
249. bdiuci
2011. aug. 1. 13:57
:-)De gondolom azért meg vagy elégedve a lilával? Vagy se árt se segít? :-)))
248. punka (válaszként erre: 247. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 13:55

Azt még nem próbáltam, de lehet, hogy gazdaságosabb elôbb a lilát kipróbálni :)

Esetleg kérdezd meg az ismerôsöd róla, de szerintem bôven elég a lotion. Az ilyen pipere-részében nem vagyok annyira otthon, csak kenem a lilát kérdés nélkül :D

247. bdiuci (válaszként erre: 246. - Punka)
2011. aug. 1. 13:50
Igen igen, van egy ismerosom aki forgalmazza. Akkor azt hiszem ki fogom próbálni. Bevallom még az alou deep moisturizing cream-re gondoltam, de ahogy utána néztem az elég zsíros lehet. Meg az ára is. :-)
246. punka (válaszként erre: 245. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 13:47

Az állaga sokkal lágyabb, és nyugodtan lehet pattanásosra kenni, de jó, ha mellette megmarad estére a Propolis.

Mintáról sajnos nem tudok, de általában ki lehet próbálni, mielôtt megveszed. Én sajnos nem lakom otthon, így nem tudom neked megmutatni, de valaki biztos segít, aki forgalmazza.

Ja, és én is használom alapozó alá, még nem volt vele gondom.

245. bdiuci (válaszként erre: 244. - Punka)
2011. aug. 1. 13:43
És ennek a krémnek milyen az állaga? A csomagolása hasonló mint a propoliszos krémé, de remélem nem olyan suru. Mint írtam, nekem az arcom érzékeny, itt ott pattanás is kialakul. A lila krém megfelelo az ilyen arcra is? Esetleg minta nem kapható?
244. punka (válaszként erre: 243. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 13:37

Én a "lila" krémet, Moisturizing Lotion-t használom hidratáló gyanánt. A Propolis fôleg pattanásos bôrre, sebekre való.

Ha valami speciális krémre gondoltál, akkor pedig a Sonya termékek között érdemes körülnézni, de szerintem 28 évesen még elég a sima hidratáló (én is annyi vagyok :) ).

243. bdiuci
2011. aug. 1. 13:19
Szeretnék toluk arckrémet rendelni, de az a gond, hogy nemtudom melyiket válasszam. A propoliszos krémet használom már egy ideje, azzal meg is vagyok elégedne, de alapozó alá nem az igazi. Aki ismeri, tudja, h. nehezen kenheto, így az alapozót se lehet szépen egyenletesen elkenni. Ugy dontottem a propoliszos krém marad csak éjjeli használatra. Most nappali krémet keresek, az arcom érzékeny, száraz, de egyben fénylik is (gondolom akkor zsíros is). 28 éves vagyok, gondoltam jólenne már olyan készítmény, ami megelozi a ráncok kialakulását is. Talán roviden ennyi. :-)
242. punka
2011. aug. 1. 12:51
Én is foglalkozom vele.
241. szöszi25 (válaszként erre: 240. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 12:43

Szia

Nekem a nővérem foglalkozott vele. Miben szeretnél tanácsot kérni?

240. bdiuci
2011. aug. 1. 12:24
Van itt valaki, aki foglalkozik a forever living product-al? Tanácsot szeretnék kérni!
2011. jún. 17. 16:00

Sziasztok Hölgyek és Urak!

Sok pozitív és negatív véleményt olvasok itt és más fórumokon az Forever Living termékeiről és magáról a hálózatépítésről, mint nagy üzleti lehetőségről. Azt gondolom, hogy mind a pártoló és ellenző tábornak a képviselőinek igaza van! A pártoló tagok között vannak felhasználók-fogyasztók, akik meg vannak elégedve egy adott termékkel vagy termékekkel. Az ellenzők tábora pedig vagy túl keveset tud, vagy akik megpróbálták úgymond "befűzni" őket. . . hát hogy is mondjam. . . kissé elszúrták.

Az MLM rendszer és most vonatkoztassunk el egy kicsit a FLP-től. . . alapvetően jó elméleten alapszik. Egy adott terméket használva bónusz pontok gyarapodnak mint pl: a pontgyűjtő kártyáknál. Lényeg, hogy valamilyen ösztönző megoldással próbálják ott tartani a fogyasztót. Tescoban és a Corában is van ilyen:-))). . . vagy legalább is hasonló. Ha a fogyasztó meg van elégedve és ebből haszna is származik az alapból jó! Remélem azért ebben egyetértünk az ellenzők táborával is!?:-) Nem kívánok senkit meggyőzni vagy lebeszélni, de az Aloe Verának sok jót köszönhetek. Az, hogy most ezt a FLP gyártatja vagy egy Gipsz Jakab Bt. Nem érdekel!!!

Röviden elmesélem, hogy miért is szerettem meg ezeket a termékeket.

Kisfiam 3 évesen egy baleset folytán II/2-es égési sérülést szenvedett. Testének 25% megégett. 10 napig altatásban kezelték egy Bp. -i gyerekkórház égési intenzív osztályán. Senkinek nem kívánom azt amit mi és a fiam anno átéltünk!!! A kórház egyik orvosa, (nevét nem tudom, de ha jól emlékszem akkor Orosz származású) a konzultáció végén behívott az orvosi szobába és közölte, hogy a plasztikai műtéteket el lehet kerülni és bármennyire hihetetlenül hangzik, de a fiunk fel fog épülni és maradandó sérülések-szövődmények nélkül fog tudni tovább élni, ha elfogadjuk a tanácsát. Én nem sokat ellenkeztem! Aztán röviden vázolta, hogy miről van szó. Elmondta, hogy melyik termékeket vegyük meg és hogyan használjuk őket. Nem mondom azt, hogy nem voltam szkeptikus, de sok választási lehetőség nem volt. Utána olvastam, hogy mi is ez az Aloe Vera és milyenek a tapasztalatok olyan sérülések kezelésében, ami a fiaméhoz hasonló. Több szülővel beszéltem és mindenki bátran ajánlotta. Lényeg a lényeg, hogy kényszerből, de beléptem a FLP-be. Elkezdtük használni a termékeket amit az orvos anno javasolt és 7 hónap alatt 99%ban a úgymond meggyógyult.

Szóval én elhiszem, hogy van olyan ember akinek nem használ egy adott termék, sőt abban is egyetértek, hogy a hálózatépítésre nem mindenki képes, de alapból nem rossz a "szisztéma". . . a termékekről nem is beszélve. A lejárató kampányok is készültek, mert voltak olyan konkurens cégek akik azt gondolták, hogy így majd ők is piachoz jutnak. Hát nem tudom. . . nekem meg ezt nem veszi be a gyomrom. Siker napra azóta sem járok és nem tapsolok meg csápolok, mert ez nem az én világom. Az évek alatt eljutottam egy bizonyos szintre, amivel egy kis pénzt is keresek, de nem ez fő profilom. Azt gondolom, hogy több lábon kell állni és ebben a mai világban ez egy jó taktika. Lehet, hogy csak 5 év múlva leszek manager, de az is lehet, hogy 10 év kell hozzá. Igazából ez sem izgat!:-) Ismerek olyat aki 5 hónap alatt megcsinálta. Hajrá! És örülök neki. Én nem hajtom ilyen gyorsan a szekeret. Emberek megkeresnek és kérnek termékeket. Van olyan aki csak használja és az istennek se akar belépni. Én első szóból tudomásul vettem és "nem mentem a nyakára":-) Hozom a terméket ő meg megveszi. Most az, hogy drága vagy sem. . . mindenki döntse el magának. Nekem nem volt drága mert meggyógyította a fiamat. Többet most nem szeretnék reklámozni, mert nem ez volt a fő cél. A célom csak az volt, hogy mint termékhasználó elmondjam a véleményemet. Igaz némileg több vagyok mint termékhasználó, mert az MLM szamárlétráján már eljutottam valahova, de ezzel nem foglalkozom. Majd ha meghalok akkor a fiam örökli és továbbviszi a szintemet ha akarja:-) Szóval aki fogyasztani akarja a termékeket, az forduljon orvoshoz és kérjen tanácsot. . . erre vannak korrekt szakemberek a FLP-ben is. Aki dolgozni akar és üzletet akar építeni az hajrá! Sok kitartást és sikert kívánok. ja. . . a 2 ponthoz nem feltétlen kell a nagy dobozt megvenni, mert sok olyan termék van benne a mi nem pörög! Ha 2 pontot akarsz összehozni, akkor az ismertebb termékekből kell összeválogatni és nagy valoszínűséggel nem marad a nyakadon!:-) ez csak egy tipp volt!:-) Akinek meg hányingere van ettől az egész FLP-től az használjon más terméket és bízzon abban:-)Üdv

R

238. Travian8 (válaszként erre: 236. - Mr. Bín)
2011. jún. 7. 18:17

Üdvözlök mindenkit! Olvasva az előző túlzó és lejárató jellegű hozzászólásokat nem bírom megállni, hogy néhány mondatban ne reagáljak a leírtakra, bár konkrétan nem nekem szóltak.

Sokmindennek lehet nevezni az FLP-t, csak csalásnak és hülyeségnek nem. Aki ilyet állít, annak fogalma sincs, hogy miről beszél. Felteszek egy egyszerű kérdést: Tud-e nyereségesen működni egy olyan cég Magyarországon 14 éven keresztül, ami csalásra épít? Kérdezem én Önöktől: Lehet-e újra és újra olyan terméket eladni Magyarországon, amelynek semmilyen pozitív hatása nincsen. Szerintem nem!!! Ha én veszek egy terméket és nem azt kapom, amit ígért, soha többé nem veszek. Ez ennyire egyszerű. Valószínűleg az FLP termékei beváltják a vásárlók hozzá fűzött reményeit, mivel hónapról-hónapra nyereséget termel, nyílván nem csalódott vásárlók tömegeiből.

Kérdezte, hogy ki az aki 5000 ft-ot ad egy folyékony szappanért. Pl. ÉN! (Egyébként 4000 ft.) Hogy miért? Például azért, mert kb. egy évig elég úgy, hogy arcmosásra használom. És miért pont arcmosásra?? Azért, mert mióta ezt használom maximum fél évente egy apró pattanás jelenik meg az arcomon. Előtte borotválkozás után kenhettem én akármivel, mindig voltak pattanások az arcomon. Tiszta, irritáció- és pattanásmentes arcbőr évente 4000 ft-ért. Szerintem nem drága. Vagy igen?

Az egészhez hozzátartozik, hogy orvos vagyok, aki a bizonyítékokon alapuló orvoslásban hisz. Éppen ezért az elején kétkedve fogadtam az FLP állításait, lévén hogy laikus emberek néha megmosolyogtató állításokkal és csodás gyógyhatásokkal illették a termékeket. Egy szavukat sem hittem el! Első körben utánanéztem a PUBMED nevű keresőportálon (angol nyelvű szakcikkek) az aloe vera-val végzett kutatások eredményeinek és megdöbbentő volt, amit olvastam! Független kutatásokban igazolták gyógyhatását. Ezután döntöttem el, hogy kipróbálom a termékeket. A fogkrém megszüntette a krónikus ínygyulladásom, az aloe italtól sokkal energikusabbnak érzem magam, az ügyeletek és a napi munka okozta fáradtságérzést mintha elfújták volna. Soha nem éreztem magam még ennél kirobbanóbb formában.

A család hölgytagjainak problémát okozott a szőrtelenítés, gyantázás után jelentkező szőrtüszőgyulladás és irritáció. A lila krém és First óta nincs ilyen problémájuk! És még sok ilyen példám lenne...

Egy dologban viszont egyet kell értenem Önökkel, az pedig egyik- másik FLP-s ügynök nyomuló stílusa! Az agresszív, nem-et nem ismerő, szakmai alapokat nélkülöző embereket ki kellen zárni a cégből. Egyszerűen rossz hallgatni, amikor rá akarnak tukmálni 5-6 féle terméket a segítséget váró vásárlóra indokolatlanul. Ahelyett, hogy végiggondolnák, annak a vásárlónak mire is van igazán szüksége. Az adott kórképre adekvát kiegészítő kezeléssel, a vásárló elégedettsége is nőne. Persze ehhez tudni kellene pontosan, hogy mely termékektől mit is várhatunk. Szerencsére azért vagyunk egy páran olyan FLP-sek is, akik a megfelelő tudás birtokában minőségi tanácsadást tudunk folytatni.

Azt viszont cáfolnám, hogy indokolatlanul drágák a termékek. Egy termék értékét mindig az határozza, meg hogy mit tud. Számomra már egyértelmű, hogy mi a különbség egy 300 ft-os és egy 4000 ft-os folyékony szappan között. Egyszer olvastam egy FLP ellenes fórumozó számítását arról, hogy 10x-es különbség van a beszerzési ár és az eladási ár között, és szerinte ez a csalás! Gondoljuk csak végig! A boltban megveszünk egy férfi nadrágot pl.10 000 ft-ért. Egy ismerősömnek ruházati üzlete van, így pontosan tudom az arányokat. A 10000 ft-os nadrágot a nagykerben 3500 ft-ért veszi meg. A nagykernek szintén van haszna, mert a beszerzési ár kb 1500 ft. És az 1500 ft-on még a gyárnak is van haszna. Így is kijön a 10x-es különbség.

Merthogy példaként azt hozta fel, hogy a 4000 ft-os szappan előállítási költsége 500 ft.kb.

A 300 ft-os szappan előállítási költségét pedig inkább hagyjuk, mert nevetségesen alacsony. Nem is tudja azt, amit az FLP-s folyékony szappan.

Elhiszem és tudom, hogy vannak emberek, akik nem engedhetik meg maguknak ezeket az árakat. Olyan emberek is vannak, akiket ez a téma egyáltalán nem érdekel. Ettől vagyunk különbözőek! De kijelenteni az FLP-ről, hogy rossz és csalás az egész, felelőtlen hazugság. Több tízezer elégedett fogyasztó tudná cáfolni ezeket az állításokat...

2011. máj. 25. 21:01
Ne haragudj, de minket ne sajnálj!!!!!!
236. Mr. Bín (válaszként erre: 234. - EDUS944)
2011. máj. 24. 17:44

Kedves Edus! Köszönöm a hozzászólását! Megnyugtatott, hogy más is gondolkodik hozzám hasonlóan.

Teljes mértékben egyetértek az Ön által leírtakkal. Már több helyen próbáltam hangot adni véleményemnek, mindenhol azt kaptam vissza, hogy nem jól látom, mert ez egy nagyon jó üzlet, én beszélek butaságokat. Pedig ordítani tudnék, hogy EMBEREK, NE HIGGYÉTEK EL EZT A HÜLYESÉGET.

Nem is értem, hogyan működhet még ez a cég?? Az a baj, hogy rengeteg a hiszékeny ember, aki a gyógyulás vagy a "kihagyhatatlan" üzleti lehetőségnek sajnálatos módon bedől. Sajnálom ezeket az embereket!


Csalás az egész f*p. Arról szól, hogyan szedjük el az emberek pénzét, hogyan tévesszük meg őket olyan termékekkel, amelyeknek semmilyen gyógyhatása nincs. Ezt onnan veszem,hogy a saját katalógusukban ők maguk írják, hogy „a termékek nem szolgálnak betegségek kezelésére, gyógyítására. ” Ki vesz folyékony szappant 5000 forintért?? Az előadásokon pedig agymosás folyik, butítják az embereket, felháborító, ami ott folyik!!!!!! Miért van az, hogy csak azok tudnak sikert elérni ezzel az üzlettel, akik már rendelkeznek megfelelő tőkével, hogy elinduljanak???? Nem igaz, hogy nulláról el lehet kezdeni…hiszen 25ezer a belépés és ez még semmi, hány embert be kell csapnia azért, hogy 25 pontos legyen…vagy ha van elég pénze maga is megveheti a termékeket és máris megvan a 25 pont vagy amennyit akar, határ a csillagos ég. Ilyen könnyen sehol nem osztogatják az igazgatói pozíciót, mint itt. Van, aki már huszonévesen igazgató, kicsit érdekes, nem?? Nyilván megfelelő háttér mellett semmi sem lehetetlen. Felháborító, milyen alapon nevezi magát igazgatónak valaki, aki csupán annyit csinál, hogy méregdrága termékeket sóz rá hiszékeny emberekre és elhiteti velük, hogy ez mekkora üzleti lehetőség. . csak legyen, aki elhiszi…

235. macsekszem (válaszként erre: 234. - EDUS944)
2011. máj. 22. 01:14
Kedves Edus! Jól látod a helyzetet ! Te megúsztad! Én voltam benne, dolgoztam is nem keveset a pénz az gyatra volt mégis.-(A nagyoknak hajtottam a malmára a pontértéket) Nem mondanám hogy piramis, és nem azon múlik ki mikor kezdte...Viszont nem mármint egy parasztvakítás, tapsolsz a sikernapon azoknak akik keresik általad a pénzt, minden hónapban megcsinálják a sikernapot aztán jó nagy tömegpszichózisban tartják a következő hónapig a sok bólogató embert, hogy a saját pontértékük növekedjen sok ember munkája által már szép összegeket mutatva.a termékek tényleg jók, de sajna a mai átlagember már nem tudja megvenni....
234. EDUS944 (válaszként erre: 138. - Corinna)
2011. márc. 15. 17:39

KEDVES Corinna!


Én is voltam egy ilyen előadáson!Mielött a véleményemet leirnám,csak annyit: minden újdonságra nyitott vagyok,egészségesen táplálkozunk,66 éves koromra fittebb és egészségesebb vagyok a negyveneseknél.NEM SZEDEK GYÓGYSZERT,lazán legyaloglok 15 kilométert,akár naponta.ÉRDEKELNEK az egészséget megörző növények,készítmények,sokat ki is próbáltam régebben...Hogy miért nem járok Bio boltokba mostanában,csak ritkán? Mert tudományos cikkekben olvastam,hogy az u.n.bio készítmények 2/3-a csalás...A biopatikusom ezt el is ismerte....

Tehát,elcsaltak egy ilyen előadásra! Nem hallottam mást,csak azt,hogy minden,amit megeszünk,méreg,minden gyógyszertől csak meghallni lehet,bezzeg a Forever!

Hogy milliókat lehet keresni,dolgozni semmit sem kell,nyaralva / ahová a cég küldd el / lehet felvenni a megrendeléseket,ihaj-csuhaj!!!

Hogy nem lesz az ebereknek nyugdijuk,"mert Viktor elveszi",bezzeg,aki ezzel foglakozik,az majd öregségére is megél,örökölni is lehet stb,stb...

Undorító volt az egész,majdnem felálltam és ottgagytam az egészet...

NAGYON UTÁLOM,HA VALAMIT úgy akarnak kivánatossá tenni,ha minden mást leszólnak.Némely hazugságot csuklóból tudtam cáfolni.Az ilyen előadások csak arra jók,hogy ezentúl azt sem hiszem el,ami igaz.

A másik nagy hozadéka a dolognak,hogy utánanéztem sok weblapon a hagyományos népi gyógymódoknak,ahol olvashattam azokra a problémákra megoldást,amire az előadók szerint csak a Forever nyújt megoldást.....

Ezek a növények fillérekbe kerülnek és ugynazt a célt szolgálják,mint a minduntalan felbukkanó különböző csodaszerek.Rengeteg hozzászóló győzött meg a hatásosságukról.A Forever terjesztése egy jó értelemben vett piramis játék, / nem pénzt csalnak ki tőled.../ Megélni tényleg munka nélkül csak a piramis tetején lévó kevesek tudnak belőle...A többieknek marad a rabszolgamunka....

Aki nem teljesít,kirugják..Nagyon sokan panaszkodtak arról,hogy elkezdték a dolgot,de belebuktak,mert a mai gazdasági helyzetben ugyan ki tudna 20 embert rábírni arra,hogy vegye a drága termékeket???Sokan megvették a csomagok egyikét,és bizony a többség becsapva érzi magát....

TE EGY munkatárs vagy,akinek talán jól megy,mert a piramis felső részénb lehetsz...

Amikor regisztráltam,a bemutatkozó résznél arra kért a "rendszer " hogy ne reklám szöveget irjak,mert akkor érvénytelen lesz a regisztrávióm.Te pedig folyamatosan reklámszöveget nyomsz...Egyik bölcs hozzászólásodban,ha jól emlékszem,arról irtál,hogy az egyik termék meggyógyított egy kutya fülét...Én egy kóbor állatnak meggyógyítottam a genny által szinte szétmart fülét körömvirág kenöccsel.Olvass MARIA TREBENT,Dr Theiszt könyvét,vagy akármilyen könyvet,amiben a növények gyógyitó hatásairól van szó,megtalálod a nálunk is előforduló gyógynövények bizonyított hatását,bármilyen kórságra.

Nem mondom,hogy nem hasznos növény az Aloe! De ott a Ginseng,a különböző gyógyitó gombák,a Homoktövis,és még sorolhatnám.

Megnyugtatlak,hiába probálsz itt mindenkit meggyőzni arról,hogy az halálra van itélve,aki nem ennek a cégnaik a termékeit fogyasztja,mint ahogy engem próbáltak meggyőzni nem éred el a célodat,mert rengeteg embernek ebben az országban már az evés is gondot okoz,én / és még sokan mások is/ bár megtehetném az anyagi helyzetem miatt / nem fogok vásárolni ezekből a termékekből,mert vannak ugyanolyan hatásos és olcsóbbak is.A cég embereinek a nagyrésze pedig erőszakosan nyomul,ami nem tetszik az embereknek.Szerintem a kevesebb több lenne...

Egyébként a cégnak 2004,-ben volt egy pere,mert engedély nélkül forgalmazott bizonyos dolgokat...

Alapos ember vagyok,mindennek utánanézek...

Elnézést az esetleges elütésekért,de nem szoktam visszaolvasni,amit irok.

Üdvözlettel:EDUS944

233. AirMan (válaszként erre: 232. - Maszatt)
2010. szept. 28. 07:56
Először is nőgyógyászt, de ha lehet, akkor olyat, aki ismeri a termékeket. Ha kell, akkor tudok privátban küldeni Neked két telefonszámot is, akiknél érdeklődhetsz.
232. maszatt
2010. szept. 24. 22:29
Nőgyógyászati problémám(mióma)van mit javasolnátok?
231. aliza43 (válaszként erre: 227. - Éjjelipillangó)
2010. júl. 16. 20:41
Szerintem az Aloeverás Berry feketeáfonyás nektárt probáld meg.Az nagyon jó nálam bevált megusztam egy műtétet.
2010. ápr. 27. 20:59

Nálunk az aktivátor vált be a first, a piros, kék, lila krém, a propoliszos krém, a gél, a halolaj kapszula, a kalcium, most hirtelen ennyi jutott eszembe

terhesség alatt szedtem a bogyókat...és ittam a gélt...igaz a mai napig mindig van a hűtőbe...

a fist-re a párom esküszik

az aktivátorra meg a 5 hónapos kisfiam a pocakfájást illetően :)

Nekem pedig elmúlt 13 éves ekcémám...

229. hettichgabor (válaszként erre: 227. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 15. 22:09

Kérd meg azt, aki ajánlotta a terméket, hogy az üzleti részébe is vigyen bele, és akkor nem lesznek drágák a termékeke, mert megkeresed napi 2-3 órás munkával a többszörösét.


Én így kezdtem el egy hete és már kerestem 30ezret.


Építs saját hálózatot, generálj benne forgalmat, és garantáltan nem lesznek anyagi gondjaid.

228. kedike
2010. ápr. 7. 15:32

Nekem az arcra és ekcémámra egyedül a propolisz krémük segít, kénytelen vagyok megvenni, bár nagyon sajnálom rá azt a 4ezer forintot. De tényleg százfajta "szupertuti" cuccot kipróbáltam rá és csak ez vált be.

Szemcseppnek pedig az Activatort használom, az is elég jó.

2010. ápr. 6. 12:10
Nekem 2009 októbere óta folyamatosan húgyuti problémáim vannak, van mikor a vesém is begyullad. Most ajánlották ezeket az aloeverás dolgokat. Csak nem vagyok meggyőzve egyáltalán róluk. Azt mondták, hogy a fahéj ízű teát, a propoliszt, és az áfonyás aloeverás cuccot kéne megpróbálni így együtt. De nagoyn drága ez így... főleg egyszerre, és nem tudom, hatnak e egyáltalán, és meddig kellene szednem. Nem tud vki esetleg egy olcsóbb megoldást vagy egy jó orvost?
226. samsam (válaszként erre: 201. - Mese)
2010. márc. 18. 09:51
Egyetértek... Szerencsére agymosás nálam nem sikerült - alapból nagyon szkeptikus vagyok. De a termékbemutató hangulata sokakat teljesen elvarázsol. Az biztos, hogy amit árulnak még jó is lehet, de semmivel sem jobb mint egy sima vitaminkészítmény. A különbség csak az árban látszik. Ha alapból egészségesen élsz, rendesen eszel, mozogsz, kiegyensúlyozott vagy, nem lesz szükséged kiegészítőkre sem fizikai sem lelki értelemben. :-)
225. betyár cica (válaszként erre: 191. - Sz.ildi76)
2010. márc. 16. 19:55
Velem is hasonló a helyzet. Úgy döntöttem megpróbálom veszíteni valóm nincs.
2010. márc. 16. 19:42

Kedves hozzászólók!


Az FLP egyik előadásán én is résztvettem egyik kedves ismerősöm által. Eleinte bizonytalan voltam, de most, hogy ennyi sok jót olvasok a termékekről és annak jótékony hatásairól már elhiszem, hogy amiről szó esik az nem humbug.

Jól esett olvasni a sok pozitív hozzászólást az flp-ről.

2010. márc. 5. 14:19

Én a két fiam számára kerestem valamilyen vitamin készítményt. Sajnos ők nem esznek sem gyümölcsöt, sem zöldséget. 7-8 hónapja rendszeresen isszák a berry nectárt, és szedik a kids-et, a c-vitamint. Időszakosan az ásványi tablettát, és a royal jellyt. Azóta komoly betegségük nem volt. Kialakuló betegség esetén propolisz és fokhagyma kapszula együtt, és nem kell gyógyszer.

A first és a folyékony szappan évek óta alap a háztartásunkban.

Nem olcsók, de szerintem megéri megvenni. Még mindig kevesebbe kerül mint a gyógyszerek. Nem beszélve azok mallékhatásáról.

222. ducky
2010. márc. 4. 20:04
én a Sonja termékeket szeretem, de az árukat utálom... így kénytelen voltam másra váltani, sztem sokkat több lenne a kereslet rá, ha megfizethetőbb lenne...
2010. márc. 4. 20:03
Lisztből és tejből is sokféle van...erre mást nem tudok mondani, aki nem akarja nem kell erőltetni...ezzel sokan eltolják az üzletüket.
2010. márc. 4. 20:01
nekem az a bajom vele,h tul sok hasonlo jellegü cég van.Szoval ugyanaz csak pepitaban. Szkeptikus vagyok vele szemben. Elhiszem amugy,h jo az aloevera, de vhogy inkabb az üzlet es az mlm rendszert latom benne.Annyian probaltak ilyenekbe beszervezni,h a hatam közepere sem...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook