Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
279. michelle.r (válaszként erre: 276. - Unom)
2015. jan. 18. 14:16

Olvasd el a gyógyszerek tájékoztatóit. Pl. az Appranaxra az van írva, hogy lehetséges mellékhetés pl. halál. Még soha nem hallottam senkiről -népes családom orvostagjaitól sem - aki meghalt volna tőle.


Múltkor vettem valami agyonreklámozott gyógynövényes altatót a patikában, mit gondolsz, mit találtam rajta: mellékhatásként előrfordulat, hogy szokatlanul felpörgök, éber leszek tőle :DDD

278. sasmadar2 (válaszként erre: 276. - Unom)
2015. jan. 18. 14:09
Mi van? Te mit szedsz? Mindegy én nem kérek belőle. :)
277. micimacko72 (válaszként erre: 271. - Farkasne63)
2015. jan. 14. 11:04

Farkasné egyáltalán nincs igazad!!! Én 3 gyerek mellett használom a Forever termékeket és sokkal olcsóbbak,mint a gyógyszertári kemikáliák. Egy, tiszta növényi termékeket használok, akár lázcsillapitásra vagy vitaminként, nem pedig gyógyszertári kémiai vegyszereket ! Ez már magában pénzben nem mérhető.


Ha pedig megnézel egy terméket, összehasonlitod más gyógyszertári termékkel, lebontod darabszám-ár értékre, rájössz, hogy olcsóbb a Forever termék. Pl ott van a First spray. Amit nem csak egy ""betegségre"" tudsz használni, és ez általában igaz a Forever termékeire. De mindenki döntse el saját maga, hogy mennyit ér az egészsége és milyen méreganyagokkal gyógyitja magát !

276. unom (válaszként erre: 275. - Siba22)
2015. jan. 8. 08:18
Eredetit használok, és elolvastam a mellékelt tájékoztatót, onnan vettem. A cég miért hazudna erről?
275. siba22 (válaszként erre: 274. - Unom)
2015. jan. 4. 19:26
Az FLP termékeinek?HM!!Érdekes.Eddig akik használták ismerősök és nagyanyám is közéjük tartozik nem volt mellékhatásuk.Ja,és ez nem hazugság.Pláne ha az eredeti terméket használod.Ráadásul nálam sincs mellékhatása :D
274. unom (válaszként erre: 273. - Siba22)
2014. dec. 31. 14:20
Nem igaz, hogy nincs mellékhatásuk, olvasd el a tájékoztatót, ami mellékelve van hozzájuk. Miért kell hazudni?
273. siba22 (válaszként erre: 271. - Farkasne63)
2014. dec. 19. 09:12
Az FLP termékei egyáltalán nem drágák.Már pedig azért nem mert a gyógyszerekkel ellentétben közvetlenül magára a problémára hat mellékhatás nélkül.Gondolkozz el ha pl rákos vagy mennyi féle rakatt gyógyszert,kemót stb kapsz és a mellékhatások enyhítésére még a plusz dolgokat is kapod aminek újabb mellékhatást keltenek.Nagyanyám áttétes rákos volt,fele dózisban kaptam a kemós szereket plusz az FLP termékeit szedte.Egy éves periódus alatt összesen nem lett annyi kiadás mint más rákos betegnél.A felét sem tette ki,pedig az Aloe géltől kezdve egy rakat FLP terméket szedett.Az egészség pedig többet ér mint gondolná az ember.Sajnos a beteg emberekből élnek a gyógyszergyárak,orvosok stb.Így nekik nem érdekük a betegek teljes gyógyulása,pedig ha sok beteg tudná van lehetőség a teljes gyógyulásra.Érdekes,hogy nagyanyámról lemondtak mert test szerte áttétes rákot diagnosztizáltak.Ki akarták pakolni nőgyógyászatilag,de a műtőben ahogy kinyitották és azzal a mozdulattal vissza zárták mondván menthetetlen.2005 novemberére pedig 3 rák gumróa zsugorodott a terjedés,ebből csak 1 gumó élt már csak hajszálérnek köszönhetően a vesén.Dec.ben vesecsövet kellett volna cserélni a gumó miatt egy fertőzés következtében,de a " kedves és okos " orvos felül bírálta a kemós orvos utasítását és vissza mosta a csövet, ennek köszönhetően a gumó szét robbant és ez a hiba végzetes volt.Az évekig tartó küzdelem 5 perc alatt kárba veszett.Tehát aki sokallja az FLP érait az nem tudja milyen élet-halál harcot vívni.
272. sasmadar2 (válaszként erre: 271. - Farkasne63)
2013. dec. 27. 02:45

Úgy látom te sem igazán vagy tisztában a piacon található termékekkel.

Igen van olyan ami túl drága az FLP-ben , de a termékek jelentős részére ez nem igaz.

Mutass már nekem olyan propolis tartalmú készítményt amiben jobb az ár/érték arány, mint az FLP-sben.

Vagy nézhetünk más terméket is, mondjuk a kozmetikumokat.

Kb egy hónapja egy kozmetikus amikor megismerte és főleg ugye kipróbálta a termékeket lecserélte a teljes készletét FLP-sre, mert olcsóbb és jobb, mint amit korábban használt.


Látszik, hogy kívülálló vagy és fogalmad sincs, hogy miről szólnak a képzések csak okoskodsz itt.

271. farkasne63 (válaszként erre: 253. - Wall)
2013. okt. 29. 21:01
Az FLP termékek indokolatlanul drágák, s ezt ők sem tagadják bizalmasabb körökben. Nyilván aki beteg, azt könnyebb behúzni, hiszen az ember bármit megvenne, bevenne, ha az egészségéről van szó. Minden csak tálalás, előadási technika kérdése, amit kiválóan megtanulnak ezeken a tréningeken, hogy aztán rátukmálják a vevőkre a termékeiket. És bár nem állítom, hogy ezek az emberek nem a legjobbat akarják, hiszen nem az a cél, hogy többet ne vásároljanak, de azt gondolom, szinte már betegesen el is hiszik, hogy az ő termékeik a legek legje. Persze másképp nem is lehet jól kereskedni. Én azonban azt mondom, hogy aki kívül van, őrizze meg a józan ítélőképességét, és nagyon alaposan nézzen szét, mert a Forever semmi olyat nem árul, amit ne lehetne olcsóbban, szintén prémium minőségben megvenni. Ez tuti.
2012. dec. 7. 17:20

enem azt mondtam, hogy a krémes-bogyós buliban midnen megkóstolható, de dekoros napon gondolom a hölgyek szívesen adnak infót a bogyókról is, nem csak a krémekről. Megjegyzem, nálam pl általában van Kids vittamin, egy propolisos krém, mivel azt naponta használom, és néha elfelejtkezek a reggeli rohanásban róla, és az Argi... Nem azt mondom, hogy szabadon osztogatom, de ha valaki tényleg érdeklődik, és szorosabb a kapcsolat, adok 1-1 kóstolót a nálam levő dolgokból...

Amúgy pl a Kids vitamin olyan finom, hogy a két aprótalpú, ha nem figyelek oda, simán elosztogatja a suliban fél nap alatt se :))

269. Gavrilo1 (válaszként erre: 268. - Csajszibarack1979)
2012. dec. 5. 07:16
Konkrétan miről beszélsz? Bogyókat ki szokott kóstolgatni?? A krém , dekorkozmetika az teljesen más azt természetes hogy valaki kipróbálja (ha épp akarja)
2012. dec. 4. 17:16

Sziasztok! Többször olvastam, nem tudják eldönteni, kinek melyik krém vagy bogyó lenne a megfelelő és itt el is akad a jóság...

Én azt nem értem, hogy vannak (legalábbis nálunk) dekoros napok, ilynekor el lehet jönni megnézni, kipróbálni, felkenni, megszagolni a keresett krémet.

Más kontaktja nem ajánlja fel ezt a lehetőséget???

267. Gavrilo1 (válaszként erre: 265. - -Eee-)
2012. nov. 26. 06:11
írok privátban
266. sasmadar2 (válaszként erre: 265. - -Eee-)
2012. nov. 26. 02:54
Mi évek óta használjuk a termékeket, és eddig elégedettek vagyunk velük.
265. -Eee- (válaszként erre: 264. - Gavrilo1)
2012. nov. 25. 22:48

Szia Gavrilo1!

Engem is érdekelnének a tapasztalataid a fields of greens bogyókkal kapcsolatban illetve esetleg ha valaki próbálta a salaktalanító pakkot (sárga gél + fields of greens + probiotic bogyó + tea) leírná, milyen tapasztalatai voltak, érdemes-e több tízezer Forintot kiadni érte. Köszi!

264. Gavrilo1 (válaszként erre: 262. - Dd4fac34d4)
2012. okt. 8. 11:48
Írtam privátban neked
263. sasmadar2 (válaszként erre: 262. - Dd4fac34d4)
2012. okt. 7. 21:22
Mire vagy kíváncsi?
2012. szept. 15. 14:39
Engem speciálisan a Fields of Greens tablettájuk érdekelne. Ha van valakinek ezzel kapcsolatban saját tapasztalata, kérem, írja meg! Köszönettel várom!
261. sasmadar (válaszként erre: 236. - Mr. Bín)
2012. máj. 6. 13:04

„a termékek nem szolgálnak betegségek kezelésére, gyógyítására. ”


Ezt ízért írják oda, mert a jogszabály erre kötelez.

Szerinted miért vannak gyógyhatású készítményei?

Mert vannak. Nem ártana utána nézned mielőtt butaságokat írkálsz.


Vagy szerinted miért van az, hogy az egyik cég termékét lehet gyógyszerként árusítani, pedig csak Kálcium van benne. Ez egy gyógyszergyár terméke.


A piacon még van egy rakás Ca készítmény mégsem lehet azt mondani, hogy az gyógyszer. Miért? Mert ilyen értelmetlen jogszabályaink vannak. Meg azért, mert nem gyógyszergyár állítja elő az adott terméket. A gyógyszeripar mindenre rá akarja tenni a kezét és felügyelni akarja aminek köze van a gyógyításhoz.

260. Gavrilo1 (válaszként erre: 259. - Huncutka84)
2012. márc. 21. 20:28
Szívesen, bármikor segítek, ha ehez hasonló témában kérdésed lenne!
259. Huncutka84 (válaszként erre: 258. - Gavrilo1)
2012. márc. 21. 18:10
Igen, a first az alap :) Koszonom szepen!!!
258. Gavrilo1 (válaszként erre: 257. - Huncutka84)
2012. márc. 21. 08:44
First és zöld (gelly)krém. Nyári többéves tapasztalat.
2012. márc. 21. 04:10
Sziasztok! Leégett bőre melyik a jobb szerintetek a kék vagy a zöld krém (lotion vagy gelly)? Akinek tapasztalata van az írjon legyen szíves! Köszönöm!
2012. febr. 13. 10:42
Nálunk a tinidser fiami a Stift kritikusai- mást nem akarnak használni, csak ezt. Nem mar, nem gátolja az izzadást, de nagyon jól szagtalanit és főleg nem tartalmaz rakat káros anyagot. Mi nagyon jó véleménnyel vagyuk a Stiftről.
255. Wall (válaszként erre: 254. - Tixtina)
2011. okt. 11. 22:54

Hát, kb.

A gyógyszertárban kevernek ki egyébként. 50 g, és igaz, hogy alkoholos, ennek lévén, kimarhatja a bőrt.

De az is igaz, hogy nincs szag, meg nincs izzadás sem, olyan szinten. Én úgy szoktam, hogy alá felviszek egy fajtát, ami most mindegy, hogy milyen, és akkor utána viszem fel vattával ezt a patikásat.

Egyébként, nekem is itt áll a maradék stift a polcon.

254. tixtina (válaszként erre: 253. - Wall)
2011. okt. 11. 21:41

Nekem a mai napig megvan a stift,amit négy éve rendeltem-nem fogyott el,de nem azért mert tartós,hanem mert olyan sz*r volt.

Fele annyiért vettem egy közismert márkájút,és kitűnően bevált.Sajnos,hagytam magam rábeszélni:(

Megjegyzem,utoljára.

253. Wall
2011. okt. 11. 21:24

Hmm.. Visszaolvasván jó pár oldalt.. Azért néha mulatságos, hogy mennyi felnőtt gyerek van ilyen oldalakon. Na mindegy, nem is ez a lényeg.

Én is használtam már ilyen terméket. Konkrétan egy dezodor stiftet. Most biztos én leszek az utálkozó, meg a hülye, aki nem használja jól, és nem repíti a fellegekbe a terméket. Hát, nem is fogom.

1. Semmivel sem volt jobb, mint amiket nap, mint nap meg lehet venni bármelyik drogériában.

2. Az ára már pár évvel ezelőtt is kb a 3-szorosa volt azoknak, amiket az előbb említettem.

De gondolom, biztos azért nem volt jó, mert nem jól használtam. :) ( gondolom, egy deo stiftet is nagyon sokféle módon lehet használni :) )

Én az üzleti részébe nem akarok belemenni, mert nem vagyok benne, meg nem is ez volt a kérdés.

Amúgy, éppen a minap ajánlottak pár cuccot, ilyen-olyan problémákra. ( egy úriember tartott egy kiselőadást )

Ő konkrétan azt mondta, hogy ez pont, hogy a kispénzű embereknek van. hát, én rákerestem a több, nekem ajánlott cuccokra, és már csak az egyik több, mint 10 ezer Ft. :)

Valaki írta, hogy a föld alól is elő lehet rá kaparni a pénzt. Annak akkor üzenem, hogy kapargassa össze nekem is, köszi. :)

Egyébként, tényleg ez a helyzet, hogy akinek több problémájára is kellene valamit szednie, vagy akár kennie, fújnia, annak azért ebben az esetben elég rendesen ki kell nyitnia a pénztárcáját. Kérdés, hogy mit találna benne, és mire lenne elég. :)

252. punka (válaszként erre: 251. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 14:23
Remélem, neked is bejön :)
251. bdiuci (válaszként erre: 250. - Punka)
2011. aug. 1. 14:04
Ja, a pórusokat kifelejtettem, azok nekem is vannak, de mondhatom, amióta a propoliszosat használom, sokat javult a borom. :-) Orulok, h. meg vagy elégedve a lila krémmel. Most akkor kipróbálom énis.
250. punka (válaszként erre: 249. - Bdiuci)
2011. aug. 1. 14:01

Persze, meg vagyok elégedve vele nagyon, ezért nem is próbálgattam nagyon mást. Még egy picit a tág pórusaimon is segített, de tudom, hogy arra mást is kéne használnom.

Ha meg pattanásom van, akkor nekem is megy a Propolis.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook