Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama vagyok Angliában! fórum

Kismama vagyok Angliában! (beszélgetős fórum)


138. Anyapocak (válaszként erre: 135. - Pandamama3)
2010. febr. 21. 21:40

pandamama!!


O a hugocskam!! :-) en is pecsi vagyok! :-))

2010. febr. 21. 19:57

Kicsit furan erzem magam,miota anya lettem ...

Imadom a gyermekem. Csodalatos a kezemben tartani, napi ezer puszit adok neki! Parom is imad bennunket.

De semmire nincs idom... ez nekem fura... azt hittem,egy csecsemo csak eszik meg alszik.Ez igy is van, de az enyem tobbet eszik,mint alszik :)

Persze tudom,hogy most csak o a fontos, de nem gondoltam,hogy sokszor meg zuhanyozni se lesz idom.. :)

Amikor meg vegre elalszik,legszivesebben felkeltenem,es a karomba fognam.... :) mert olyan edes,mikor alszik.

Es amikor alszik,akkor meg nem csinalom meg,amiket elterveztem, mert akkor epp nincs kedvem + sose tudom,mikor ebred fel, igy allando keszultsegben vagyok....

Nem konnyu.

2010. febr. 21. 19:54

Sziasztok Lanyok, remelem,mindenki jol van.

Cirbolya ,szurkolok en is az ultrahanghoz! Majd meseld el,milyen volt!


Cicu,sajnalom,hogy egyedul erzed magad es sokszor unatkozol, de akkor is irigyellek a melegert es a csodas kornyezetert! :)

Mikor jottok Angliaba vegulis? /azt irtad,tolodik...

135. pandamama3 (válaszként erre: 128. - Anyapocak)
2010. febr. 21. 19:52

na,tok jo :)

A regi munkahelyemen ismerkedtunk ossze Zsanettel.

2010. febr. 21. 13:17

most nézem ezt az oldalt és tele van a jobb oldalon hirdetésekkel: "lapos has most már te számodra is elérhető" meg "hogyan fogyjál"....

ez egy kicsit morbid ebben az állapotban, nemde???

2010. febr. 21. 13:14

Halihooo

Hogy telik a hétvégétek?? Huh Cirbolyan Te biztos izgatott lehetsz de már csak 1 éjszaka!! Jupii' Nekem sajna a hétvégék egyformák, mert ugye a hotel business-be nincsenek hétvégék...:-( Huh lányok...ma 14 órát aludtam...valami hihetetlen és az a legrosszabb h most kipihentnek és frissnek kéne magam érezni, de NEEMM. Még talán rosszabb. Ez a fos idő is...tegnap ragyogó napsütés, elég jó idő. Ma reggel meg ment a párom dolgozni reggel és úgy kellett kiásnia kocsit a hó alól...ez valami hihetetlen. Engem nagyon megvisel. Ja és most megint süt a nap, olvad a hó..itt úgy érzem megfogok hülyülni. ár tudom h az angolok miért is olyan "angolosak". :-) Tegnap reggelt dolgoztam fel voltam dobva, haza jöttem, főztem a páromnak, nem sokkal később Ő is haza ért, utána úgy elkapott a fáradtság elkellett mennem aludni 9 órakor.

Az én picikém is elkezdett mozgolódni még nem annyira aktív, inkább olyan mintha lenyeltem volna egy lepkét és az röpködne bennem...:-)

Én is híztam elég korán de majdnem 1,5 hónapja tartom a súlyom. ha látod h kezdesz rohamosan hízni akkor próbáld egy kicsit kompenzálni mozgással. Rubint Rékának fent van a youtube-on a kismama tornája. Sokak szerint "végig csinálhatatlan". Én sem vagyok a nagy fittség királynője, elfáradtam egy pöttyet amikor befejeztem, de az a jó ha bármikor úgy érzed h sok ülj le pihenni 5 percre, de a torna összesen 25 perc, ennyit szerintem nem megerőltető. És ingyen van..:-) Most olyan 3kg pluszba vagyok 17 hetesen.

Másik kellemetlen dolog: a széklet. Hát én ezt is megoldottam. vettem magamnak ilyen tasakos latte-t v cappucinot. Felhigítom tejjel (nem vízzel) ezekbe annyira elenéysző a kávé h nem árthatsz a babának és már is segít minden reggel elmenni wc-re vagy forró csoki. az a lényeg h meleg tej legyen meg ha lehet egy csöpp kis kávé is, vagy fekete kávé vagy az utóbbi megoldás a latte v cappucino.

Hát most tényleg ennyit. Várom a Ti beszámolótokat a hétvégéről ,meg persze Cirbolya ultrahang élményét!! :-)))


puszcsi

2010. febr. 20. 11:20

Sziasztok Anyapocakok!


A munkahelyemrol irok "dugiba".:-))

Szoval nem lesznek ekezeteim sem...

Cirbolya: nekem 1 honapja volt a 12 hetes uh-om. Nagyon megvoltam hatodva, lattam a pici szivet ahogy dobog. Egy kicsit ugy ereztem h siettetnek, hat sajna nem ultek tt velem meg egy fel orat h nezegethessem az en kicsikemet. :-))) Ha tudsz igyal elotte sokat, minel jobban fel van telve a hugyholyagod annal jobban lehet latni a picit es nekem £6 kellett fizetnem a kepert. Lefenykepeztem a mobilommal es most az van kint hatterkepben. En is alig tudtam elotte nap aludni, most nekem a kovetkezo marcius 11-en lesz amikor elmeletileg megomndjak h mi lesz a baba neme....huh izgulok en is.

A parommal egy szallodaban dolgozunk en recepcioskent o pedig hk supervisor.

En is kaptam anyukamtol karacsonyra baba naplot, de tul kepp nem olyan minden napos irogatos, hanem negyhetekre van felbontva, el is magyarazza h hetenkent mekkora a baba meg h milye fejlodik epp abban a hetben...tok jo


Azt hiszem most befejezem mielott lebukok csak cirbolyat szerettem volna egy kicsit megnyugtatni...:-)) feldobni


Puszika mindenkinek meg irok kesobb ha tudok

131. Cicu 86
2010. febr. 19. 20:41

Hello hello!

Ma nemsokat tudok irni.Anyapocak kitartás neked is.Én mindig arra gondolok,hogy nem is vagyok egyedül.A pocaklakóink mindig velünk vannak.Amugy a mai napom is uncsi volt.De itt a hétvége!!!!


Mi ugy kerültünk ide,h a páromnak volt itt ismeröse.Kijött ide dolgozni.De voltak gondok,és már máshol melozik.Itt nagyon sok engedély kell,és iszonyat drágák.Ez is az egyik ok,h menni akarunk innen.Eléggé nem csipik a fahér embert.Én 2 évet vártam,hogy kitudjak jönni utána.Nem is találkoztunk 2 évig.Nahéz volt.Igy kicsit megálva Angliába kijutottam én is ide.

Cirbolyka!Én sirtam az elsö ultrahang után.Hihetetlen érzés.És hamar rákapsz!Egész nap csak öt néznéd.Felejthetetlen lesz!

Én Kedden megyek.Ez lesz az 5.ultrahang,de nagyon várom.Nagyon!

Velem amugy minden rendben.Kicsit álmos vagyok,mert nem birtam magammal,és leszedtem apárol a ruhát este. :) :)

Hajnalba meg a lányom partyzott a pocakomba.

Most megyek öszeirom mit kéne fözni,és várom a párom.Megyünk vásárolni,és igy kimozdulok.

Hétvégén nemtudom tudok e irni,de igyekszem.

NAGYON SZÉP HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!Pihenjetek!


Ti vezettek babanaplót????Én igen.Minden héten irok legalább egyszer.Tegnap viszaolvastam,és nagyon jó érzés volt.Az elsö heteket ujra átélni.Nekem egy kicsit felgyorsult az idö.

2010. febr. 19. 19:25

Sziasztok!

Pandamama: a 125.hozzaszolas nagyon kivancsiva tett, varjuk turelmesen a torteneted, az a lenyeg hogy egyutt vagy a gyonyoru kisfiaddal, az biztos karpotol mindenert:).

Cicu: London biztos az ellentete lesz a mostani lakohelyeteknek, ott aztan van nyuzsges a szigethez kepest:)! Azt mar reg kerdezni szerettem volna Toled hogy ti hogy kerultetek oda?? Kellett peldaul munkavallalasi engedely meg ilyesmik?

Anyapocak: irtad hogy a paroddal egy helyen dolgoztok, mit csinaltok, mivel foglalkoztok?

Velem kapcsolatban mar csak 2 nap az elso ultrahangig, hat mar alig birok magammal, olyan lassan vanszorognak a napok-orak... Valahogy megiscsak az lesz az elso "igazi bizonyitek" a babankrol, ugy latnam mar...ugyanakkor izgulok is, hiszen olyan sok minden kiderul majd hogy minden rendben van-e, mekkora a baba, mikorra varhato az erkezese...meg ilyenek..delutan 4kor megyunk hetfon, elotte dolgozok, nem tudom mennire tudok majd odakoncentralni a munkamra...

Kepzeljetek mar nem zargatnak a vizeletmintaval sem, remelem jo lett a 2.eredmeny, csak nem hivtam fel a dokit, sajna az en surgery-m nem egy franko hely, itt nem igazan foglalkoznak az emberrel, volt egy viral infection-om par hete, elmentem a dokihoz, hat 2percet nem voltam benn...kertem merje meg a vernyomasom legyen szives hamar itt vagyok...visszautasitotta, azt mondta kesesben van:( az en magyar orvosom ettol sokkal-sokkal alaposabb es lelkiismeretesebb volt..mindezek utan nem akartam magam kitenni egy ujabb csalodasnak-visszautasitasnak az eredmenyemmel kapcsolatban, majd megkerem a midwife-tol, allitolag neki is elkuldtek. Na ezt most nem panasznak szantam, csak mint tenyeket irtam a helyi orvosi ellatasunkrol. Mi Cambridge mellett lakunk egy kiskozsegben, ahol 1surgery van, igy valasztasi lehetoseg nincs, amugy szerencsere eddig nem volt rajuk szuksegem, nem vagyok az a beteges tipus, ezzel a fertozessel is csak azert mentem el, mert mar tudtam hogy utban a bebi es nem akartam kockaztatni az o egeszseget az en betegsegem miatt.

Huh...szerintem mar hiztam, tegnap vasaroltam ruhaboltban, es nem tudtam begombolni a 10es nadragot a hasamon!!! pedig meg csak 12hetes vagyok...mi lesz meg...???? de azert picit orultem, ahogy neztem magam a tukorben, mert tok kismamasnak latom magam es az olyan jo erzes volt... :)

Aki dolgozik hetvegen jo munkat, aki nem jo pihenest!! En meg vagyok holnap 12ig aztan folytatom a visszaszamlalast hetfoig...

Sziasztok, udv mindenkinek!

129. Anyapocak (válaszként erre: 127. - Cicu 86)
2010. febr. 19. 13:37

Kedves Cicu!


Én ugyanígy vagyok mint te. Angliában iszonyat sokat esik, sötét van, és 70-80%-ban a párommal ellentétes műszakban dolgozunk vagy van úgy h bevállal extrát h keressen egy kis plusz pénzt. Az azt jelenti mint tegnap reggel 8-ra elmegy dolgozni és éjfélre ér haza. Jó nem? De hát valamit valamiért. Én is sokszor érzem magam depressziósnak és ezt még azt is tetőzi h aggódom nehogy ezzel a babának ártsak. A szabadnapjaum egy kicsit jobbak mert akkor elmegyek a közeli boltba vásárolni a főznivalónak, mindig akkor takarítok valamit: vagy az egyik vagy a másik fürdőt, konyhát. Mindig csak egy kicsit, felporszívózok. Minden nap beszélek a szüleimmel skype-on legalább fél órát, délután pihenek és tána csak várom a párom mint a Messiást. Csicsergünk (max fél órát, mert szegényem hulla napi 15-16 óra munka után)aztán ágy. Megmondom őszintén h amikor álmodoztam évekkel ezelőtt a terhességről nem épp így képzeltem el. Sokszor úgy érzem h túlságosan összecsapna a szelek a fejem fölött és nem igen tudom "élvezni" az én pocaklakómat, néha el is felejtem h terhes vagyok. A munkahelyemen ugyanúgy elvárják h teljesítsek mint egy "normál" ember. Múltkor 9 órát ledolgoztam leülés, ivás és evés nélkül. És ha a férjemmel nem dolgoznék ugyanazon a helyen és nem jött volna oda h kérek e valamit ott halok szomjan. Jól van, gondolhatjátok miért nem nyitom ki a szám??? Mert nincs értelme. Mindehol ez a credit crunch van, ugyan nem küldhetnek el, de ha emberhiányban vannak...akkor most mit tenni. A párom nyaggat h menjek el táppénzre egy kicsit pihenni, de azt hiszem itt is csak 2 hetet fizetnek a többit nem, így nem sok értelmét látom....szóval kedves Cicu, ahogy látod mindenkinek meg van a keresztje. Nem vagy egyedül ahogy érzel.....:-(

lassan megyek dolgozni, mindenkinek szép napot és jó hétvégét!!!

2010. febr. 19. 12:48

Pandamama!!!!


van egy közös ismerősünk: Magyar Zsanett!!!!!

127. Cicu 86
2010. febr. 19. 01:57

Helló helló!

Hol is kezdjem.Jaaj képzeljétek az én kislányom ma ugy megijesztett!Ültem,pihengettem néytem egy filmet.Örültem,hogy egina picit alszik,mert nagyon sokat mozog.Hihetetlen erövel.És egyszercsak akkorát rugott,hogy öszerándult mindenem.Kicsit megijedtem.Lassan eljönek a napok,amit mindenki mond:Addig élvezd,hogy gyengéden rugdos,még meg nem erösödik!Akkor majd a mikor a lábát a bordáid közé rakja,nem fogod igy élvezni....Engem eddig nem zavart,csak meglepödtem.Az apukája is elcsodálkozik milyen erös már.Hétfön megyünk az orvoshoz.Nagyon várom!Kár,hogy nincs itthon ultrahangépünk.:)Egész nap öt nézném.Tényleg hihetetlen,hogy lakik valaki a pocakomba.Soxor probálom elképzelni,vajon kire hasonlit,milyen a pofija..Sajnos itt nincs 4D.

Anyukám nekem is jön,de csak egy hónapra.Nemvoltunk valami jó viszonyba,ez most kezd enyhülni.De benne van az is,hogy távol lakunk egymástól.Ezért müködik.Nekem egy hó böven elég vele.Persze hálás vagyok neki,hogy kijön!

Hol kap a kismama otthon ingyen gyógyszert,vagy vitamint????Sehol.Lassan a levegöt is megkell fizetni.

Pandamama3 Örülök,hogy jólvagytok!A történet miatt türelmesek vagyunk.Tudjuk,hogy nemsok idöd van,föleg telefonnal netezni.Amugy is te most egy másik világba élsz a boldogságtól!:):)

Jaaj lányok,amugy hiába élek csodaszép helzóyen,egyre jobban depis vagyok.Egy sziget más.Itt nincsenek forgalmas utak,plazak....Nincs élet.Pár bolt,és szálloda.Ennyi.És mi ráadásul egy kiesett helyen lakunk.Igy csak akkor mozdulok ki a hétvégevan,vagy ha boltba megyünk.Mi hetente szoktunk bevásárolni.:( Egész nap itthonvagyok.Fözök,takaritok,és filmet nézek.Az öszes itthoni filmet láttam százszor.Várom a párom.Aki estére olyan fáradt.Pár szó a napunkról,a babóról,és vagy Ö vagy én bealszom.Hiányzik az élet.Hogy sétáljak a városba...Csak a hétvégék jók.Talán én ezért nem látom ezt a helyet olyan csodásnak.Szép,meg napos,és nyugott,de nagyon magányos vagyok benne.Probálok programokat csinálni magamnak(torna,sütögetés)De aztán felkelek,elkap a depreszió,és csak vagyok egész nap.Ha a babám nemlenne én megörülnék itt.És igyekszem erös lenni,mert tudom ezt Regina is érzi.

Hát most jól kipanaszkodtam magam nektek.Bocsi csajok!

Most megyek is aludni amig hagy a lánykám.

Páá!


Szép napot!!Küldök nektek meleget!!!

2010. febr. 18. 23:19

Hát igen....az ember nem nagyon tudja felfogni h van valaki benne. Mindig ilyenkor tudatosul bennem (ultrahang, meg most) h huhhh valaki van benned. Sajnos a párom nem lehetett velem mert bevállalt egy kis extra műszakot...mindig elmondja h mennyire megfogja nyúzni a kicsit, megdögönyözni.

Ami furcs volt ma és meglepődtem h tul képp az a midwife akihez járok most az nem lesz ott a szülésnél, tehát nem lesz a szülésnél senki sem akit ismerek....kivéve persze a páromat.

Pandmama: channel 4-on volt egy műsor One born every minute címmel és ott egy southemptoni kórházat mutattak és azt lehetett látni a vajúdó kismamáknak egyesével saját szobájuk volt ergo nem kellett senkivel sem megosztani. Ez mennyire igaz. Mondjuk én Coventrybe lakom ami egy elég forgalmas város elég nagy a maternity ward juk...nagyon várom már a történeted....már csak ezért is ha van olyan amit másképp csinálnál, hátha mi tanulhatunk egy kicsit a te tapasztalatodból....

2010. febr. 18. 23:12
elorebocsajtok annyit,hogy maximalisan elegedett vagyok az angol terhesgondozassal,es a szules utanival is, es a korhazi ellatas felulmulhatatlan, DE a szules.....hat az szornyu volt,es kijelenthetem,hogy a korhaz,az orvosok hibajabol.
2010. febr. 18. 23:09
tudom,hogy logok meg a szulestortenetemmel,de ilyenkor a telefonomrol netezek,es egyszerubb a geprol irni,ugyhogy majd ott irom meg egyik nap a sztorit,ha lesz egy kis idom.
123. pandamama3 (válaszként erre: 122. - Anyapocak)
2010. febr. 18. 23:06
az annyira de annyira csodalatos,mikor eloszor hallod a magzatod szivhangjat!!!!!! Meg amikor masodszor vagy harmadszor...az is. Szoval csodas. Mi a baratommal majdnem elbogtuk magunkat,mikor a midwife eloszor mutatta ezt a hangot. Meghatobb,mint az ultrahang. Akkor fogtuk fel eloszor igazan,hogy bennem van egy kis elet,mikor hallottuk azt a kis gyors szivverest. Jajjjj most pedig mar itt fekszik a bolcsojeben,es olyan zabalnivalo,hogy legszivesebben felebresztenem,hogy megszeretgessem,pedig orulok,hogy vegre elaludt.
122. Anyapocak (válaszként erre: 121. - Cirbolya2)
2010. febr. 18. 21:33

Kedves Cirbolya!


Azért írtam: "h remélem nem sértettem meg senkit". Nem szántam sértőnek és mindenki döntését tiszteletben tartom. Kívánom nektek h jól teljen az az 1 éve, amíg anyukád itt lesz. Az én anyukám és a férjem között is iszonyat jó viszony van, esküszöm van úgy h csak a férjem fel hívja az anyukámat beszélgetnek 1 órát. Itt voltak karácsonykor 3 hetet a szüleim és szerintem már a 3. hét végére mindenkin láttam h feszült...Ők is otthon lettek volna, hiányzott az ágyuk a kutyájuk a macskájuk a porcikák a lakásból...:-))))stb. Persze mindenki másképp éli ezeket a dolgokat meg. Péládul az egyik barátnőm hazament szülni, a férje hazament a pici születése körül és Ő még otthon maradt még egy évet a szüleivel meg a kicsivel....ez is egy példa. Vagy amikor én születtem akkor az apukám akkor volt katona és 1,5 évig anyukám egyedül nevelt. Ott volt a Mamám aki hibe-hóba segített, de inkább hóba mert nem volt jó a viszony. Szóval ahány ember annyi féle....

Cirbolya: tényleg nem a te esetedre "reflektaltam" csak gondolotam ez egy fórum ahol leírhatjuk a gondolatainkat és véleményeinket......

Ma voltam orvosnál, hallottam a picikém szívverését, és olyan történt amilyet még soha nem láttam. A midwife adott nekem vitaminokat....ingyen.....iszonyat meglepődtem. Kaptam halolaj és omega3 vitamint ami a koraszülésre van és kálciumo rágótablettát. Nagyon durva nem. Hát igen az idő nagyon pocsék, az ember emiatt is biztos depis. Most épp a hó esik elég rendesen.....

Minden Pocakmamának szép napot kívánok

2010. febr. 18. 19:48

Sziasztok Lanyok! Par napja nem irtam, de azert mindennap megnezem a forumot, hogy kivel mi tortent:)!

Remelem mindenkinek kellemesen telik a hete, nekem eleg busy..dehat ez altalaban igy szokott lenni, szoval fel se tunik!

Anyapocak: olvastam a velemenyed a szulok segitsegerol.. en irtam korabban a forumon hogy az Anyukam jon egy evre, nem tudom arra reflektaltal-e az uzenetedben, ez is egy velemeny amit tiszteletben tartok termeszetesen! Ami a mi helyzetunket illeti, az en szuleim elvaltak, anyukam nevelt, es egyetlen gyereke vagyok, nagyon hianyzunk egymasnak, nalunk ezert jott ez a megoldas, a munkajat nem adja fel szerencsere, csak 1ev fizetetlen szabadsagra fog jonni, szerencsere ez anyagilag nem fogja megviselni, es talan visszamegy 1 ev mulva..majd attol fugg hogy alakul itt a helyzet. Szerencsere a parommal nagyon szeretik egymast, szerintem Ot a fianak tekinti mar ennyi ev utan (14ev) igy ez sem lesz problema, nincs az a tipikus anyos-veje viszony:)!! Az uzenetre csak azert szerettem volna reagalni, mert szerintem ez a kerdes nagyban fugg mindenki egyeni korulmenyeitol, az en korulmenyeim ezt teszik indokoltta:)!

Cicu86..jol gondold meg hova jottok...itt mar megint folyamatosan esik napok ota...en ugy lennek ott ahol Ti!!!!!

Jo ejt mindenkinek, es jo munkat holnapra aki dolgozik:)!

2010. febr. 18. 00:41

Sziasztok Kismamik!


Én csak itt olvasgatom amiket írtok, követem az eseményeket. Tegnap este néztem egy angol csatornán szülésről szóló dokumentum filmet. Valahogy ezek nem ijesztenek meg. Mindenképp másképp éli meg h ahogy terhes és ahogy szül. Én (ahogy már írtam) amikor megtudtam h terhes vagyok olyan sírás fogott el és hívtam az anyukámat, amilyen még nem sokszor történt még életembe. Soha nem fogom elfelejteni. Elég nagy a fájdalom küszöböm, lehet h túlságosan a magas lóról beszélek, de nem félek a szüléstől. Lesz ahogy lesz. Ott lesz velem a férjem meg a szüleim és ez a legfontosabb. Hogy hpgy fogom bírni a fájdalmat??? Nem tudom, nem tudok róla nyilatkozni, mert még nem szültem soha. Lehet h könnyű lesz, de lehet h 5 napig fogok vajúdni. Csak a jó Isten tudja. Az anyukám nekem is kijön, de én kerek perec megondtam, hogy max 1 hónapra. Ezt a kisbabát magamnak és a férjemnek szülöm, nem az anyukámnak, aki adja fel a munkáját és költözzön ki 1 évre....nekem is és a férjemnek is meg van a kis privát életünk 65cm2-en, imádom az anyukám, tűzbe mennék érte, de nem szeretnék vele élni 1 évet. És szerintem Ő sem velem. Az apukámmal 30 éves házasok, gondolom meg van nekik is a napi kis rutinjuk hogyan várjam el ha az apukám gondoskodjon saját magáról? Persze tudna, de nem érzem h a helyén lenne.....huh remélem nem sértettem meg senkit a véleményemmel.

A császármetszés után án is utána fogok nézni. Egy jó pár napja nem vagyok jó passzban és rásegít ez a pocsék idő is, olyan depressziós lesz tőle az ember. Cicu neked jó nagy szerencséd van, sok napsütés sok d-vitamin=boldogság hormon. Pandamama: én is nagyon várom a történeted, ahogy írtam engem nem rémít meg sőt....

Nagyon fáradékony vagyok, olyan sötét karika volt a szemem alatt ma, h nem mertem elmenni dolgozni smink nélkül. Holnap megyek a midwife-omhoz. Sajna a párom nem tarthat velem mert dolgoznia kell, de csak rutin vizsgálat lesz meg azt hiszem meghallgatjuk a pici szívverését....huh várom már.


Mindenkinek Jó Éjszakát!

119. Cicu 86
2010. febr. 17. 01:45

Pandamama,ha megirod a tortenetet,en szivessen elolvasom.Remelem tudsz pihenni,es kezded megszokni az uj eletet.Tanulok tolled,mert en sem olvasok a csaszarol mert,hogy en ugyse.De nemtudhatjuk mit hoz a sors.Ugyhogy holnap utannanezek.

Az uj maniam a szulestortenetek olvasasa.Azon az oldalon amit mondtam nektek(anyaleszek.hu),van sok sok tortenet.Lassan az oszeset elolvastam.Nem remitenek meg.Ugyerzem lesz ami lesz.Ugysincs2 egyforma szules.

Nagyon aranyos vagy.Hat igen,soha nemhittem volna,hogy itt fogok elni.Imadom az idot es a vizet.De Anglia jobb a kislanyom megszuletesehez.Nekunk meg ez a legfontosabb.Varunk meg nagyobb lesz,es ugyis melegebbe koltozunk.:D

De ez a kisteso erkezesetol is fugg.:D


Most megyek pancsizni!Sziasztok!

118. pandamama3 (válaszként erre: 116. - Cicu 86)
2010. febr. 16. 19:58
szia,koszonom a gratulaciot,es a jelet :) jajjj ugy irigyellek,hogy olyan gyonyoru helyen elsz,jo melegben. Hihetetlen,hogy idekoltoztok Angliaba epp- egy olyan helyrol......
2010. febr. 16. 19:54
hat tervezem,hogy megirom a szulestortenetem es felrakom ide. De nem szeretnem senkinek a kedvet venni... Es ilyenkor jobb a batoritas,tudom. Bar,lehet,hogy nem artott volna pl olvasnom a csaszarmetszesrol is.... Mert ezt a temat pl minden konyvben kihagytam,hogy ohh olyan nekem ugyse lesz. De lett. Most meg nem tudok a dologrol semmit,olvasni meg mar nincs idom....
116. Cicu 86
2010. febr. 16. 19:54

Szia!!

Rendben Várjuk!!További jó babázást!

Mindenkinek szép napot!

2010. febr. 16. 19:51
sziasztok, nem raktam fel meg kepeket,bocsanat,nem volt idom... Ilyenkor a telefonomrol netezek,ugyhogy most meg nem tudok. De amint lehet ,potolom es megmutatom nektek gyonyoru fiacskankat.
114. Cicu 86
2010. febr. 16. 01:24

Hello!

Nah ittvagyok.Remelem mindenkinek jol telt a hetvegeje.Nekem syupi volt.Szombaton reggel megfoztem.Jo kis brassoit.Meg uborkasalit.Aytan iranz a part.Gyonyoru idonk volt.Egesz nap a napernyo alatt pihentem.Kicsit megmartoztam a vizbe,de nemvolt olyan jo meleg.A parom meg kiteboardingozott.Este volt egy zenehallgatos,iszogatos,beszelgetos buli a baratainknal.Elhuzodott,es a ferfiak meg tovabbmentek egy szorakozohelyre.Mi a baratnomel oszepakoltunk,es ott aludtunk.Reggeli a baratokkal,aztan haza.Egesz nap pihentem.Igy nem is neteztem.A kislanyom nagyon elvezte az estet.Imadja a zenet.

Az alvas amugy meg mindig nemegy igazan.De napkozbe bepotolom.Ma kuldtem haza pocakepet.Igazabol nem is vettem eszre csak a kepen,hogy mekkora mar a pocakom.Ugy imadom.

d.afni!Isten hozott koztunk.Hogy birod a varandosagot?Meselj egy kicsit nekunk.

Nikcsi!Hajra,mostmar csak kibujik a kis pocaklako!

Huu az a baba show jo lehet.De meg addig van ido.Jo lenne ha mi is eljutnank oda.

Pandamama3.Meg mindig a szigeten vagyunk.Elvileg 4 het mulva repulunk.De az autonkat nem nagyon sikerul eladni.Amugy minden rendben velunk.Kepzeljetek ramtort az ehiseg.Barhova megyunk mindenhova kell magamal vinni egy kis harapnivalot.Mindegy mi az,csak tudjam van valami.Ha nincs bepanikolok,es ehen akarok halni.De igy is csak2kilot hizam edig.A pocakom szepen novoget.Rakok most fel kepet,ha sikerul.

pandamama3 meglesem az adatlapod mindjart.Van a kisfiadrol fent kep?Amugy meg ha van kedves elmeselhetned,hogy zajlottak a dolgok a korhazban.En minden nap szuletessel kapcsolatos torteneteket olvasok.Imadom.

Sokat beszelgetunk a parommal,bar mar ittlene a kislanyunk kint.Mindenesetre megfogadom a tanacsokat,es pihenek 1000el.Nah most megyek.Holnap majd irok meg.

Mindenkinek szep napot!

Pandamama megegyszer gratulalok en es a csaladom!

113. Cicu 86
2010. febr. 15. 20:20

Sziasztok!

Jaaaj,hogy lemaradtam!

Most is csak egy percem van.Ne haragudjatok,de nemvoltunk itthon hétvégén.Mindenképp irok este.Vagyis itteni idö szerint este.

Pandamama3!!!!

Tiszta szivböl gratulálok!Kitartás!Tudom,hogy ha nehéz is,ha ránézel a kis trónörökösre kárpotol minenért!


Nahh késöbb irok!Pusszi!

2010. febr. 15. 19:25
Cicu,veled mi van? merre jarsz?
2010. febr. 15. 19:24

sziasztok!! koszonjuk a gratulaciokat!! :)

Kriszta,ne akarj meg itt tartani,elvezd ki a pocakossag minden percet! Pihenj sokat,kenyeztesd magad!

:)

Nikcsi,azota sem szultel?? szurkolok.


Anyu es anyospajtim sajnos mar hazamentek,de 5 napig meg lathattak az unokajukat, es nagyon jo volt,mert ott voltak a szulesnel,aztan bejartak hozzam a korhazba a Parommal.

2010. febr. 15. 12:10

Kedves Pandamama!

Én ugyan nem rég csatlakoztam a fórumhoz, de azért én is nagyon sok örömet kívánok a kis picikével. :-))

Kismamik!

Kaptam még múltkor egy nagyon jó tippet. Angliában évente 3x megrendezik az úgynevezett baba show-t. Azt hiszem kétszer Londonba (febr és nov) és májusba Birminghambe. Van belépő díj, de állítólag annyi mindent a kezedbe nyomnak a standokról: pelenkát, mosóport, johnson&johnson terméekeket és állítólag minden meg van akciózva 50%-kal. Én belenéztem egy ilyen minta videoba az interneten és valami hihetetlnül hatalmas. Szülésre felkészítő, gyors tanfolyamok vannak, hogyan pelenkázd a babát (jó ez lehet h nekünk egyértelmű de az angoloknak nem), meg ilyenek. Szóval ha az éve második felére vagy kiírva és még nem vásroltál semmit (mint én) akkor szerintem tök nagy buli elmenni. Ha valakit érdekel én megyek a birminghamibe a párommal májusba.


Legyen szép napotok

109. pamirusz (válaszként erre: 105. - Pandamama3)
2010. febr. 14. 08:55

Gratulálunk mi is nektek pandamama!


Nagyon sok egészséget kívánunk nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook