Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatokat szeretnék kérni, első spirálhoz! Ki, mit ajánlana? fórum

Tapasztalatokat szeretnék kérni, első spirálhoz! Ki, mit ajánlana? (tudásbázis kérdés)


júl. 28. 01:12
Nekem is pont ezt mondta a doki, majd mikor vittem egyet, jaj, pont ez? 🤣🤣🤣 amúgy hormonmentes melbea gold, 2 éve fent van, nincs vele semmi gondom. Azt h kinél mit vált ki azt nem tudhatod, nekem előtte 2 nap mensi volt az is gyenge, most 4-5 nap de gyenge. Tampont nem használhatsz spirál mellett.
3. jooeva (válaszként erre: 1. - Adrienn12)
júl. 27. 19:53

Másik orvost keress első sorban.


Nekem már a második Mirena spirálom van. Sokaknak beválik, másoknak nem. Türelem kell hozzá.

Ez egy múanyag spirál, 5 évre elegendő hormonnal, ami helyileg hat elvékonyítja a méh nyálkahártyáját és szépen elmarad a menzi. Egy áldás.

De lehet, hogy hónapok kellenek hozzá, mire beáll ez, addig meg maszatolás van, barnázás...Nekem 3 hét alatt elmúlt a maszatolás, fél évig meg volt menzi, aztán 4 évig nem.

Nem olcsó, de ha összeadod, hogy 5 év alatt mennyit fizetsz ki gyógyszerre, tamponra, betétre, akkor nem is olyan rossz.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Adrienn12)
júl. 27. 18:22
keress másik orvost, majd az megmondja...
júl. 27. 16:36
Sziasztok! Van már 3 gyerekünk, többet nem szeretnénk.. eddig gyógyszert szedtem de nem bízok már benne, na meg a gyógyszertárakban sem. Váltani szeretnék spirálra de nem tudom milyet válasszak... az orvos nem mondd semmit.. " csak vegyek egyet" honnan kéne tudnom mi jó nekem? Köszi mindenkinek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook