Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szórványban oktató tanítónők! 2 hétig tartó nyári TÁBOROKAT vállalnátok, ha az utazáson kívül mindent állna a tábor nektek és a gyerekeknek? fórum

Szórványban oktató tanítónők! 2 hétig tartó nyári TÁBOROKAT vállalnátok, ha az utazáson kívül mindent állna a tábor nektek és a gyerekeknek? (beszélgetős fórum)


10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 30. 09:52
Dolgozzak nyáron ingyen, és még fizessek is érte! (utazási költség) Egy frászt!
jún. 30. 05:59
Nem, tanárként nem akarnék a szabadságom alatt ingyen dolgozni. Szülőként akkor lennék benne, ha a saját gyerekeim megfelelő korúak lennének, másképp nem lenne pénzem nyaralni vinni, táboroztatni őket, és ők ingyenes tábori részvételt kapnának az én munkámért, elgondolkoznék.
jún. 30. 05:07
Szerintem is munka és nem is akár milyen. Felelősség, odafigyelés, ugrásra készen.
jún. 29. 15:39

Nem vagyok tanító néni, de, ha a szabadságom alatt plusz munkát vállalnék, akkor azt fizessék meg.

Ez neki munka, amiért díjazás jár.

Az útiköltségét is magának kellene fizetnie.

Ez neki miért lenne jó?

jún. 29. 14:19
Ha szórványban élő oktató lennék, akkor otthon ápolnám a kertem, festeném a kerítést, és javítanék a házam állagán. A tábort ezért kénytelen lennék kihagyni.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Globus)
jún. 29. 11:16

[link]


inkább ez az :D

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
jún. 29. 11:15
Ketteske, nagyon nem így vélekednek - a te szavaiddal élve - a magukat megerőltetni nem kívánók, ahogy te alaptalanul becsmérelsz számodra vadidegeneket. Tudod nem ezt hallom a környezetemben, hiába puffogsz, mint egy sértődött négyéves.
3. globus (válaszként erre: 2. - Papája)
jún. 29. 07:25

[link]

Itt a tantónénis párja :)

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 07:21

Istenem, de hülye kérdés !

Ne ne menj, ne vidd a gyerekeket még ingyen sem nehogy megerőltesd magad. 2 hét munka az nagyon megerőltető, maradj otthon, ott a helyed és pihenj !

jún. 28. 23:55

Sokaknak már egy hét, vagy tíz nap nyári bentlakásos táboroztatás is fárasztó (lehet), kérdésem Hozzátok kárpátaljai, erdelyi, vajdasági, felvidéki tanár- és tanítónők, hogy:


Amennyiben a gyermekek és a Ti szállásotokat, étkeztetéseteket és a programokat a tábor állná, akkor a gyerekeknek megérné-e szerintetek egy a szokásos idő helyett két hétig is eltartó nyári tábor? Illetve vállalnátok-e, hogy Nektek és esetleg néhány szülőnek is két hétig kellene velük/velünk lennetek? (Persze egyéb felügyelő személyzet is lenne azért - emiatt a velünk -, hogy magatokra is legyen egy kis idő és szusszanás néha!)


Illetve számít-e (vagyis a hosszú idő tekintetében meggondolásra késztetne-e az titeket), hogy ez a tábor földrajzilag az Anyaországban, vagy például Montenegróban található?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook