Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szégyellem a testem bikiniben, de ha egyrészest hordok, épp... fórum

Szégyellem a testem bikiniben, de ha egyrészest hordok, épp... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Glori88)
aug. 6. 19:14
Ha egy elhízott nő antiszociálisan viselkedik, bunkó és látszik rajta, hogy egy kanál vízben meg tudna fojtani mindenkit aki vékonyabb nála, az nálam is kiérdemli a koca, disznó stb neveket. Csak a külseje miatt viszont senkit nem hívnék így.
58. Glori88 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 19:09
Igazat adok. Érthetelen, hogy a telt alkatú nőkről/nőkkel úgy beszélnek, mint ha elhízott lenne. Saját tapasztalat, hogy ég és föld a különbség az elhízás és a teltség közt. Meg elhízottként is azért nő vagyok, nem koca, disznó stb.
57. Ágio8405 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 19:25
Kerüld a mérgező embereket. Küldd el a francba őket, ha folytatják ne találkozó velük. Igen, ez vonatkozik családtagokat is.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Glori88)
aug. 1. 19:05

Bikinit nem, de azt a Karl L****feld féle cut-out "egyrészest" megrendeltem és viseltem is már, rohadjon meg az összes fintorgó 😄


Felénk nincsenek ilyen részeges alakok az utcán de hidd el, az is "felemelő" érzés mikor a (sajnos jóképű) 30-as izompólós meg a 40 kilós babája végigmérnek az utcán pedig csak kocogni szeretnél este. Meg amikor egy orvos vagy laboros nő olyan hegyibeszédet tart neked mintha 140 kg-os lennél, nem pedig a fele 😑

55. Glori88 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 18:37
Dehogynem :) Még most is, hogy leadtam az elmúlt pár évben közel 30 kg-t. Egyesek szerint biztos beteg vagyok, azért fogytam ilyen sokat. Mások szerint még így is milyen dagadt vagyok, hogy ennyi kg-t fogytam, mit mutogatom a hájam a strandon stb. Már csak nevetek ezeken. Múltkor kocogás közben szólt be nekem egy elhízott részeg férfi, hogy "csak gurulsz, fussá koca, égjen a zsír". Majdnem felröhögtem. Gondoltam, veled bármikor kiállok egy futóversenyre :) Na, felvetted a bikinit?
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Ágio8405)
júl. 14. 08:24

A vadidegen nem beszél csak végigmér, hogy kvázi hogy nézek ki. Pedig nem forrónaciban és hasvillantó topban vonulok az utcán, tudom azért hogy hol a határ...Ruhaüzletben már inkább nem érdeklődök méret után, mert menetrendszerűen jön valami keresetlen megjegyzés a hozzáillő hangsúllyal, hogy pl. "Az Ön méretében szerintem már nincs" "40-es felett nem kaptunk" stb

Az orvosok rendszerint kiselőadást tartanak, hogy miért veszélyes ha még EZT a súlyt sem tudom tartani 😄 ezen már csak röhögök, mit tudok tenni? Nyilván nem célom, hogy még kövérebb legyek.

A férjem csak nonverbális jelekkel kommunikálja hogy dagadt vagyok, pl amikor 6 éves gyerek módjára vigyorogva bökdösi a hasamat vagy amikor hetekig hozzám se ér (lehet, már rég megcsal bár nem tudom hogy, amikor napi 22-23 órát együtt vagyunk, mindegy, ezzel se tudok mit kezdeni)

Az egyéb- idősebb- családtagok pedig próbálnak lehúzni a szintjükre, szerintük én egy makacs, megátalkodott valaki vagyok amiért próbálok harcolni a "genetika" ellen azzal, hogy "gyötröm" magam (értsd edzés) de közben a 110 kilós családtagot ugyanúgy cikizik (nekik se jó semmi...)

53. Enissa (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 07:09

Itt lehet az eb elhantolva.

Idegent kizártnak tartom hogy beszéljen. Ha tévednék, nem lenne szabad olyannal foglalkoznod, aki nem jelent semmit az életedben.

Ha csakádtag az meg valamiért erősíteni szeretné benned a kisebbségi érzést.

Azon kellene elgondolkodni milyen célból bánt?

52. Ágio8405 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 23:49
Ki szólogat be? Vadidegenek? Azt nem hiszem…. Rokonok? Férjed?
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Glori88)
júl. 13. 20:44
És nem szólogattak be a súlyod miatt? Én állandóan kapom a célzásokat és őszintén szólva kezd elegem lenni. Pedig 42-es ruhákat hordok, nem vagyok aránytalan, és mégis.
50. Glori88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 17:14
Egyébként tényleg nagyon túlgondolod. Én pár éve voltam 120 kg. Még arra is nagyon félve vettem rá magam, hogy egyrészesben kimenjek a strandra. Amikor nagy nehezen rávettem magam és egyrészesben kimentem, azt láttam, hogy tőlem kövérebb nők bikinit viselnek.
júl. 11. 07:33
Schuldigung. Az tényleg arrébb volt, amikor elkapart egy nagy megegyezzést a max méretezés miatt. De már őt is elföldelték egy ideje.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Enissa)
júl. 11. 06:33
Próbálom élvezni a napot és a vizet amíg le nem égek az 50+os naptej ellenére mert az esztétikai élményt még az is tetézi, hogy egész évben stabilan hófehér vagyok. A barnulást már elengedtem de az "alakom" és az,hogy bármit teszek, nem fogyok, sajnos igenis bánt.
júl. 11. 06:27

De, kiad még L-es és XL-es fürdőruhákat is

[link]


De mindegy, nem én vagyok az, aki megengedheti magának, pláne nem az akinek jól is áll.

46. Lady Lavender (válaszként erre: 45. - Lady Lavender)
júl. 10. 23:58
...amit tudunk róla. Kicsit bolond volt öregrorára.
45. Lady Lavender (válaszként erre: 44. - Lady Lavender)
júl. 10. 23:56
Meghalt, de azóta is így van.
júl. 10. 23:55
Ő nem ad ki M méret fölött.
43. Enissa (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 10. 22:29

Nem tudom milyen vagy, én vigasztalni sem szeretek senkit, hogy biztos nagyon csinos vagy, csak nem veszed észre, főleg nem látatlanban.

Annyit tudok csak mondani, hogy próbálj elvonatkoztatni a mások véleményétől, és érezd jól Magad, élvezd a napot, a vizet! Add meg az örömöt testednek, lelkednek, ne akarj megfelelni senkinek, az rád néz és lehet a következő pillanatban már el is felejt, már máson akad meg egy pillanatra a szeme.

Nagyon megértelek, mert hasonlóan gondolkodtam, mint Te. Páréve vetkőztem le a gátlásaim, és akkor tudatosult bennem, hogy mekkora hülye voltam, hogy ezért nem élveztem a napot, a vizet, mennyi jótól fosztottam meg magam.

Csak azt tudom tanácsolni engedd el magad, ne érdekeljenek az idegenek, nem játszanak szerepet az életedben, se jobb, se rosszabb nem leszel hidd el!!

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Enissa)
júl. 10. 21:28
Marilyn Monroe is dögös volt még krumpliszsákból varrt ruhában is 😁 Rajtam viszont még egy Karl Lagerfeld fürdőruha se segítene - ha lenne annyi pénzem - pedig idén nagyon szépeket lehet kapni...
41. Enissa (válaszként erre: 40. - Glori88)
júl. 10. 20:11

Láttam én már derékig érő fürdőruhában olyan csinos lányt, hogy a pasik szeme majdnem kiugrott, nő létemre azt mondtam, ez igen, mert ami szép, az szép. És nem a megszokott tanga volt, a formás testén, még inkább feltűnően üdítő jelenség volt.

Akinek kifogástalan az alakja, az bármit magára vehet, nem lesz mamás, és egy tangától, bikinitől nem lesz fiatalosabb sem.

40. Glori88 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 10. 16:50
Az elég nagymamás a derékig érő bugyi.
júl. 10. 12:03
Ne feszengj! Nincs miért. Csodálatos vagy úgy, ahogy vagy 💕
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Glori88)
júl. 10. 11:58
Háthájam az nincs, soha nem is volt, de olyan széles a hátam (bikinifelső ennek ellenére B kosaras) mint egy NDK-s úszónőnek (nem is tudok úszni) A fő gond mégis az úszógumi, talán egy magas derekú bikinialsóban nem lenne olyan gáz de azok meg úgy néznek ki mint a mamabugyi.
37. Glori88 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 10. 11:17
Nekem is nagy az úszógumim + nagyon hurkás a háthájam. Én csak egy fajta fürdőruhát hanyagolok teljesen. A spagettipántos bikinit. Abban olyan vagyok/lennék, mint a kötözött sonka.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Loch ness)
júl. 8. 17:05
Azért is rendeltem olyat ami félúton van a bikini és az egyrészes között. Hogy ne kelljen a kibuggyanó úszógumi miatt feszengeni de a fintorgók felé valamiféle "Anyád szégyelli a hasát két (már nem pici) gyerek után" üzenetet közvetítsen. Sajnos én nem tudom úgy jól érezni magam ha közben azt érzem, hogy vizuálisan rombolom a környezetemet. Van aki meg direkt provokál másokat a kinézetével... Kb mint a csöves aki büdösen-mosdatlanul és persze jegy nélkül felszáll a bkv-ra aztán vigyorog, hogy senki (beleértve a járművezetőt) sem mer a közelébe menni.
júl. 7. 23:13
Ha nem érzed jól magad bikiniben, miért nem mész egyrészesben? Senki meg nem mondja, miért vagy abban. Pl. én mindig egyrészest hordtam, akkor is, amikor fiatal és csinos voltam, mert nem éreztem volna jól magam bikiniben. A stranddal meg úgy vagyok, hogy annyira szeretek vízben lenni meg úszni, hogy az alakom miatt nem fogok lemondani róla. Akinek nem tetszik a kinézetem, ne nézzen rám. És ha belegondolsz, még ha valakitől lesújtó pillantást kapnál is - fogsz vele valaha is találkozni? Van valami szerepe az életedben? Egy csomó ismeretlen és számodra jelentőséggel nem bíró ember miatt nem érdemes rosszul érezni magad a strandon. Szóval, felszabadult fürdőzést kívánok! :)
34. Ágio8405 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 23:00
A 0 és a 60-as inzulin kicsit emelkedett, de nem vészes. A 0 perces inzulin 5-ig jó (pár orvos elfogadja 8-ig). A 60 percesre nincs pontos érték, de kb 40-ig jó. A 120-as cukrod a 0 perces alá megy, ez is mutatja a 60 percnél kelleténél több inzulint. Nem vészes, csak enyhe eltérések.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Ágio8405)
júl. 7. 17:36

Glükóz (poct) : 4,20 mmol/l

Glükóz (0) : 4.68

Glükóz (60): 6.45

Glükóz (120) : 4.40 mmol/l


Inzulin: 9.50 mIU/l

Inzulin (60) : 56.90 mIU/l

Inzulin (120) : 15.70 mIU/l


HOMA2 index (inzulin-re) 1.20

32. Görögtánc (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 17:21

Inkább éld meg a pillanatot és legyen egy jó napod!

Nekem rövid lábaim vannak, nincs derekam, se cicim, de nem érdekel ki mit gondol, én lazulni járok strandra és simán felveszem amit akarok. Aránytalan testet sokkal többet látok, mint kifutó modellt, más se veled lesz elfoglalva. 😄

31. Ágio8405 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 17:13
Muti a terhelésed eredményét. Sajnos arra is sok orvos mondja hogy jó ha nincs örült nagy eltérés. Aztán aki meg tényleg ért hozzá, az észre veszi a kisebb eltéréseket is.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Ágio8405)
júl. 7. 16:47
Inzulin és cukorterhelés volt, mindegyik normális értékeket mutatott az elején és 120 perc után is. A TSH 0.93 volt azt hiszem, néztek T3 és T4-et is , azok is valahol a referencia tartomány közepén. Megyek nőgyógyász-endokrinológushoz megbeszélni az eredményeket mert az AMH-ról például 10 oldal 10 félét ír. 42 éves leszek pár hét múlva.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook