Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezhet, hogy 12 hetes terhességet nem mutatnak ki a tesztek? fórum

Létezhet, hogy 12 hetes terhességet nem mutatnak ki a tesztek? (beszélgetős fórum)


szept. 1. 09:09
Ja, látom ezekre válaszoltál. Hormon zavar lesz az oka vagy ciszta is gyakran csinál ilyet.-
14. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 1. 09:07
Nem vagy terhes. Viszont minden 3.-4. Nőnek van hormonzavara manapság. Nálad is ez lehet. Hány éves vagy? Egyébként mindig rendszeres volt? Testsúlyod hogy áll? Nem hiztál, fogytál mostanában?
13. Anyagi
aug. 31. 19:01
Nem... :(
12. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 16:43
Több oka is lehet, a terhességen kívül. Én mondjuk nem értem minek ez a rengeteg teszt, de többet ne vegyél, ha az anyagi helyzeted nem engedi meg, teljesen felesleges...
aug. 31. 15:15
Nem tudsz előbb orvoshoz jutni? Ennyi teszt árából már kijött volna egy magánrendelés is ;)
10. Lilla_1987 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 12:11
Biztos nem. Főleg, hogy ennyi tesztet csináltál. Kizárt, hogy egyik sem mutatná ki, ha terhes lennél.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Liliom10)
aug. 31. 11:27
28 éves vagyok, mindig is szabályos volt a menstruációm, így ezért is állok hatalmas kérdőjelekkel hogy ha a tesztek negatívak és terhes nem lehetek, hová lett június óta a menstruációm. :( Klimaxolni, még korai lenne. Szerintem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Enissa)
aug. 31. 11:24
Nem, abszolút nem fogytam, 168 cm és 61 kg vagyok.60-65 kg között voltam mindig is. Köszönöm szépen a válaszod.
7. Enissa (válaszként erre: 6. - Enissa)
aug. 31. 11:02
Tehát nem lehetsz terhes valószínűleg.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 11:01

A terhességi tesztek a HCG hormonra reagálnak. Ennek a hormonok a jelenlétét érzékeli, így tudja kimutatás a várandósságot, még a méhenkívülit is.

Nem fogytál sokat? Okozhatja oajzsmirigy probléma, stressz, valami gyógyszer, vagy PCOS stb.

aug. 31. 09:43

Hány éves vagy ? Túl fiatal , serdülő ? Vagy kezdesz klimaxolni ?

Ajánlatos egy kivizsgálás...

aug. 31. 09:39
Nem létezhet.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 09:11
Nem vagy terhes. De hogy megnyugodj, menj el egy vérvételre.
2. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 08:54
Nem létezik. A tesztek a terhesség során termelődő hormon jelenlétét mutatják ki. Ha nincs hormon, nem vagy terhes. Más miatt maradt ki a menstruációd. Nagyon sokára van az az időpont, szerintem másképp és korábban próbálj meg a nőgyógyászatra eljutni!
aug. 31. 08:47

Sziasztok.Utolsó menstruációm időpontja: június 10. Azóta már több terhességi tesztet is elvégeztem, (Zicherin, Prédikátor, One Step, X-epil) és mind, mind csont negatív. Viszont, menstruáció sehol, és tüneteim is vannak. Konzultáltam nőgyógyásszal, azt mondta kizàrt hogy terhes legyek. Időpontot vizsgálatra, majd csak október 10-re kaptam..:( Sajnos, magánba nem tudok menni..Ma reggel is végeztem első pisiből két tesztet is, (X-epil gyorsteszt (nem a tesztcsík), illetve One Step tesztcsíkot, mind 2 full negatív.

Nem tudom hova tenni a dolgot..Létezik, hogy mégis terhes vagyok, csak a tesztek valamiért nem mutatják ki? Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat, segítséget!🙏🏼

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook