Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az egykori félénk lányból konfliktuskereső, beszólogató,vesz... fórum

Az egykori félénk lányból konfliktuskereső, beszólogató,vesz... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. loch ness (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 04:15

Ja, értem. Ha nem tudsz elmenni az illető közeléből, akkor kell valamilyen stratégia, mert különben hosszú távon tönkretesz a helyzet. Tapasztalat :(

Nem lesz egyszerű, drukkolok neked, hogy a munka is, és minden más is rendeződjön az életedben. Addig szerezz magadnak apró örömöket, az rengeteget tud segíteni! (Egy séta, egy könyv, kirándulás, kedvenc kávé stb., te tudod, miben találsz örömet.)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Loch ness)
júl. 13. 05:55
Nem a munkahelyemen van az illető. Nyilván örülök, hogy megszabadulok a rosszindulatú kollégáktól mivel őket is leépítik, de a munkanélküliséggel járó bizonytalanság (amit nagyon nehezen tűrök - mármint a bizonytalanságot) valószínűleg nem fog jót tenni a mentális állapotomnak 😦
8. loch ness (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 23:49
Mintha az én néhány évvel ezelőtti helyzetemet írtad volna le... huh... És én is kb. így reagáltam (vagdalkozás, beszólogatás stb.). Az segített, hogy végül sikerült elmennem a piszkálódó kollégáknak és főleg ennek a mérgező embernek a közeléből, és egy idő múlva lehiggadtam, megnyugodtam, mert nem kellett folyton a hátbaszúrástól, "mérgezett tőr"-től tartanom. Utólag sajnáltam, hogy nem előbb tettem meg. Ha a munkahelyeden van az a mérgező ember, akkor neked is meg fog oldódni ez a dolog, ha nem kell együtt dolgoznotok, nem kell a közelében lenned.
júl. 12. 18:09

Tudok neked ajánlani egy jó kis könyvet, ami segíthet:

[link]

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
júl. 12. 17:42

A családommal normális vagyok és próbálok mindig türelmes lenni de a munkatársak (akik abszolút nem fogadtak be és kitalált dolgokkal vádolnak - mondjuk már nem sokáig, azért "örülök" hogy kirúgtak mert repülnek ők is) valamint random emberek pl. recepciósok, futárok, orvosok stb. egy pillanat alatt kihoznak a sodromból és akkor mondok mindent ami nem túl finom és nőies.

Elvileg generalizált szorongásra szedem az antidepresszánst, persze azt is egy bizonyos ember okozta akivel sajnos elég lehetetlennek látszik, hogy rendezzem a kapcsolatomat 😑

Viszont igazatok van. A gyógyszerről le kellene állnom mert híztam, "szakáll" nő az arcomon és lassan nem tudok éjjelenként 3 óránál többet aludni. A háziorvos is mondta, hogy ez a fajta hatóanyagú gyógyszer okozhat "hiper-androgenizációt" vagy mi a neve. Hát köszi, nem várom meg amíg pasi lesz belőlem... Ha 10 évvel ezelőtt a X*naxot le tudtam tenni egyik napról a másikra (kutya bajom se lett pedig előtte 3 hónapig nagy dózisban szedtem) akkor talán ez is menni fog. Köszönöm a biztató szavakat, most igazán rám fér!

5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 08:28

Ne szedj semmit! Csak rá szoktatnak a különféle gyógyszerekre. Próbálj te magadban rendet tenni. Próbálj másképp gondolkodni.

Elindulni nehéz, de kitartással mindent ellehet érni. Sok sikert kívánok neked!

júl. 12. 08:22

Erre miért kell tabletta?

Ha tudod, hogy problémás vagy, akkor az önuralmadat kell erősíteni és nem gyógyszerrel teletömni magad.


Igaz, nem tudom, hogy pontosan milyen lettél, mennyire vagy elviselhető, mit jelent az, hogy konfliktuskereső lettél, hogyan veszekszel másokkal, hogyan szólogatszt be, de nem gondolnám, hogy erre a gyógyszer a megoldás.


Hogyan lettél ilyen? Milyen közegben vagy a legtöbbet?


Szerintem, járj sportolni, vezesd le a felesleges energiádat ott, hogy máshol normális tudj lenni;)

3. Myra
júl. 11. 22:12
Ne szedd az antidepresszánst. Szedj B vitasminokat. Magnéziumot.Elsősorban az enzimatikus folyamatokban betöltött koenzim funkciójuk miatt vesznek részt az idegrendszer védelmében, s különösképp a B1-vitamin, a B6-vitamin és a B12-vitaminok azok, melyek kimondottam szükségesek az idegeink zavartalan működése szempontjából.
júl. 11. 20:22
Ha nem jutsz előre, keress másik pszichológust, vagy egy mentálhigiénés szakembert! Az ő dolguk az lenne, hogy segítsenek neked megtalálni a megoldást, az okokat, és te magad jöjj rá arra, mit kell tenned. Ha ennyire nem jól érzed magad a bőrödben, akkor valamit nem jól csinálnak. Drukkolok érted!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook