Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


201. bbeus73 (válaszként erre: 198. - Szilvia02)
2008. febr. 3. 20:51

Hello Szilvi!

Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!Ha tesztelsz, légyszi írd meg az eredményt! Nekem most nagyon görcsöl a hasam...

Vigyázz magadra!!!!

200. bbeus73 (válaszként erre: 197. - Vécső)
2008. febr. 3. 20:49
Kérdezzél bátran, ha tudunk, segítünk!!!!!
2008. febr. 3. 20:20

Sziasztok lányok!

Vécső,és Ájrin!

Üdv:köztünk,örülök hogy ti is csatlakoztatok hozzánk.Nekem jan 22.én volt a 6.inszem.Én is Feketéhez járok,szerintem is aranyos doki.Van valami konkrét probléma,vagy nektek is ismeretlen eredetű?Ha tudok én is szivesen ségítek.

Drkkolok minden új inszemesnek,remélem ti nem járjátok végig mind a 6 lehetőséget,és hamarosan kismamák lesztek!

jó éjt,Puszi mindenkinek!

Vécső kérdezz nyugodtan.

198. Szilvia02 (válaszként erre: 184. - Bbeus73)
2008. febr. 3. 20:07

Szia Bea!

Kivárom,a keddet és majd meglátom,hogy tesztelek-e.

Nem akarom,elsietni a dolgokat,nem szeretnék újra csalódni.Ha mégis tesztelsz mindenképp írj!

Vigyázz magadra.

197. Vécső
2008. febr. 3. 19:58

Sziasztok!


Mi is Debrecenbe járunk, Fekete dokihoz. Most készülünk az 1.-re.

Nekem is lenne néhány kérdésem, ha szabad feltennem. :)

196. bbeus73 (válaszként erre: 195. - Ájrin)
2008. febr. 3. 19:56
Majd én is holnap írok még, ügyes legyél, gondolok rád!!!!!!
195. ájrin
2008. febr. 3. 19:45

Válaszoltam!

Holnap folytathatjuk. Úgy izgulok, holnap lesz a nagy megbeszélés!


Jó éjt!


Mindenkinek!

:)

194. ájrin (válaszként erre: 193. - Bbeus73)
2008. febr. 3. 19:13

Köszi:) aranyos vagy! :) nagyon nem értem én sem a banyát, szerintem kiégett, fásult mások problémájára.

De bátor leszek, megígérem:)

Olvasom a privit, mindjárt válaszolok, és kérdezek:)

193. bbeus73 (válaszként erre: 192. - Ájrin)
2008. febr. 3. 19:10
Szerintem meg fogsz könnyebbülni! Majd gondolok rád!!!! Ha ezt valaki egyébként nem érti meg, annak nincs szíve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hiszen nem tehetünk róla, hogy ide kell járnunk, hogy csak így lehet esélyünk a teherbeesésre. Bár ne így lenne!
192. ájrin (válaszként erre: 190. - Bbeus73)
2008. febr. 3. 19:07

Persze, tudom, hogy színt kell vallanom, de a főnököm egy fúria, és kicsit tartok, hogy milyen szinten fog kiszúrni velem. Ki nem rúghat, azért annál többet bizonyítottam, hogy ne legyen a felsőbb vezetőség hálás (szerénység, oh:) ) de a mindennapjaimat a banyával kell leélnem. Ha pedig én nem vagyok, akkor neki kell helyettem helytállni (kicsit érthető lesz a gondja)

Persze, bennem is megérett holnapután fogom elmondani, amikor már pontosabb időpontokat tudok Reggel vérvétel, délután megbeszélés a dokival. utána jön a gyónás a főnöknek, majd a MEGKÖNNYEBBÜLÉS :) Ugye így lesz?:)


nagyon megköszönöm, ha elküldöd a linkeket, szívesen elolvasok mindent ezzel kapcsolatban.

privi megy.

191. bbeus73 (válaszként erre: 189. - Ájrin)
2008. febr. 3. 19:06
Írtam privit, várom a tiédet!
190. bbeus73 (válaszként erre: 189. - Ájrin)
2008. febr. 3. 18:57
Az az igazság, hogy előbb utóbb úgyis színt kell vallanod. Nem tudom, hol dolgozol, meg mit. De nem árt a pihenés. Éppen egy darabig lehet titkolózni, de lehet, te is megkönnyebbülnél, ha elmondanád az igazat. Velem nagyon megértőek, sőt mindenki ezerrel szorít. S hidd el, ez is ad erőt.
189. ájrin (válaszként erre: 188. - Bbeus73)
2008. febr. 3. 18:48

Óóóó! Reménykedjünk, hogy ez volt az utolsó, és hamarosan a pocakosok táborát gyarapítod!:)

nekem a várakozással nincsenek rossz tapasztalataim, volt, csak első alkalommal volt zűrös, isemeretlen volt minden és mindenki, a meddőségi rendelőben meg senki. Még orvos sem. Kóvályogtam egy darabig,mondhatni lassan már a sírással kűzködve, mikor elkaptam egy arra kószáló fehérköpenyest, hogy segítsen.Ó elirányított a nőgyógyászati ambulancián valakihez, ő meg tovább, a nővédelemi rendelőbe, hogy ott várjak,megcsipogtatja a Török doktort. (akit még soha nem láttam) Ezután már nagyon nagy szerencsém volt, mert, mint kiderült, más is várt rá (ketten) majd mikor sorra kerültem, 1,5, azaz MÁSFÉL órát beszélgetett velem erről az egészről, ami -őszintén- már rám fért, annyira ki voltam borulva már az egész kilátástalanság miatt.

Valószínűleg azért jutott rám ennyi ideje, mert nagyon év elején voltunk, január első napjaiban, és alig voltak (orvosok is:) )Szóval így találkoztam vele. remélem, továbbra sem kell sokat várnom, nekem ami miatt elég kellemetlen, mindig rohanok, alig tudom a munkahelyemről kihazudozni magam:(

Igen, ezt nem szabad, mert a stressz....

Be is kell vallanom holnap, úgy érzem. Azt mondta erre a doki, hogy a 22-es csapdája. Amíg nem leszek terhes, nem pihenhetek. De amíg nem pihenek, nem esek teherbe...

Priviben kérdeznék valamit...

188. bbeus73 (válaszként erre: 187. - Ájrin)
2008. febr. 3. 18:33

Nincs mit! Nekem január 25-én volt az inszemináció, az első. Hátha az utolsó is. 11-én volt a ciklusom első napja, tehát még egy hét minimum, mire kiderül, hogy mi újság. Aznap fájt a hasam, rendesen, de az a tüszőérés miatt. Már nem fáj, jól vagyok, bizakodok. A mellem feszül egy picit, semmi más jel nincs, de nem is nagyon várom a jeleket, mert azok könnyen becsaphatnak. Még tesztet sem biztos, hogy csinálok.

Az orvosra kellett sokat várni, volt olyan, 1/2 8-ra mentem vérvételre, 10-től van rendelés a meddőségin, de még 13.00 órakor sehol a doki. És mondják, hogy a nyugalom nagyban elősegíti a teherbeesést. Hát nehéz itt nyugisan végigülni azt a pár órát. Na de én is a köztes időben bementem a belvárosba, kószáltam legalább egy jót. Te meg akár haza is tudsz menni, ha debreceni vagy. Majd írok néhány honlapcímet, amit érdemes olvasgatni, én az inszeminációról mindent innen tudtam meg, az orvos nem sok mindenről tájékoztatott.......Sajnos....

187. ájrin (válaszként erre: 186. - Bbeus73)
2008. febr. 3. 18:25

Köszönöm, ez elég megnyugtatóan hangzik :)

Neked mikor is volt mindez Beus? Azóta hogy vagy?


Mire kellett sokat várni? Konkrétan ott a klinikán, vagy csak általánosságban a ciklus napjait számítva?

186. bbeus73 (válaszként erre: 185. - Ájrin)
2008. febr. 3. 18:18
Szia Ájrin!A 3. napi vérvétel után nagyjából a 10. nap körül kell menni újabb vérvételre, ultrahangra. Én a 12. napon voltam. Itt kiírják a tüszőrepesztő szurikat, s én a 15. napon voltam inszemináción. Amikor megkapod az időpontot, ott el is mondják, hogy az andrológussal időpontot kell egyeztetned - ez ott van, ahol a vért veszik. Maga az inszem kb. 2 perces művelet, egyáltalán nem fájdalmas beavatkozás. Utána fél órát kell ott feküdnöd, pihenni. Nekem Fekete dr csinálta, ő is nagyon rendes doki. Török Péterről is azt hallottam, hogy rendes, de még vele nem találkoztam. Ajánlják, hogy sok-sok fehérje és folyadék!!!!!!!!!!!!!!! Ne félj, tényleg semmit nem érzel, hasonlít a rákszűréshez. Egy kis vékony műanyag katéteren keresztül lövik fel a párod anyagát. Csak engem a várakozás készít ki. Mindig sokat kell várni. Ha van kérdésed, nyugodtan írj, ha tudunk, segítünk.
185. ájrin
2008. febr. 3. 17:52

Sziasztok Lányok!!


Olvastam a fórumon, hogy voltatok Debrecenben a Klinikán inszemen. Én holnap megyek az utolsó 3. napi alaphormonvizsgálatra, majd kezdődik a gyógyszeres fel (ki)készítés.:)

Egy csomó kérdésem van. Mikor kellett a "katonacsapatot" :) leadni, és ehhez képest mikor volt az akció? Mennyi ideig tartott? Fájt? (ugye nem?)Melyik doki csinálta? Én a Török Péterhez járok, nagyon meg vagyok elégedve vele.


Úgy általában, meséljetek! És csupa jót!!! :D


Ja igen! Az előző ostoba hozzászólásokhoz: MÉGHOGY ÁLLATOK?! Teljesen kiakadtam... Erre szokták azt mondani, hogy: Nem szóltál volna, bölcs maradtál volna!


A legjobbakat mindenkinek!(mindent,amit csak magamnak is kívánnék:) )

184. bbeus73 (válaszként erre: 183. - Szilvia02)
2008. febr. 2. 23:21

Hello Szilvi!

Köszi az érdeklődésedet, jól vagyok. Nekem nem fáj már a hasam egyáltalán, a mellem viszont igen. De én erre is azt mondom, hogy ez lehet a hormonoktól is. Úgyhogy nyugtával a napot.

Nekem is fárasztó volt a hetem, de az elkövetkezendő hetek még nehezebbek lesznek, fősulis gyakorlósok jönnek hozzánk, hozzám is a suliba.

Te csinálsz tesztet? Ha igen, mikor? Nagyon-nagyon-nagyon.... szorítok!!!!!EZERREL!!!!!!!!

2008. febr. 2. 21:19

Szia Bea!Hogy vagy?Milyen heted volt fárasztó?

Nekem igen,már alig vártam a hétvégét.

Fáj még a hasad?Nekem néha mensis görcseim vannak,de türhető.Vigyázz magadra,majd jelenkezz.

Puszillak!

182. bbeus73 (válaszként erre: 181. - Spring76)
2008. febr. 1. 15:45
Hello! Én már hallottam róla, hogy van akiknek sikerült elsőre, én ebből merítek erőt! Írtam neked privit!!!!!
2008. febr. 1. 10:43
vagyis, hogy 24 én volt
2008. febr. 1. 10:43
Nekem 24 volt inszem. Valaki hallot már róla, hogy mennyi az esély, hogy elsőre sikerül?
179. bbeus73 (válaszként erre: 177. - Szilvia02)
2008. jan. 25. 20:19

Szia Szilvi!

Írtam privit, túl vagyok az inszemináción! Puszi! Bea

178. bbeus73 (válaszként erre: 177. - Szilvia02)
2008. jan. 23. 22:00
Hello Szilvi! Igen, a tüszőrepesztőt szúrtam. Én már most nagyon fáradt vagyok. Ma már a suliban is majdnem elaludtam. Hétvégén csak pihenni fogok, semmi mást nem csinálok! Te is pihenj, sokat, ne dolgozz!Bea
2008. jan. 23. 21:26

Helló Bea!

Köszi jól vagyok,egy kicsit még fáj a hasam,de elviselhető.Ma akkor a tüszőrepesztőt,szurtad?A mumka is elég jól ment,egy kicsit elfáradtam.Pénteken szorítok!Legyetek,ügyesek!A hétvégén,pihenj sokat és ne idegeskedj!

176. bbeus73 (válaszként erre: 168. - Szilvia02)
2008. jan. 23. 20:29

Szia Szilvi!

Hogy vagy?

Én túl vagyok az utolsó injekción. Kicsit fájt, de túléltem. Majd hétvégén jelentkezek!Addig is puszi neked, vigyázz magadra!Bea

175. dtrr
2008. jan. 23. 18:28
Ez volt az első hónapom. A dokim is azt mondta, hogy a clostiltól vékony, de a köcsög doki, aki csinálta az UHt, azt mondta, hogy felesleges az inszem, úgysem ágyazódna be. ::((
174. Nikice (válaszként erre: 173. - Dtrr)
2008. jan. 23. 14:51

Szia!

Az jutott eszembe, hogy a clostinak van egy olyan nem kedvező hatása, hogy elvékonyítja a nyálkahártyát, és azért is nem javasolják 3-4 hónapnál tovább.

Te mióta szeded?

173. dtrr
2008. jan. 23. 14:47

Szia!

a múlt héten pénteken voltam UHn, a méhnyálkahártyám csak 7mm volt. Tegnap voltam a dokimnál, azt mondta, hogy ha megjön, újra kezdjem el szedni a Clostilt, aztán meglátjuk.

szerinte a 10.napon nem volt olyan kevés az a 7 mm, mert még vastagodott volna. Szerinted???

2008. jan. 22. 21:24

Szia dtrr!

Voltál már visza a dokihoz?Milyen eredményeid lettek?Hol tartasz?Köszönöm,a bíztatást,remélem neked is hamarosan beköszön a gólya!!!!!

Puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook