Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Messenger alkalmazáshoz segítség fórum

Messenger alkalmazáshoz segítség (tudásbázis kérdés)


12. Miss Sárika (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
márc. 28. 18:48
Tény, hogy nem vagyok a kütyük rabja. …A neten sem lógok egyfolytában, mert ennél sokkal, de sokkal érdekesebb dolgok vannak ezen a Világon! 🙂
11. Miss Sárika (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 18:36
Nagyon szívesen!
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Miss Sárika)
márc. 28. 08:18
Te egy szerencsés ember vagy akkor, nekem mindig van valami, meg az ismerőseimnek is, a messenger aktuális problémáinak a kibeszélése mindig egy közös témám többekkel :D
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
márc. 28. 07:24
Gondolkodom, hogy jó lenne váltani.
márc. 28. 07:17
Köszönöm szépen.
márc. 28. 07:12
Köszönöm szépen a részletes választ.
6. Miss Sárika (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
márc. 28. 07:05
Nálam eddig tökéletesen működött! Az igazat megvallva ez a helyzet sem zavar, mivel vannak egyéb kommunikációs források is.
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Miss Sárika)
márc. 28. 06:49
Szerintem ez nem emiatt van, a messenger mindig is szar volt. Az end to end encryption önmagában nem egy rossz dolog... Telepítsd újra stb. de ez szerintem nem kifejezetten emiatt van, nekem évek óta alig volt olyan hogy a messenger kifejezetten jól működne. Vagy az értesítésekkel van baj, vagy a beépített kamera funkció nem működik, valami mindig van.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 06:40
Nem tudom minek szarakodnak annyit, mi legfontosabb ismerősökkel már átmentünk máshová.
márc. 28. 06:38
márc. 28. 06:37

A messenger automatikusan bekapcsolta mindenkinél a végpontok közötti titkosítást.

A végpontok közötti titkosítás garantálja, hogy az üzeneteidet csak a beszélgetésben részt vevő személy vagy személyek olvashatják el és hallgathatják meg.


Egy gond van vele! Az újítások miatt az elküldött üzenet néha nem érkezik meg a másik felhasználónak. A végpontok közötti titkosítást pedig nem lehet kikapcsolni!

márc. 28. 04:24

Egyik ismerősömet a messengeren felköszöntöttem, csak ennyi volt. Nem beszélgettünk. Két nap múlva ez az üzenet jelent meg.


"A Messenger fokozott biztonságot állított be ennél a chatnél.

Az üzeneteket és a hívásokat végpontok közötti titkosítás védi." Egy táska ikon is megjelent.


Véletlen rá kattintottam valamire? Hol? Szándékosan biztos nem! Nincs titkolni valóm.

Esetleg a másík fél titkosított, annak nincs értelme mert nem szoktunk

messengeren beszélgetni.

Hogyan tudom kitörölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook