Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipróbáltam többféle izzadásgátlót, semmi nem vált be, mi segíthet? fórum

Kipróbáltam többféle izzadásgátlót, semmi nem vált be, mi segíthet? (tudásbázis kérdés)


tegnap 20:35
Már csak a piócásember.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Jooeva)
tegnap 20:31

Köszönöm szépen!

Beszereztem. Várom a hatását.

14. jooeva (válaszként erre: 10. - Sirga)
ápr. 28. 06:42
Teljesen száraz bőrre szabad csak felkenni, én is jártam így az elején. Nekem 2 hétig tart a hatása kB.
ápr. 27. 22:01

[link]


Ez tényleg hatásos. Valamint az egyetlen dezodor, ami nekem bevált, az a Lactovit kék kupakos golyós deoja. Miután rátaláltam, persze, hogy megszüntették 😅

ápr. 27. 12:45
Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkészségét.
11. lolita2112 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
ápr. 27. 09:58
igen lanyom is ezt hasznalja.es almaecet vizben kicsit felhigitva is segit/nem kell felni,mert nem eros illata van/.
10. Sirga (válaszként erre: 7. - Jooeva)
ápr. 27. 08:19

Próbáltam. Hatásos. Viszont nekem marta a bőröm. (Bőrpír, vagy egyéb reakció nem látszott, csak a fájdalmat éreztem.)

Egyébként nálam is hasonló volt, mint FI-nál. A fenti gyógyszertári szeren kívül még úgy-ahogy hatásos volt egy Ad1das dezodor úgy, hogy kétszer használtam, kb. 20 perc különbséggel.

9. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 27. 08:17
A sódezodor szerintem is segíteni fog. Semmi károsanyag nincs benne és még olcsó is. Kb. kétezer forintért vettem, és közel két éve használom mindennap és még mindig nem fogyott el.
ápr. 27. 05:58
ápr. 27. 05:57
Solucio antisudorica, patikában recept nélkül kapható. Száraz, tiszta felületre felkenni, egy próbát megér.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 23:40

Ha van rá pénzed, akkor hónalj botox...

Egyébként bár nem tudom hány éves vagy, én elmennék orvoshoz, ha ez tényleg ennyire dura...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ildi992)
ápr. 26. 23:33
Pontosan így van. Ammint bemegyek a munkahelyemre azonnal locsog a hónaljam. Rendesen szégyen éreztem van.
ápr. 26. 23:30
Visszagondolva, nekem is volt ilyen időszakom, hogy nagyon izzadtam hónaljban. Mindent kipróbáltam, semmi se segített. Kaptam rengeteg okos tanácsot, ilyet-olyat vegyek. Mint hamár nem próbáltam volna ki mindent. Volt amelyik ideg őráig bevált, de pár hétnél tovább szinte egyik se volt jó. Visszagondolva ez egy munkahelyen volt, de ahogy váltottam megszűnt ez probléma, vagy idősebb lettem és így szűnt. meg.
3. cc0351e42e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 23:22
Szia! Lady speed stick fitness
ápr. 26. 23:20

Sószappan


Antibakteriális, összehúzza a pórusokat, lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet.


De ha cserélhető golyós stiftbe beletöltesz himalája sós vizet (kb. 1-2 teáskanál só) az is megteszi.


Ez cserélhető, csak egyszer kell megvenni.


[link]

ápr. 26. 23:06

Üdvözlök mindenkit!

Tanácsot szeretnék kérni. Nagyon izzadok hónaljban, kipróbáltam többféle izzadásgátlót semmi nem segített eddig. Van valamilyen ötlete valakinek ilyen téren?

Köszönöm ha segítesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook