Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? fórum

Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
482. Totesz
2010. jún. 17. 23:16

Én is megtöltöttem,csak én lencsével,és én is esténként csinálom mikor tv-t nézünk a párommal.

Sajnálom,hogy abba kellett hagynod,én szeretem.

481. scara.bosco (válaszként erre: 480. - Totesz)
2010. jún. 17. 22:58
Hullahoppal egy ideig én is lelkes voltam :-) . Megtöltöttem egy műanyagot rizzsel. Anno, amikor még néztünk TV-t, azuram minden este Barátok közttel zúzta az agyát. Az volt az esti hullahopp időm :-). AZtán a csontkovács aszonta ezzel a derékkal 15-20 perc a max. :-(. Aztán abbahagytam.
480. Totesz
2010. jún. 17. 22:28

Sziasztok!

Látom megyeget mindegyikőtöknek a mozgás.

Hát én nem futottam 5 napig,tegnap voltam először, észre is vettem,alig bírtam futni,még 3km is alig ment,ráadásul a fogyásom is megállt.Sőt!Majdnem hogy híztam is...

Ma már azért ügyeskedtem 4,8km-t sikerült futnom,és az előbb fejeztem be a hullahoppozást amit 45 percig csináltam.Azt hiszem egy kicsit még előveszem a leg-magicemet is.

479. hemos
2010. jún. 17. 19:23
Megvan a Turbo Jam, de ma már nem csinálok semmit, mert a lányom már nyűgös!
478. hemos
2010. jún. 17. 15:54
Na most az van, hogy tegnap, meg ma nem tornáztam, de ha letöltődik a Turbo Jam, akkor ma este még bepótolom a mait, de inkább nem ígérek semmit, mert a délután meg az este mindíg olyan zűrös nálunk.
477. hemos (válaszként erre: 476. - Scara.bosco)
2010. jún. 17. 15:52
Elhiszem, nekem is voltak kistesóim, akikre mindíg én vigyáztam és azokse hagytak nyugtot. De az én lányom most olyan szépen alszik!
2010. jún. 17. 14:38

Ma végre elkergettem a gyereket z X-box elől, így tudtam tornázni. Mit mondjak, másfél hét kihagyás megéreztem. Majd kinyúltam a fekvőtámaszoktól. És a hastól is :-(. De már nagyon hiányzott.

Nagyobb kölykökkel sem könnyebb. Hihetetlen, hogy mindig ezalatt az 1 óra alatt kell csinálniuk a balhét.

475. scara.bosco (válaszként erre: 474. - Hemos)
2010. jún. 16. 19:56
Nem értem, mert mindegyik free. A rapidnak is van free lehetősége. Én is mindig azt használom.
474. hemos (válaszként erre: 473. - Scara.bosco)
2010. jún. 16. 16:53
Hát nem hittem volna, hogy ilyen béna vagyok, de nekem nem megy. kattintgatok és mindíg az a vége, hogy fizessek. A letöltőt is megnéztem, ott meg simán leoltott, hogy nem tölthetem le!
473. scara.bosco (válaszként erre: 471. - Hemos)
2010. jún. 15. 18:05
Ha' minek adtam magának azt a sok linket? :-)). Ott kotorásszá'. Ott van az. Ajánlom a Jdownloader letöltésvezérlőt. Teljesen free, és mindent csinál helyetted. Még a kicsomagolást is. Imádom.
2010. jún. 15. 17:27
Nem az a fontos, hogy gyors eredményt hozzon, hanem hogy jó állapotban tartsa az embert.
471. hemos
2010. jún. 15. 14:48
Fú az tetszene, de csak bemutató videókat találtam, teljes edzést nem!
2010. jún. 15. 00:06

Linkelek, mint állat. Ilyen rohadt melegben moccanni sincs kedvem. 1 óra Billytől akkor is ömlött a víz rólam, amikor még csak 10 fok volt :-). Rondán betart a nyári szünet is. Kölykök 5 percenként visítanak valamiért...

Mit táncoltál?

Próbáld ki a Turbo Jam-et. A rapidosok között megtalálod.

469. hemos
2010. jún. 14. 19:29

Hát én most bajban vagyok! Próbálok találni valami új edzést, de nincs! Ma egy kicsit táncoltam Billy helyett, de nem jött be. Holnapra keresek valami mást asszem!

Én örülök a melegnek, mert akkor edzés közben jobban izzadok :)

468. Totesz
2010. jún. 14. 09:24

Látom pangás volt a hétvégén erre is.

Hát mégsem 5kg-ot fogytam,csak négyet,de hát ez van,meg sem lepődöm.

Kinek milyen volt a hétvégéje?

Én kicsit többet ettem,mint kellett volna,de hát nem tudtam ellenállni a kapros-túros lepénynek,meg a popcornnak.

De a héten megpróbálok jobban odafigyelni a kajálásra,a futás nem tudom hogy fog menni ilyen melegben.

Nektek hogy megy a torna?

467. hemos
2010. jún. 12. 17:34

Hát csajok, én ma voltam vásárolni, mert nincs egyetlen nyári cuccom se a mostani formámra!

Hát nagy élmény volt!

466. Totesz (válaszként erre: 465. - 624d20b450)
2010. jún. 12. 12:26
Mármint hogy érted? Ha a súlyomra gondolsz akkor még legalább 7kg-nak kell lemenni,és akkor olyan leszek mint szoktam.Egyelőre ha összesen fogynék 10kg-ot akkor már boldog lennék,hát eddig ennek a fele van meg.
2010. jún. 12. 11:25
Attól függ milyen eredményt akarsz elérni...
464. Totesz
2010. jún. 12. 11:12

Sziasztok!

Megvagyok még,nem tűntem el csak egy kicsit.Bocsi sok volt a dolgom meg a gondom is,de hát kinek nincs ugye?

Szóval egész héten voltam futni,kivéve tegnap.

Nem tudtam túl sokat futni,átlagban 4km-ket,mert nagyon meleg volt a héten,és persze én csak du négy után tudok menni konditerembe,és hát izzadtam rendesen.

Valamelyik nap lemérem magam centikben,bár kilóban -5kg-nál tartok,tehát most vagyok 60kg.Ez tök jó,mert már hónapok óta fogyizok,de most indult meg,de mégsem látszik ez az 5kg,legalábbis szerintem.

Na mindegy kitartás,nem adjuk fel.

Hemos!Nagyon ügyes vagy,látod,hogy mennek lefele a centik!!!

Scara.bosco!Minden elismerésem a tiéd ami a főzésedet illeti!Én biztos nem lennék erre képes.

463. hemos
2010. jún. 11. 18:01
Amúgy azért érdekes, hogy most a hasamból ment le 7cm, múltkor a hátamból ugyanennyi és a többi testrészemből is lejött 1-2cm és azért összességében ez soknak tűnik, mégse látom magamon.
462. scara.bosco (válaszként erre: 461. - Hemos)
2010. jún. 11. 17:44
Nem tom.
461. hemos
2010. jún. 11. 16:47

Köszi!

Totesz hová tünt?

460. scara.bosco (válaszként erre: 459. - Hemos)
2010. jún. 11. 15:23
Yessss. Ügyi vagy, csak így tovább
459. hemos
2010. jún. 11. 10:32

Na csajok, hogy a lényegről is írja! Megint eltellt két hét és méreckedtem! Tadam:

comb: maradt

csípő: -1

derék:-6

kar:-1

mell:-1

fenék:-1

A következőhöz tartozik story is. Nézem mennyi volt a hasam múltkor, aztán lemérem és több 3cm-el. Az nem lehet, biztos máshol mértem, rossz a szög, megcsavarodott hátul a centi, mérem ötödször is és nagyon behúzott hassal tudnám csak ugyanazt mérni! Hát ez van, több vagyok 3 cm-el majd ti megvigasztaltok gondoltam. Leülök felírni és akkor veszem észre, hogy tíz centivel kevesebbnek néztem a számot, tehát -7 cm a has! Jeee

458. hemos (válaszként erre: 457. - Scara.bosco)
2010. jún. 11. 10:27

Igen, ez így abszolút működőképesnek hangzik és nem is félelmetes! Lehet, hogy idővel rászánom magam én is.

Fú a stivia először nekem is nagy csalódás volt. Megvettük, meukgkostóltam és rosszúl lettem az ízétől. (papíron ráadásul ez mellékíz mentes. haha) Na akkor elkezdtem ügyeskedni, hogy még cukrot is tettem mellé, aztán a kávéba teába fahéjat meg ilyeneket, hogy elnyomják az ízt. Aztán kábé két héttel késöbb azt vettem észre, hogy csak stivia van a kávémban. Nem is tudom, mikor hagytam el a többit. A férjem egyik reggel csinált nekem kávét és tett bele cukrot, mert azt hitte, még úgy iszom és rendesen fura volt az íze! Sose hittem volna, hogy megszokom, de így lett!

457. scara.bosco (válaszként erre: 456. - Hemos)
2010. jún. 11. 00:09

Nekem is ráment sok évem, mire rájöttem, hogy az én esetemben sajna ez egy életre szól :-). Ráadásul utálok is főzni.

Összeszámolni sem tudom a sikertelen fogyókúrás kísérleteimet. Főleg, mert mindig feladtam, ha bebűnöztem. Most már nem. Bűnözök, na és. Folytatom tovább.

Egyébként szülés után nagyon sokat és jól fogytam a legelső Norbis diétákkal. Amik a duci tréningekben voltak. De az nagyon főzicskézős. Persze nem főztem 2x, ahogy ő írja, hanem az ebéd volt a vacsi is. Könnyebbséget jelentett, hogy mindig volt egy ötlet, amit elővehetek. Csak be kellett vásárolnom hozzá (amit szintén utálok). És a listáról azt főztem, amihez éppen kedvem volt. És persze volt hozzá alapanyag :-)

Volt még egy nagyon jól működő módszerem is, amíg fel nem adtam :-). Azt ettem, amit a többiek, de mindenből csak egyet. Sosem szedtem még egyszer, nem ettem még egy sütit stb. De hogy biztosabb legyen a dolog, kistányérra szedtem. Ha akartam volna se tudtam volna nagyon sokat enni.

Ismerem a stiviát, csak elrettent a mellékíze :-). Mézet meg szinte csak a joghurtomba teszek egy kiskanállal, ami mintegy 30 kcal. Annyi meg belefér. Illetve ha nagyon édesre vágyom, akkor is egy kiskanál mézet elnyammogok. Az annyira tömény, hogy nem kell több édes.

456. hemos (válaszként erre: 455. - Scara.bosco)
2010. jún. 10. 19:45

Nagyon-nagyon ügyes vagy!

Valóban a lisztes dolgokra nekem is oda kéne figyelnem és talán majd idővel én is követem a példádat, de ismervén magam, most még ez nem menne! A kaja kényes téma nálam és már így is nehéz megoldanom a főzést, sokszor eszem azt, amit a férjem hoz haza melóból, mert nincs időm főzni a babámtól.

Tőlem már ez is nagy szó, hogy lemondtam a cukorról. Én is imádom a mézet, még a kávét is azzal ittam. de az is hízlal, inkább csak egészségesebb, mint a cukor. Ez a stívia meg egy növény, semmi mesterséges nincs benne és 0 kalóriás!

455. scara.bosco (válaszként erre: 454. - Hemos)
2010. jún. 10. 16:20

:-). Az úgy kevés lesz.

Én amennyire lehet kivettem a finomított lisztes, cukros dolgokat. Persze nem mindig megy teljesen, de többnyire igen. Cukor helyett mézet használok, vagy semmit. És szinte teljesen elhagytam az olajban tocsogós kajákat. Ezeket csinálni amúgy is utáltam, de nem mondom, hogy havonta egyszer a nagyinál nem tolok le egy rántotthusit :-). A köreteket is minimalizáltam, bár abból amúgy is keveset ettem. Mostanában többnyire saláta vagy pl. köles. Én nagyon szeretem. Sőt, a fiam mézzel édességként eszi. Mindig reggelizem. Többnyire natúr joghurtot zabpehellyel, mézzel és valamilyen gyümölccsel. Nagyon finom. A joghurtot itthon készítem: 1 l tartós tej+ 1 doboz activia, de más élőflórás is jó, összekutyulom, kicsi üvegekbe töltöm, ( ez kb 7 kisüvegnyi lesz), télen a radiátorra teszem őket 5-6 órára, nyáron ki a tűző napra. És kész is. Persze nem lesz olyan krémes, mint az activia, de olyan cukros sem, mint a bóti' gyümölcsjoghurtok. Nem mellesleg tényleg eper van benne, nem fenyőkéreg :-).

De jöhet egy kis szendvics is. Ha épp van kedvem, sütök itthon egy kis lenmagos, tönkölylisztes kenyeret. Sajna a tönkölyliszt drága, de nem tonnaszámra sütök belőle, és amit pl az eddigi nasikra költöttem, abból most ésszerűen eszem. És mázlim van, mert azuram is fogyózik:-). Ja és még valami. Ha lehet, a vacsora jelképes, és lefekvés előtt legalább 2-3 órával. És egész nap 3-4 l víz.


Nagyon jó kis gasztroblogokról lopok ötleteket. Nem vagyok vega, de sokat tanulok tőlük. Csak nem veszem olyan szigorúan a recepteket, mint ők. Ergo az ő helyettesítő dolgaikat én husival, sajttal, tejjel, tojással csinálom.

Mivel a család megreklamálta a sütinélküliséget, így pár bevált receptemet nemes egyszerűséggel tönkölyliszttel csinálom, vagy legalább a liszt egy részét.

Most azon töröm a fejem, hogy magunknak fogok csinálni édesítős fagyikat jórészt joghurt alappal. Bár nem vagyok híve az édesítőnek, de ez most egy nemes cél :-). A gyerekek része meg marad nádcukros.

Na jól kibeszéltem magam :-)

454. hemos
2010. jún. 9. 19:43
Igen-igen, ebben lehet valami, mert ugye ha nem eszel, a szervezeted raktároz, ez logikus! De én csak annyit változtattam, hogy nem eszem cukrot, vagyis amit én tennék a kajába, azt helyettesítem. Ami eleve cukros az marad :)
453. scara.bosco (válaszként erre: 452. - Hemos)
2010. jún. 9. 18:44

Ugyan nem vagyok szakember, de aszongyák, folytasd, majd elindul újra :-)

A sportolóknak, akik a brutál alacsony testzsírra gyúrnak szoktak javasolni néha zabálós napokat. Sőt olvastam olyat, hogy cikk-cakk diéta. Amikor váltakozik az alacsonyabb és a magasabb kalóriaértékű kajálás, ezzel átvágod a kis dög raktározót, mert kap is enni, meg nem is :-)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook