Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? fórum

Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
512. hemos
2010. jún. 29. 11:50
Én megértem, hogy mindenki bazigyorsan akar lefogyni, mert én is így voltam. Ha nekem februárban azt mondják, hogy mindennapi edzéssel is csak itt tatok a nyáron, hát biztos rosszúl leszek! De így, hogy csináltam, olyan gyorsan eltellt ez a pár hónap és biztos, hogy jobb az állóképességem, na meg azért a centik is mozogtak rendesen!
511. scara.bosco (válaszként erre: 510. - Scara.bosco)
2010. jún. 29. 09:29
bocsánat, nem fogalmaztam pontosan. Nem ígérnek ilyet, de ha ezt ígérnék, akkor sem tenném.
510. scara.bosco (válaszként erre: 508. - Hemos)
2010. jún. 29. 09:27

Ezeket én is "imádom". De eredményt csak azóta érek el, amióta nem sanyargatom magam diétákkal, csak ésszerűen csinálom. És persze mozgok. Bár most kicsit mélypontozok. Valami érthetetlen okból az a + másfél kiló nem akar mozdulni lefelé, pedig előtte stabilan voltam kevesebb, nem egy fél órára. Sebaj, Kőagyazok tovább. És megbeszéltük azurammal, hogy mindegy mennyi idő alatt megy le. A tuti az, hogy lemegy és kész.

Van még valami juharszirupos őrület is :-). Amikor leányzó írja, hogy "apukám minden évben megcsinálja méregtelenítésként, 8-10 kilót ad le vele mindig, és nem szedi vissza." Ezek szerint apukád lassan eléri a 20 dekás testsúlyt. Kizárt, hogy 2 hétig kizárólag juharszirupos vizet igyak cayenne borssal. Még akkor sem, ha azt ígérik, hogy 20 kg megy le, és tuti soha többet nem jön vissza. Szerintem olyan elmebeteg lennék, hogy azuram 2 hét után ügyvédért sikoltana :-). Persze válóperes.

2010. jún. 28. 13:34

"Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma?"


amelyiket az ember elkezdi, majd következetesen végzi :)))

508. hemos
2010. jún. 28. 13:33

Nem semmi!

Jól nyomjuk csajok, nekem ez a véleményem. A napokban olvastam, hogy valamilyen kása diétával le lehet adni napi két kilót, aztán minden csaj ráugrott a témára. Majdnem írtam nekik, hogy ne legyenek már ilyen szánalmasak. Ami ilyen gyorsan megy le, az éppolyan gyorsan jön vissza és még koplalnak is.

Én eszem rendesen, minden nap tornázom és sok idő ugyan, de egyre jobban nézek ki! Szerintem mi pengék vagyunk!

2010. jún. 28. 11:22

Nekem is van eredményem. + 1,5 kg :-(. Nesze házassági évfordulós vacsora. De minden falat megérte :-)


Turbo Jam beosztás

1.hét:

H: Learn & burn

K: 20' Workout

Sz: Cardio party

Cs:20' WO

P: Cardio p.

Sz: pihi

V: pihi


2.hét:

H: cARDIO P

K: 20' WO+ Ab Jam

Sz: Cardio P

Cs:20' WO+ Ab Jam

P:cardio p

Sz: pihi


3.hét

H:Cardio p

K: Sculpt

Sz: 20'+Ab JAm

Cs:sculpt

P: cardio

Sz: pihi


4.hét

H: cardio

K: sculpt+ abjam

Sz: cardio

Cs:sculpt+abjam

P: cardio


Ezután elvben van egy Elite burn szint is, de az nem igazán tetszett. Igaz, abból egy fat blaster nevű cuccot csináltam, ami egy intervallumtréning fél órában. Fárasztó, szó se róla, de közel sem annyira összeszedett, mint az előző széria. Olyan hebehurgya.

506. hemos
2010. jún. 25. 12:01

Szóval csajok, itt a péntek, megint eltell két hét és lemértem magam.

Most nincs semmi bombasztikus eredmény. Csípő, derék, has -1cm, a többi maradt! Ez van!

505. hemos (válaszként erre: 504. - Scara.bosco)
2010. jún. 25. 11:59
igen
504. scara.bosco (válaszként erre: 503. - Hemos)
2010. jún. 25. 10:12
Aha, persze 2 kilós súlyzó, mi? Közben meg....... És a 40 perces cardio se semmi. Leírjam az eredeti beosztást?
503. hemos
2010. jún. 24. 13:25
Ja de megvolt a mai edzés! nem tűnik ám nehéznek ha csak nézed, de csinálni már fárasztó ezt a súlyzósat! De nagyon csípem!
502. hemos
2010. jún. 24. 13:25

Én hülye tegnap lecentiztem magam. Valahogy megint olyan soványnak láttam magam! Basszus, marhára nem kellett volna, mert nem lettem kevesebb, sőt, van aholt alig bírtam az előző méréshez kerekíteni az eredményt!

Úgy tűnik, tényleg csak a közérzetemen múlik, hogy hány kilónak látszom!

2010. jún. 23. 21:35
Köszi lányok :-). Szerintem ilyet se látok túl gyakran, ma már gyorsan több voltam 1-gyel, de sebaj, megy ez, csak lassan. Ha belegondolok, hogy néhány hónapja még hol tartottam.
500. Totesz (válaszként erre: 497. - Scara.bosco)
2010. jún. 23. 13:06
Ügyes vagy,csak így tovább!!!!
499. Azul (válaszként erre: 487. - Hemos)
2010. jún. 23. 11:41
Ja, hát olyan nekem is van...:( A francért állt meg most a fogyás!:(
498. hemos (válaszként erre: 497. - Scara.bosco)
2010. jún. 22. 14:07

Éljeeen!!!

Ügyes vagy!

2010. jún. 22. 13:57
Csajok, megvan a 12. mínusz kilóm! Yesyesyesyes
496. hemos
2010. jún. 22. 12:58
Ilyen szempontból jók vagyunk. Én is a nyárra akartam jól kinézni, de van még időm :)
2010. jún. 21. 22:05
Épp ma állapítottam meg, hogy a bikiniszezonra már szerettem volna legalább 60 kg lenni, de a jelek szerint nem vagyok elkésve, mert nyertem még egy évet, ha így folytatja az idő :-). Ez még ősznek is szar, nemhogy nyárnak.
494. hemos
2010. jún. 21. 20:06

Hát csajok, nem tudom milyen nyár lesz az idei, de ez nem túl jól indul!

Tény, hogy ilyenkor könnyebb edzeni, legalábbis nekem, mert én nem bírom a nagy hőséget, max a Balaton parton :)

493. hemos
2010. jún. 21. 20:05
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a köszöntést!
492. Totesz
2010. jún. 21. 17:55

Sziasztok!

Hemos!Nagyon boldog szülinapot kívánok így utólag is!!!!

Ma voltam futni 5km-t futottam,de most megint tudtam növelni egy kicsit a futás sebességét,azért ilyenkor egy kicsit látom a fejlődést.Ez mind oké,csak nem fogyok....már meg sem lepődöm rajta.

Még egy kis hullahoppozás hátra van,legalábbis tervben van.

Látom ti is tornázgattok,ebben a szar időben nem is olyan rossz a mozgás.

491. scara.bosco (válaszként erre: 490. - Hemos)
2010. jún. 21. 13:51

Akko' utólag is boldog szülinapot.

Örülök, hogy tetszik, én is nagyon szerettem. Jó fej az a csaj. Anno csináltam tőle a ChaLean Extreme-et is, de az rohadtul unalmas. Illetve az ilyen ugribugriknak, mint én. Pihenők, szarakodás a súlyzókkal. talán 3 hétig bírtam.

490. hemos
2010. jún. 21. 13:04

Amúgy én is bekukkantottam hétvégén, de mivel senkise írt én is léptem. Végülis hétvégén én is pihenek. Ja meg szülinapom volt :)

De ma csináltam a turbo jam-et és bazira élvezem!

489. hemos (válaszként erre: 488. - Scara.bosco)
2010. jún. 21. 13:03
Jajj a férfiak! Annak idején, még mikor Thay Box-ra jártam lett egy pasim. Hát őt is zavarta, hogy én sportolok, pláne ilyet, szóval kitalálta, hogy jön ő is! Asszem két hónapig bírta :) Én viszont kicsináltam az idő alatt. Mivel rajtam kívül nem voltak lányok és mindíg gond volt, hogy ki legyen a párom, most az edzőm örült a pasimnak és mindíg vele tett párba! Széjjel vágtam a fejét :))
2010. jún. 21. 12:35

De nagy a csend :-). Vagy nagyon lógtok, vagy nagyon tornáztok :-).

Még mindig nehezítenek a srácok, de azért igyekszem. Csütörtökön Billy után este még letoltam egy 1 órás Kenpot azurammal. Aztán én hülye belementem, hogy szombat este csináljuk együtt Billyt. Azt a hisztit. Hihetetlen. Na, soha többet. Persze eddig is tudtam, hogy ebből a szempontból egészen különböző a vérmérsékletünk, de reméltem, hogy csak simán abbahagyja, ha nem tetszik neki. Persze értem én, hogy bosszantotta, hogy túl nehéz :-)

487. hemos (válaszként erre: 486. - Azul)
2010. jún. 18. 22:22

Jajj a szuper lenne. Gondolom, hogy mi, kivülállóként még jobban látjuk a különbséget.

Én csak olyat tudnék mutatni, hogy milyen jól néztem ki és most mennyire nem :(

Pont van egy fotóm, amin bikiniben állok és az nemsokkal az elött készült, hogy hízni kezdtem, de azután, mikot már nem voltam csontsovány!

486. Azul
2010. jún. 18. 13:49
Majd teszek fel képet a naplómba, csináltam egy montázst, hogy hogy nézett ki hájasan a hátam, és milyen most!:)
485. Azul
2010. jún. 18. 13:41
De azért fogyok!:) Csak most már lassabban.:S
484. Azul
2010. jún. 18. 13:40
Az enyémben homok van, de nem tudok hulahopp-karikázni:( Gyerekkoromban tudtam pedig, de most nem megy.
483. hemos
2010. jún. 18. 13:20
Én is akartam venni karikát, de szerintem a férjem kiakadna, mert már én is ilyen sporteszköz gyűjtő lettem és minden csak porosodik, pedig az összeset úgy vettük, hogy csak arra van szükségem ahhoz, hogy lefogyjak!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook