Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma hajnalban a kerítésünkre egy szatyorban fel volt... fórum

Ma hajnalban a kerítésünkre egy szatyorban fel volt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
47. Hmkati
2022. okt. 5. 11:02
Covid alatt teljesen bevett módszer lett! meglepetésként a karanténosoknak, csak úgy név nélkül.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - BeYOUtiful)
2022. szept. 23. 02:48

És azért a kettőt nem lehet összehasonlítani. Egyszer egy kedves tenyleg kedves szomszéd még a szüleimnek beakasztott egy zacskó általa szedett gombát. Hát a szüleim sem főztek belőle semmit, mert senki nem vizsgálta be a gombát, elég lett volna csak egy mérgező a zacskóban és kihal a család. Nem vagyunk rászorulók, nekem kellemetlen ha tudom ki akaszt be dolgokat. Nem kell.

Amúgy pár hónapja talán mikor itt valaki azt írta, hogy a szomszéd idős házaspárnak szokott beakasztani ezt azt jófejsegbol ,mindenki lehurrogta. Miért is, akkor kérdem én?! Gondolom akik itt huhognak azoknak semmilyen gesztus nem felel meg.

Érdekes emberkék vannak itt.....

2022. szept. 23. 02:42
De gyanítom ha meg megettuk volna, azon hüledezne mindenki, hogy úr isten de felelőtlenek vagyunk mert azt sem tudjuk tette oda, bla bla bla. Hát ha nagyon csokit akarok enni(nem akarok mert PCOS diétán vagyok) akkor elmegyek a boltba aztán veszek. Aztán tudom, hogy én vettem, hogy nem mérgezem, ételmérgezem meg vele a férjem. Annyink azért még van,hogy egy csokira fussa. Ha máskor mást akasztanak be cetli vagy levél nélkül , legyen az zöldség, süti, akármi, az is megy a kukába. Én nem kockáztatok. Tudom, Afrikában éheznek,stb, de se nem ehezunk se nem vagyunk Afrikában és se egy f*sàs jobb esetben , se semmi más egészségügyi probléma nem hiányzik az ilyen beakasztgatott cuccok miatt .
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - BeYOUtiful)
2022. szept. 23. 02:33
De mi nem ott élünk hála istennek. Peace
2022. szept. 22. 21:20

Ami eszembe jut:

a hanyatló nyugaton van úgynevezett "Gabenzaun". Rászorulóknak akasztanak ki ruhától élelmiszerig mindent.


Ha a rászorulók kidobnák azt, aminek nem ismerik az eredetét, "éhen fagynának".


Peace.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Gigi>)
2022. szept. 22. 20:11
Lehet.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 20:10
Senkitől sem kértem csokit. És legközelebb is kidobok bármit, aminek nem tudom az eredetét.
40. gigi> (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 20:08
Hú,pedig lehet jól meglepődnél😁
39. Mimóza07 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 20:00

Te írtad ki aztan most csodálkozol hogy valaszolnak. Válaszolunk. Ez egy ilyen fórum. Csak vicceskedni próbaltunk. De amúgy nem is muszály mindenre reagálni.

De én abban most mar hótbiztos vagyok hogy tőlem nem kaptál volna csokit.🙁☹️😖

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 19:54
Van 3 kinti és egy benti macskánk. Szóval nyilván a kettő egy lapon sem említhető. Az egészségem pedig nem fogom egy 800ft-os csokiért kockáztatni. Ha valaki lusta volt egy cetlire ráírni, hogy helló, a második szomszéd voltam, egyetek csokit, akkor ez van. Az én döntésem, az én csokim fölött. Hogy egy napot végig lehet rugózni azon egyeseknek, hogy egy ismeretlen eredetű csokit nem ettem meg, az amúgy tök vicces, vagy inkább más...
37. Mimóza07 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 19:47
Oke, oke. Igazad van. Nem is forszírozom tovább. A csokinak mennie kellett. Még jó hogy nem egy kismacskat kaptatok szatyorban. :D
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 19:42

Nem lett elegem, de mit tartogassak egy olyan dolgot amit meg nem fogok enni, azt sem tudom kitől kaptam, lehet nem is én kaptam, hanem a férjem, aki szintén nem annyira idióta,hogy így bármit megegyen.

És nem rágódtam egész nap. Jó lenne ha ennyi időm lenne, de sajnos nincs, dolgozni kell és azért is késő délután válaszoltam a hozzászólásokra mert munka volt, ami előrébb való volt mint egy tábla csoki.

És amúgy igen, ki tudja a mai világban ki mit csempész egy olyan akár csokiba, aminek köztudottan már úgy vissza lehet zárni a csomagolását, hogy azt észre sem lehet venni. Kell a fenének ilyen ajándék.

35. Mimóza07 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 19:02
Eleged lett a témából, mi? :) Lehet csak vki akart szerezni neked egy szep napot. Vmi elmeháborodott. Te meg ezen rágódtál egész nap, a csoki meg ment a kukába. Amúgy meg igazad van. Jobb békében meghalni mint mérgezésben. ;)
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 18:57
Kidobtam az előbb.
2022. szept. 22. 18:48
Tényleg nincs aki megkóstolja? Férj, anyós egy nemszeretem szomszéd :D
32. Mimóza07 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 18:47
Columbo, ő visszamegy ketszer aztan meg is eszi. Vagy elviszi a nemlétező feleségének. Aki mindig névben él csak. :D
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Gigi>)
2022. szept. 22. 18:31
Hát egy tábla csoki miatt nem fogom a térfigyelő kamerák felvételeit nézegetni 😄.
30. gigi> (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 18:18
Nincs a közelben egyik lakó házon sem kamera,vagy közterületi kamera ami esetleg felvehette ki a titkos adományozó?🥰
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
2022. szept. 22. 17:52
Kíváncsi leszek derül -e ki valami. Bár komolyabb nyomozást nem szándékozok egy csoki miatt kezdeni.
28. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 17:43
én sem igazán szeretem,mert mindig olyan érzésem van,hogy viszonozni kéne.épp ezért szívességet sem szeretek senkitől kérni.a süti viszont szép volt,jó volt, meg is ették, én nem vagyok egy nagy süteményevő.
27. globus (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 17:42
Itt van még, ugyanabban a sarokban, ahová tette.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Auróra2010)
2022. szept. 22. 17:41
Na pont ez az. Szerintem Hamarosan a kukában landol a csoki.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
2022. szept. 22. 17:40
Na annak én örültem volna 😄
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 17:39
Nem, nem ettem meg és nem is fogjuk. Nem egy csokin múlik az egészségünk. Jobb félni mint megijedni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Gigi>)
2022. szept. 22. 17:39
Dolgoztam 🙂. És még mindig rejtély.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Mimóza07)
2022. szept. 22. 17:38

Nem, semmi nem volt írva. És ahol élünk nincsenek rokonaink és nem rég élünk itt, így igazán barátok sincsenek még.

Én személy szerint nem szeretem ezeket a "meglepiket", mert mindig azt érzem, hogy viszonozni kell, pedig nem én kértem, hogy ezt azt akasztgassanak be (ilyen a szülővárosomba is történt csak ott nyilván tudtam ki volt).

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Birebora)
2022. szept. 22. 17:35
Nem. Ma már senkiben nem lehet bízni.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Léna123)
2022. szept. 22. 17:35
Hát én sem merek. Nem ér egy csoki sem annyit hogy bajunk legyen. Meg ha csokit akarok enni, majd én megveszem.
2022. szept. 22. 17:35
Vigyázz, mert kutyákat macskákat is igy mérgeznek.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Liliom10)
2022. szept. 22. 17:34

Oh az volt az első. Boltban is mindig azt nézem meg először, rossz tapasztalat...

De nem, nem járt le 2023.07-hó a szavija.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook