Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lógó felkar edzéssel megváltoztatható ? fórum

Lógó felkar edzéssel megváltoztatható ? (tudásbázis kérdés)


15. Porcica (válaszként erre: 1. - Szibilla*)
ápr. 24. 13:07
Én a Callanetics torna felkartornáját nagyon jónak találtam. Nem lesz az ember lánya tökéletes tőle, de sokat segít, és ha már csak egy kicsit is tudunk változtatni a dolgokon, máris jobb az életérzés.
14. Szibilla* (válaszként erre: 13. - Dominós)
ápr. 10. 20:32
Jól teszed, én is 🙂
ápr. 8. 10:35
Kb. egyáltalán nem törődnék vele. Nekem a hasam lóg, és vízparton bikinit hordok.
12. bozsu55 (válaszként erre: 11. - *lime*)
ápr. 8. 03:41
Több éve ő mutatta egy műsorban. Itt mutatta meg hogyan integetnek a celebek hogy ez ne látszódjon.
11. *lime* (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
ápr. 7. 23:41
honnét tudod, hogy lóg a Béres Alexandra karja?
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Szibilla*)
ápr. 7. 22:16
Sztem inkább a lelkedet apold, és keress fel egy jó endokrinológust! ❤️
9. Szibilla* (válaszként erre: 8. - Csillagszem38)
ápr. 7. 17:23

Szia !

Igen,túlműködik sajnos,ez egy autoimmun folyamat,a központi idegrendszer zavara. Gyógyszert nem szedek már 4 éve,azt mindig csak akkor kell ,ha beindul a folyamat.Köszönöm , hogy írtál ,akkor is ,ha nem pozitív a válaszod,jó látni a mosolyt a mondatod végén :) Biztos sokan küzdünk ezzel a problémával,már azt hittem velem van a baj. Minden videót úgy reklámoznak,hogy VISZLÁT INTEGETŐ HÁJ .....gondoltam csak nekem nem sikerül megszabadulni tőle.Valahogy el kell fogadni,vagy elkezdek gyűjteni műtétre :)

8. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Szibilla*)
ápr. 7. 16:19

Szio! Első körben a PM betegségedet kellene rendezni. Gyanítom túlműködésed van, azt orvosolni kéne nem gyógyszerrel...


Meg lehet próbálni a súlyzós edzést, de nem fog megoldást adni sajnos. Én is fogytam 22 kgot, 11 éve edzek súlyzós és egyéb erősítő edzést, de lóg a bőröm. :)


Ez sztem csak plasztika

ápr. 7. 15:29
Béres Alexandrának is "lóg " és nem megy a Dunának.
6. Szibilla* (válaszként erre: 4. - Loch ness)
ápr. 7. 14:24
Köszönöm szépen,ezeket a gyakorlatokat rendszeresen csináltam,csinálom,eredménytelenül :( A betegségem jelenleg tünetmentes,de sajnos mindig váratlanul súlyt le rám. Abból veszem észre ,hogy baj van,hogy napról napra,normális étkezés mellett egyre kevesebbet mutat a mérleg.1 hónap alatt 68-ról 58 kilóra . Köszönöm szépen a segítő szándékot !
5. Szibilla* (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 7. 14:16
Köszönöm szépen,utána fogok olvasni. További jó kertészkedést ebben a csodás időben :)
ápr. 7. 14:09

Szia. Még régen találtam erről egy cikket, és bár nem próbáltam ki végül, jónak tűnik.

Remélem, a pajzsmirigybetegségedből már meggyógyultál!

[link]

3. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
ápr. 7. 13:52
Bocsánat, nem anaerob folyamatot akartam írni, hanem anabolikus folyamatot. Ebben a folyamatban épül az izom. Ebben van hasznunkra a BCAA+B6.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Szibilla*)
ápr. 7. 13:41

Nőként, főleg 50 felett igen nagy erőfeszítés kell ahhoz, hogy némi izom visszaépüljön.

Én 69 éves vagyok, és BCAA+B6-ot szedek nem rég óta a további izomvesztés megelőzésére.

Legalább olvass róla olyan oldalon ahol hosszú tájékoztatás adnak róla. Hidd el, rajtam kívül nem csak testépítő férfiak szedik. Ha e mellett edzel, könnyebben épül az izom. Én reggel-este veszem be, hogy ne szakadjon meg az anaerob folyamat.

Az hogy lötyög a karunk bár nem szép, de az izomvesztés kapcsán ez a legkisebb probléma. Vannak ennél százszor nagyobbak is.


Mióta szedem energikusabb vagyok, nincs olyan nap hogy vonszolnám magam, most is ásásból huppantam le kicsit, aztán folytatom. A nevelkedő palánták helyét készítem.


Ha edzéshez használod, 2-3 nap után azt fogod észre venni hogy sokkal jobban bírod a terhelést, tovább energikus maradsz. Az izmoknak feltétlen jót tesz.

ápr. 7. 13:27

Szép napot mindenkinek !

54 éves nő vagyok ,aki pajzsmirigy betegség miatt többször 1 hónap alatti 10 kilós fogyásokat voltam kénytelen elviselni 2002 óta. Köztudottan ilyenkor az izmot veszítjük el,ennyi idő alatt ennyi súly rengeteg ,nem tesz jót a bőrnek. 165 cm magas vagyok,68 kg .Semmi gondom nem lenne magammal,nem vagyok elhízva ,nincs nagy hasam,arányos testalkatom van,viszont a karom lóg . Amikor kezdődik a rövid ujjú ruhák ideje ,teljesen elkeseredek.Szégyenlem,próbálom takarni,ujjatlan ruha nálam már régen szóba sem jöhet :( Rengeteg videót megnéztem,tornáztam,de sajnos ez a probléma nem oldódik meg. Néztem már plasztikai műtétet is,de sajnos horror árban van,legalábbis nekem. Lehet azt mondani,hogy ennyi idősen mit akarok már.....meg,hogy fogadjam el,de szerintem még én is vágyhatok arra,hogy ne kelljen belebetegednem a nyár közeledtébe. Örülnék,ha lenne közöttetek olyan ,aki saját tapasztalatáról tudna írni nekem,lehet e ezen tornával változtatni,vagy ezen már egyedül a műtét segítene,esetleg az elfogadás....(ami nem megy :(....) Köszönöm,ha írtok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook