Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha szeretnétek már gyereket, de nincs pasitok, hogy esnétek teherbe? fórum

Ha szeretnétek már gyereket, de nincs pasitok, hogy esnétek teherbe? (beszélgetős fórum)

1 2 3
12. Charlize (válaszként erre: 7. - Dreamerlady)
2023. ápr. 3. 20:55
Petesejt donor miatt ki kell menni. Sperma miatt nem.
11. horex (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. ápr. 3. 20:46
És miben legyen okos? A szépséget már nem is pedzegetem :)
2023. ápr. 3. 20:44
Mennék tinderezni, oszt mindenkit jobbra húznék. 😀
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 20:43
Keresnék egy okosat és szépet, teherbe ejtetném magam, és nem szólnék neki. Nem túl tisztességes, de nem érdekelne különösebben.
8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 20:40
Sehogy.
7. Dreamerlady (válaszként erre: 5. - Charlize)
2023. ápr. 3. 20:40
Nahát, valamiért az maradt meg bennem, hogy pont ezért járnak ki Brno-ba.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 20:29
Az első és harmadik verzió jogi következményekkel jár, mert apasági vizsgálatot kérhetnek, az apának joga van láthatáshoz, szülői felügyelethez és fizettethetsz vele gyerektartást. Frankón meg lehet szivatni egymást.
5. Charlize (válaszként erre: 3. - Dreamerlady)
2023. ápr. 3. 20:19
Nem, sok-sok éve itthon is van rá lehetőség. Mármint a spermadonoros lombikra.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 20:17

Az első szörnyű szerintem, ahogy a harmadik is. Mondjuk a harmadiknál nem értem, hogy ezt a tudtára adnád, és utána apaként ott maradna a képben?

Mondjuk én azt sem tudom elképzelni, hogy egyedül akarjak, szóval én biztos nem vagyok mérvadó :)

2023. ápr. 3. 20:14

Szia! Én a kórházi körülmények közötti lehetőséget találom legjobb megoldásnak. Viszont ebben az esetben donorra van szükség, és azt hiszem ilyet csak külföldön csinálnak.


Következő ötleted, hogy ismerőssel legyen gyereked sem feltétlen rossz. Meleg párokról hallottam már, ahol így lett gyerkőc. Az a része viszont elég kellemetlen, hogy ritkán jön össze elsőre a pozitív teszt. Szóval erre is fel kell készülni, hogy talán sokszor kell együttlenni az egyébként nem vonzó ismerősöddel.

2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 20:04

Nekem a 2. verzió van meg gyakorlatilag. Férjjel vágtunk bele, mert nem maradt más lehetőség. De ő meggondoltam magát és tiplizett a + teszt után rögtön.

Most van egy okos, szép kisfiam és kerek a világ.

2023. ápr. 3. 19:47

Egy ideje gondolkodom ezen. A variációk:

1. Társkeresőn, egyéjszakás kaland. Ez a betegségek miatt rizikós.

2. Mesterséges úton, kórházi körülmények közt.

3. Előszedni olyan ismerőst akivel mint párkapcsolat/pasi nem működik a kapcsolat, de mint apa lehet jó volna. De nem vonz kicsit sem. Sem emberileg, sem külsőleg.


Egyéb javaslatot is fogadok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook