Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... fórum

Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Papája)
2023. ápr. 9. 12:34
Ne engedne bele senkit. Minden új, teljesen hibátlan. Lakóval benne ez nagy valószínűséggel változna. Most egyébként se lenne esély a kiadásra csak nyáron, de abban bízunk hogy addig talán elkél. Örülnék, mert amíg árulja, nekem kell a füvet nyírni.😀 Pár ingatlanos is megnézte már, mindenki azt mondta reális árat kér érte, bízunk a sikerben.
34. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:25
a húgom nem annyira,mert minden szavamba beleköt,de ráhagyom. vitatkozni utálok,nem úgy mint ő.
33. papája (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:22
A fiad nevében, helyette gondoltam, hogy kiadhatnád, még el nem adja. Jó pénzt hozna a konyhára.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Simple)
2023. ápr. 9. 12:17
Kint tervez maradni, de az itthoni vállalkozást se dobja sutba. Átvettem egy részét amit tudok csinálni mert ebből még van jövedelme. Kell is, mert a kinti munka beindulásához is idő kell, nem kevés.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Papája)
2023. ápr. 9. 12:14
Az elméleted megvalósítható lenne ha enyém lenne az ingatlan. Nem én árulom, hanem a fiam. Ebben lakik. Kint bérel amíg ez el nem kél, aztán ennek az árából tervez kint vásárolni le se merem írni mit, mert feugrotok a gép mellől.😂 Ha megvalósul, megírom. Ezért a házért sokat dolgozott, remélem megkapja érte amit szeretne.
30. simple (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:11
Ez nagyon szép. Pillanatok alatt el lehet adni, ha ezt szeretnétek. De a kiadáson is érdemes gondolkodni, akár rövid, akár hosszútávra, eladni később is el lehet. Bár szerintem a fiad vissza se fog nézni, miután elment. És igaza is lesz.
29. papája (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 12:03

Ez nagyon tetszik. Pillanatok alatt el tudod adni. Tulajdonképpen kár érte. Inkább add ki nyaralóknak, mert jobban jársz, mintha kapálni mennél.


Jó lesz a fiadnak és Neked is, ha követed. Ketten vagytok egymásnak, senkihez nem kell alkalmazkodni. Ami meg itt van, vagy netán lesz, az elől meg jobb menekülni.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
2023. ápr. 9. 12:00
Én is tudom hogy megy ez. Muszáj egy bizonyos távolságot tartani. Egyébként sincs nekem időm a pletykákat hallgatni, mert hogy azért állítgassanak meg hogy elmondják mit hallanak rólam. Sokkal értékesebb az én időm ennél. Még ide is csak az üres percek kitöltése közben jövök 2-3 percre, miközben valamit csinálok és várni kell kicsit. Mint most főzés közben. 😀
27. tumbo2 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 11:41
mikor valakit azért szidtak,mert nem aludt a feleségével egy szobában.akkor is meghalt volna.ilyen a falu.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Tumbo2)
2023. ápr. 9. 11:38

Az nagy kincs hogy vannak a lányodék és a hugodék. Amíg van család, természetesnek veszi az ember hogy van akivel megoszthatja örömét-bánatát, ha hirtelen baj van van kihez fordulni. Ez akkor értékelődik fel legjobban mikor azon kapja magát az ember hogy egyedül maradt.

Nekem sincs többre igényem ha az utcabeli ismerősökkel találkozom, hisz nincs közös témánk.

25. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 11:12
nekem sincsenek,csak a húgom,meg a fia,unokája.meg persze a lányomék.én is csak köszönök,néha,ha szólnak,megállok egy-két szóra.mondjuk nekem nincs is igényem többre.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Fokhagyma)
2023. ápr. 9. 11:05
Mutatok egy virtuális sétát a házról madárdallal😀 , ebben semmi reklám nincsen: [link]
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
2023. ápr. 9. 11:01

Hát azt nem láttam, viszont tegnapelőtt éjjel láttam a Viskó c. filmet ami a hitről és a megbocsátásról szól. Ez is nagyon elgondolkodtató volt. megkerestem a Youtube-on, szerencsére fent van magyar fordításban, meg akarom nézni újra.


Fiam azért nem fog ilyen gyakran hazajönni, és az is más helyzet hogy ha valakinek vannak még rokonai. Az enyémek már elfogytak sajnos.

Sokakkal beszélek itt a környéken, de velük csak felületes beszélgetést lehet folytatni különböző okok miatt.

22. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 10:52
a lányom 18 éves kora óta nem lakik itthon,mióta Pestre ment kollégiumba.de mindig számíthattam rá,havonta jött csak haza,mint most is, de mikor a kórházban voltam kétnaponta.nem tudom láttad-e egyik nap a Pilátus c.filmet.nagyon elgondolkoztató.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Tumbo2)
2023. ápr. 9. 10:46
Mi van a hirtelennel?
20. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 10:42
ezért ne aggodalmaskodj,ha neki jó lesz.márpedig az a legfontosabb.és,ha egy kis pénzt küld,remélhetőleg meg tudod oldani a ház körüli problémákat is.ami,pedig a hirtelent illeti,akkor is lehet,ha ott alszik a másik szobában.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Fokhagyma)
2023. ápr. 9. 10:39

Igen, szerencsére minden változik. Mi is, a helyzetünk is. Nem vagyok egy elveszett ember, de próbálnom kell a jövőben még talpraesettebbnek lenni.

A házat csak hirdetési oldalon tudnám megmutatni ha itt nem hirdetném akkor is bejelentene az a jómadár ha a moderátor nem venné észre. Nem szeretnék a modikkal rosszban lenni. Elég ha ilyen miatt elveszítettem egy olyan fórumtársat, akit régebben kedveltem.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Bichi)
2023. ápr. 9. 10:35
Egy részt nem vagyok már fiatal, és bármi jöhet akár hirtelen is. Másrészt ha valamit nem tudtam megoldani a ház körül egyedül, fiam mindjárt itt termett és megoldotta. Hát eztán nem lesz.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Birebora)
2023. ápr. 9. 10:32

Köszönöm, aranyos vagy. Úgy legyen!

Én is sokat segítek sokaknak. Néha csak jön valami visszafele is. Önző vagyok hogy erre számítok? Az hát!😀 Ki az aki csak a mások érdekét nézi a sajátját nem? Hát, majd megleszek.😀

2023. ápr. 9. 10:06

Én is tudom ki vagy:)

Sok erőt, egészséget és kitartást kivánok neked is, a fiadnak is. Tartsátok a kapcsolatot, ahogy lehet. Nem lesz baj. Jó emberek akadnak mindenhol és majd megy a segitség is ha kell.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 9. 10:05

Köszönöm Enissa a biztatást és a jó tanácsot is! Nagyon kedves vagy. Tudom én hogy ő nagyon életrevaló, de te is tudod milyen az anyai szív. Tudom én hogy jobb sora lesz bármelyik terve mellett teszi is le a voksát, de egy kicsit akkor is belehalok, mert olyan jó volt minden nap látni őt, még ha kis időre is. És hát nem tagadom, a tudat is megnyugtató volt, hogy volt akire számíthattam.

megnyugszok előbb-utóbb, aztán jobb lesz.😀


Az a bajom, hogy akiket ezen a fórumon és az indexen kedvelek, mindenki nagyon messze lakik tőlem.

2023. ápr. 9. 09:57
A fiadnak sok sikert kívánok! Biztos lesz neki, hiszen , aki ilyen elhatározásra jut eleve vállalkozószellemű, Neked is megnyugvást kívánok! Tudom ki vagy, mutass erőt, nyugalmat, hogy a fiadnak ezzel a gonddal kevesebb legyen, ne legyen lelkifurdalása, hogy magára hagyta az anyukáját%
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Icuska538)
2023. ápr. 9. 09:31

De aranyos vagy Icuska! Köszönöm!

Nagyon bízom abban hogy beválik, és annál azért csak jobb lesz mint itthon.

Saját helyzetemet nézve meg azért az aggodalom, mert eddig ha adódott itthon valami szerelni való, vagy egyéb amit én nem tudok megcsinálni, mindjárt jött és megoldotta. Sajnos nem fogom tudni ezeket a munkákat másnak megfizetni, mikor e nélkül is sovány a pénztárca.

Na de egyszer úgy még sosem volt hogy sehogy ne lett volna. Igaz?😀

12. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 09:26

Lelkileg erre már egy ideje készülsz, de mégis más, mikor eljön a konkrét nap. Érthető a féltésed és az aggodalmad is, de meglátod, egy idő után majd jobb lesz. Hiányozni fog, de vagy olyan talpraesett, hogy szépen kialakítod majd a megváltozott életedet.

Egyébként miért lenne reklám, ha a házát megmutatod? Gondolom, nem hirdetési szándékkal mutatnád. Lehet, hogy éppen hirdetés nélkül is megtetszik valakinek, aki itt látja.

11. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 09:25
A saját helyzeted miatt miért aggódsz? Az anyagiak miatt, vagy az egészséged ad rá okot?
2023. ápr. 9. 09:21
Szia! Tudom mit érzel! Bizz benne hogy jó lesz neki. 🍀🙏Nagyon nehéz most és lesz, de biztos tudtok értekezni neten. Veled vagyok! Neki sok sikert! Neked némi nyugalmat! 🍀🙏
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2023. ápr. 9. 09:14

Ezt nem is nagyon lehet, én se tudnám. Csak magam alatt vagyok most hogy közel az időpont.

Most sütök-főzök, de néha ide is nézek.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Léna123)
2023. ápr. 9. 09:12
Köszönöm Léna!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. ápr. 9. 09:12
Köszi Andi. Az hogy utána megyek, egyáltalán nem biztos. Neki is változnak a tervei a letelepedéssel és a munkával kapcsolatban is. Nincs kőbe vésve amit eddig tervezett. Variál, mert mindig mindenen jobbítani szeretne. Eddig az a biztos hogy megy, és fél éven belül csak akkor jönne haza ha elkelne a háza. nem mutathatom meg a házat mert reklámnak számítana, itt meg van olyan aki ennél kevesebbért is jelentett a moderátornak.
2023. ápr. 9. 09:08

Nem lesz semmi baj, ne idegeskedj!

Az én Fiam 12 éve külföldön él, jól érzi magát, minden rendben Vele.


Kitartás, Fiadnak sok sikert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook