Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... fórum

Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
tegnap 19:11

Araszolgat Laci hazafelé. 700 km letudva.

A ma éjszakát Santa Polában tölti, itt. :

[link]

tegnapelőtt 17:16

Tegnap kompra szállt fiam a lakóautóval, néhány óra múlva kikötnek a Spanyol parton.

[link]

máj. 1. 11:34

Nagyszerű!

Most megmutatom Laci új lakását.

A drónfelvételt fiam készítette a környékről. Jelzésre kattintva virtuális sétát lehet tenni Laci lakásában:

[link]

A helyszín Kanári szigetek - Fuerteventura, Corralejo város.

máj. 1. 10:41

Igen. Ezt látom. Köszönöm.

Követem a fórumot. 👍

745. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 740. - Michelle.r)
máj. 1. 10:28

Hoppá! Úgy tűnhet, hogy magamban beszéltem. 🙂

A hozzászólást, amire reagáltam, elvitte a cica. Sicc!

Ruslan kérdezte a véleményemet. A válaszomból sejthető, mi volt kérdése. Talán ő maga kérte a hozzászólása törlését.

máj. 1. 09:25
Ja, és azért ez a táj, mert erre néz a lakóautója. Most ide ment haza.😀
ápr. 30. 21:44

Megnyugodtam, megérkezett: [link]

A kedves fórumtársaknak jó éjszakát kívánok! 🙂

742. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 741. - Michelle.r)
ápr. 30. 21:20
Legyen szerencséd!💖
ápr. 30. 21:18
Uhhh, ez a bakancslistámon a következő dolog. Remélem, nyáron kipipálhatom. 😌
740. michelle.r (válaszként erre: 737. - Smaragdzöld 🐉)
ápr. 30. 21:17
Te kivel beszélgetsz? 😇
ápr. 30. 20:35

Az a baj, hogy túl sok képet nem lehet a profilhoz feltölteni. De most feltöltöttem egyet arról az óceánjáró kompról amivel Laci utazni szokott Spanyolország és a Kanári szigetek között mikor hazajön kocsival és visszamegy. Én elámultam mikor megláttam, mert 7 szintes kompot még nem láttam. Az első szintje autókkal van tele.

[link]

Ezt meg tudod nyitni mert leszedtem a facéról.

ápr. 30. 19:59

Köszönöm, nagyon kedves vagy.

Valóban nem tudod megnyitni a linkeket? Ezt sajnálom. 💖

ápr. 30. 19:43

Nekem nincs facebookom, így egyetlen megosztást sem tudtam megnézni, amit linkelt. Csak bele-beleolvasgattam a fórumba.

Azt viszont, hogy J...t egy másik profiljáról írta volna a fia nevében a hozzászólást - teljességgel kizárom. Nem ismerem őt személyesen, de a hozzászólásai alapján maximálisan szavahihető embernek tartom.

Ha jól emlékszem, amikor az a bizonyos hozzászólás született, amit vitatsz; a fia éppen hazalátogatott. Valamint talán éppen akkor is volt valami összetűzés itt, akkor írta azt a hozzászólást J...t fia.


Szóval ennyi a véleményem. Eszembe nem jut megkérdőjelezni J...t igazmondását.

736. tsfmvk
ápr. 30. 19:25

Szerintem menj a péba.

Nekem szimpatikus.

Én is szeretem :>

Írj, a többivel ne foglalkozz...

735. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 734. - Kacagó11)
ápr. 30. 18:49
😘💖
ápr. 30. 18:48
Dejó lenne rajta ülni:) Puszillak J...t:)
ápr. 30. 18:45

Átszállás Angliában:

[link]

ápr. 30. 12:56

Hogy ne csak a felháborító dolgokra reagáljak amit a jövőben figyelmen kívül hagyok, a fiamról is essék szó, mert látom a csillagnál, van még néhány ember akit érdekel.

Reggel repülőre szállt, Angliában várja a csatlakozást. Estére otthon lesz. 2.-ára megvan a kompjegye, útra kél a lakóautóval. A végcél a bázis, vagyis Balatonvilágos. Ez itthon, az meg otthon. 😀Ugyanis itt lakunk. Hogy ne essenek kétségbe ismételten akik jaj de privát dolognak tartják ez megosztani elárulom, hogy egy másik fórumon többen is tudják a pontos címemet, vannak akik jártak már itt, és vannak akikkel csereberélünk ezt-azt. Az országban rengeteg ügyfele van fiamnak, mindenki tudja a címünket és sokan jönnek hozzánk.

ápr. 30. 12:42
🙏💖💖💖
730. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 729. - Ruslan)
ápr. 30. 12:39

Nem volt szándékomban kotnyeleskedni, most is csak a tisztánlátás végett írom, mert gondolom, nem tudsz róla: J...t a fia tud arról, hogy létezik ez a fórum. Egyszer írt ide, ha jól emlékszem, a saját nevével írta alá a hozzászólását, és ha jól rémlik, mintha azt is odaírta volna, hogy "utazó".

Szóval semmi olyat nem oszt meg J...t, ami nem publikus.

Ezt erre fel mondom, amit írtál: "Adj neki több szabadságot, kezeld bizalmasabban a privát szféráját."


Szóval, a fia szabadsága megvan, és annyi betekintés van a fiú privát szférájába, amennyi belefér.


Nem kioktatásként írom mindezt, ne érts félre, kérlek. Annyi a félreértés a fórumokon, csak kapkodom a fejemet. Itt pedig egy darabig tényleg a béke szigete volt. Maradjon így!

729. Ruslan (válaszként erre: 728. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 12:25
Azt vettem ki, hogy szereted a fiadat. Ezt nagyon jól csinálod, hogy írjak pozitívat is. Te is tudod, hogy ez nem elég. De abban igazad van, hogy én nem ismerhetem a körülményeket. Mert jó a viszonyotok, megfelelően nevelted és szeretetben. Én így gondolom. Még egyszer jelzem, hogy tanácsként írom, persze nem kell megfogadni, de mégis írtál egy fórumot, így kéne érdekeljen. Adj neki több szabadságot, kezeld bizalmasabban a privát szféráját.
728. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 727. - Ruslan)
ápr. 30. 12:06
Köszönöm hogy felismerted, eddig se kellett volna.
727. Ruslan (válaszként erre: 718. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 11:59
Semmi nem igaz ebből, amit a 718-as hozzászólásban írtál, egy szó sem. Direkt beírtam nem kötekedős céllal írtam, hanem építő jelleggel. Ha valaki nem ért veled egyet, ha rosszul csinálsz valamit, azt nem ismered fel. Értelmetlen tovább írnom ide.
726. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 723. - Shukran)
ápr. 30. 10:26

Shukran drága köszönöm hogy mellettem állsz. Némelyik ember érthetetlen. Nem kell ezeknek teret adni, feszítenek maguknak rést és beleállnak az emberbe.

Legyőznek a rutinjukkal, most már szétverték ezt a fórumot is teljesen.

725. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 724. - Icuska538)
ápr. 30. 10:24

Icuska! Nem érdekel milyen vagy. Ha nyitnál fórumot, én biztos nem mennék oda véleményezni téged. Tőlem dicsekedhetsz/panaszkodhatsz, csak könyörgöm hagyjatok már engem békén!!! Le lehet szállni rólam! Számtalanszor leírtam már akinek nem tetszik ez a fórum, ne nyissa meg! Mondani kell ezt? Önállóan nem megy?

át fogon neveztetni a témát utálkozók fórumára. Aztán jöhettek!

724. Icuska538 (válaszként erre: 716. - Icuska538)
ápr. 30. 09:26
Csak annyit! Én nem ilyen vagyok! Enyém is ott él, másik itthon... De nem dicsekszem... Kapnékis tőlük azt hiszem....ejnye bejnyét. Tipus kérdése... Ember típus, 🤗
723. Shukran (válaszként erre: 720. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 08:24

Gratulálok! Jól csinálod!

Ne engedj teret az általad nyitott fórumban a kötözködőknek!

Bárki nyithat itt fórumot, nincs megtiltva,

szíve joga arról írni, amiről szeretne.

Ide még egyszer sem írtam, de ezt nem hagyhattam ki.

722. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 721. - Csemár)
ápr. 30. 08:08
Tudom én, csak olyan jól hangzott hogy muszáj volt megismételni. A szívecse egyértelműen neked szólt!!!💖
721. csemár (válaszként erre: 720. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 08:01
Nem Neked szólt a bejegyzés, hanem a kötözködőknek.
720. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 717. - Csemár)
ápr. 30. 07:50
Bocsi-bocsi-bocsi! 💖
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook