Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott a férjem fórum

Elhagyott a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. ápr. 22. 21:40
"Sosem adott rá esélyt,hogy helyrehozzuk."
33. 3d787b167a (válaszként erre: 32. - 81bc27dceb)
2016. ápr. 22. 20:02

Tehát történt megcsalás.


Szerintem amiatt veszekedtek sokat...


Jó persze nem tudom.

2016. ápr. 22. 19:32
"Nem a megcsalás miatt mentünk szét,hanem a sok veszekedés miatt."
31. 3d787b167a (válaszként erre: 30. - Fokhagyma)
2016. ápr. 22. 18:52

Én arra gondolok, neki volt egy 1,5 éves kapcsolata.


Bár ne legyen igazam.

30. fokhagyma (válaszként erre: 27. - 81móni)
2016. ápr. 22. 18:49
1,5 év? Ez mit jelent? Azóta veszekedtek? 17 év együttlétet írtál, ez most nem világos. Korábban minden jó volt?
29. a625e4388e (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. ápr. 21. 17:22
szeret vissza megy hozzád
28. 3d787b167a (válaszként erre: 27. - 81móni)
2016. ápr. 20. 22:33

Ha te bactad el, illik neked nekiesni javítani....


Az őszinte megbeszéléssel próbálkoztál már?

27. 81móni (válaszként erre: 26. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 20. 21:28
Szia! Annyira nem akarom ki teregetni a szennyest,nem esne jól neki ha megtudná. 1,5 évet kicsit hosszú lenne amúgy is leírni.
26. finomfőzelék (válaszként erre: 25. - 81móni)
2016. ápr. 20. 19:46
Mit hibázott ő szerinted? Mert nem írtál arról, hogy ezek a veszekedések miért vannak.
2016. ápr. 20. 17:39
Nagyon félek hogy soha nem jön vissza.Nagyon szeretem még most is . Az életemben ha csak egy kivánságom lehetne az az lenne ,hogy örökre velünk maradjon.Elmondani nem lehet mit érzek most , a hiányt ,az űrt, mint aki meghalt . Ha nem jön vissza újra csalódni fogok,és nagyon padlón leszek. Még csak pár nap telt el és már fogytam 6 kilót. Lehet engem bántani, én is hibás vagyok ,de én még mindig úgy érzem ebben a kapcsolatban ő hibázott nagyobbat.
24. finomfőzelék (válaszként erre: 23. - 81móni)
2016. ápr. 20. 17:10
Sosem árt egy külső-belső megújulás. :) Nem hiszem, hogy csak te hibáztál volna, ezért ha újra összejönnétek, neki is legalább annyit kellene változtatni és akarni, tenni.
2016. ápr. 20. 17:05
Próbálok változtatni kivül belül. Rengeteget gondolkodom mit rontottam el,min kell változtatnom, tudom mit hibáztam :(. Már csak az a kérdés kapok e esélyt rá valaha , hogy helyre hozzam. Nem zaklatom. Nem írok ,nem hívom. Hagyom hogy ő keressen.
22. finomfőzelék (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. ápr. 20. 17:00

Annyira azért mégsem szerethetted, ha folyton veszekedtetek, nem? Ha nem bántatok jól egymással, nem kell csodálkozni, hogy szétmentetek. :( Azon gondolkodj el, hogy vajon megszüntethető-e az ok, ami miatt sokat veszekedtetek. Ha nem, akkor felesleges erőltetni, nem hiszem, hogy te a sok veszekedésben boldog voltál.


Ez meg kettőtökön múlott, ha valaki inkább elmegy, és otthagyja a feleségét, gyerekeit, akkor ott vagy te voltál annyira elviselhetetlen, és ez mitől változna, vagy ő az, aki inkább lelép, és nem hajlandó semmit tenni. Főleg, ha felbukkant egy harmadik, és én nem vennék mérget arra, hogy nem.

2016. ápr. 20. 16:46

Én most hagynám...biztos nem zaklatnám semmivel,mert az csak megerősítené abban hogy külön menjen.

Én nem is beszélnék vele,adnék magatoknak x időt,megbeszélve,hogy addig ne keressétek egymást (max sms-ben mikor jön a gyerekekért ilyesmi) és utána üljetek le megbeszélni,hogyan tovább.Ha nem másik nő az ok,és hiányoztok,akkor van esély.

De ha visszajön,akkor menjetek el párterápiára.Azt mondják nagyon hatásos.

2016. ápr. 20. 14:01

Szerintem most ideges,és csalódott,ha lehiggad vissza fog menni hozzátok.

Adj egy kis időt neki.

Egy kapcsolat mindig 2 félen múlik.

Tarts némi önvizsgálatot,ezt a legjobb szándékkal írom.

19. Tavirózsa :) (válaszként erre: 18. - B598e4912b)
2016. ápr. 20. 14:00
17 év után, 2 gyerekkel ezzel biztatod?
2016. ápr. 20. 13:54
lesz másik!
17. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - 81móni)
2016. ápr. 20. 11:37
Akkor változtass! Ne csak külsőleg...valamilyen tulajdonságodon!
16. globus (válaszként erre: 14. - 81móni)
2016. ápr. 20. 11:28
Tényleg nem bántani akarlak, de valamilyen tulajdonságod lehet, amit (már) nem kedvel benned. Mindkettőtöknek picit változni kell egymás irányába. Biztos vagyok benne, hogy menni fog :) Jó ötlet az új frizura, vagy bármi, amitől kicsit jobb kedvre derülsz, törődj magaddal, ez kifelé is sugárzik. Drukkolok!
15. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - 81móni)
2016. ápr. 20. 11:08

Jó lesz meglátod! :)


Csináljatok közös programot kölykök nélkül.


És ne csak semleges dolgokról beszéljetek.

2016. ápr. 20. 10:48
Tegnap hívott meg este volt megnézni minket. Hozott nekem csokit a gyerekeknek is édességet. Picit beszéltünk semleges dolgokról. Közben mondta hogy na ilyennek szeretlek. Ma reggel is magától hívott. De azt nem érzem hogy vissza akar jönni. Szerintetek? Már bejelentkeztem fodrászhoz hàtha ez is segít kicsit...
13. survivor3 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. ápr. 19. 23:12
Vissza fog menni.
12. ina87
2016. ápr. 19. 21:33
egydarabig cefetül fog fàjni de az idő majd segiteni fog ne keseregyel ga elhagyot kàr bànkodni...
11. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. ápr. 19. 17:57
Nem végleg hagyott el,mert szeret.
2016. ápr. 19. 17:48
Köszönöm a hozzászólásokat!
9. Nátháska (válaszként erre: 1. - 81móni)
2016. ápr. 19. 15:49

Először is azt szeretném Tőled megkérdezni, hogy mennyire jellemző Rád az otthoni életben az itteni fórumbeli viselkedésed? Pl. elég sok fórumot indítottál, amikben azt látom, hogy felteszed a nyitókérdést, érkezik rá 10-15-20 válasz, amikre Te nagyon ritka esetben reagálsz. Hirtelen csak egyetlen fórumot találtam, ahol választ adtál (igaz, kis provokációt is kaptál), de olyan stílusban, hogy csak néztem. 6-7 felkiáltójel a mondataid végén, stb, ami elég nagy indulatokat sejtet a háttérben... benned.


Egy előző fórumodban írták, hogy amíg nem próbálod itt leírni, hogy mi a probléma a házasságotokkal, addig a segítő szándékú emberek érdemben nem tudnak tanácsot adni, csak következtetnek. Mint pl. én is, hogy a veszekedéseitek a Te kissé hirtelen természetedből adódnak. A férjed pakolt össze, vagyis elege lett az otthoni dolgokból. Annyira, hogy két gyereket is hátrahagy.


Mit tanácsolok? Párterápia, beszélgetések. Egymás gondolatainak megismerése. Beszélgetésben nem azt mondani, hogy "Te ezt tetted", hanem hogy "Én ezt éreztem, amikor történt". Elgondolkodtatóbb, és kevésbé támadóbb hatású.

Mennyi időd van magadra... csak magadra? Értem ezt úgy, hogy önálló kikapcsolódásra, barátnőkre, "csajos" vásárlásra? Konditerem... elég egy ellipszis tréneren fél óra is a kikapcsoláshoz, feltöltődéshez.

Közös programok, akár gyerekek nélkül is. Esetleg valami mozgásforma, pl. tánc. Társastánc a környéken, ahol társaságban, de mégis egymással foglalkoztok, ami csak a Tiétek?


Ha megfogalmazod, mi a probléma, esetleg hozol fel példákat, akkor itt az emberek többsége könnyebben fog tudni tanácsot adni.


Beledögleni pedig nem fogsz... tapasztalat. Nekem 3 kg 2 nap alatt. Mennyi idő? Sok. Hetek, talán hónapok. Egyénfüggő.

És Neked van két gyereked, akik miatt tartani fogod magad...

2016. ápr. 19. 15:45

A sok veszekedés a gond.

Hogy van e esély? Fogalmam sincs. Még nem voltam ilyen helyzetben. Min lehet sokat veszekedni? Talán ezen kellene első sorban változtatni, ha lehet, ha meg nem, akkor mindig valamelyikőtöknek toleránsabbnak kell lennie, hogy ne az örökös veszekedés legyen.


Amikor a férjem külföldön dolgozott kb. 3 hét kellett, hogy ne sajnáljam magam a magány miatt, ekkora már belejöttem, hogy egyedül vagyok itthon esténként, és egyedül csinálok programot hét végekre...

7. mosolyka1111 (válaszként erre: 6. - 7116aa6805)
2016. ápr. 19. 15:45

Ezt akartam írni én is.

És tényleg felesleges még kelteni a feszkót a veszekedéssel, megoldást kell keresni, egymást támogatni, segíteni.

(Persze, temperamentum kérdése is, nálunk nekem hamar borul az agyam, a férjem viszont higgadt, okos, bölcs pasi, így lenyugtat, és megoldunk mindent. Ahol mindkettőnél hamar szakad a cérna, ott nehéz lehet...)

6. 7116aa6805 (válaszként erre: 4. - Magdalénia)
2016. ápr. 19. 15:17
Annál is inkább, hogy nagyon sok esetben a veszekedések nem az alapvető tulajdonságokból, vagy a nem egymáshoz valóságból adódnak, hanem a mindennapok feszültségei jönnek ki ilyen formában. Lehet, egy más élethelyzetben nem is lenne veszekedés.
2016. ápr. 19. 15:00

Dehogy halsz bele! :)


Ha akar, menjetek párkapcsolat terapeutához.


Ha nem, az is egy válasz.


Ketten rontottátok ezek szerint el, ketten kell megjavítani.


Ha ő is akarja...


Fel a fejjel!

Ebbe nem halsz bele, szóval erősebb leszel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook