Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott a férjem fórum

Elhagyott a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. ápr. 19. 14:54

"Sok a veszekedés"

Ezen kell változtatni! Segíteni egymást és nem egymásnak menni. Bizonyára sok a gondotok, de a bajt nem kell még tetézni is.


Szerintem nem hagyott el a párod, csak besokallt.

2016. ápr. 19. 14:50

Igen, va rá esély. Ahogy az ellenkezőjére is. A jó hír, hogy nem fogsz beledogleni, nem fogsz belehalni ;)


Nem kell jóvátenned semmit, ketten rontottátok el, ketten tudjátok csak helyrehozni. Ha mindketten akarjátok. Most hagyd, ne könyörögj, ne sírdogálj neki. Hadd gondolja át, éretten, nagyfiúsan.


Ahogy globus is mondta, beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni, amíg rojtos nem lesz a szátok. Sok sikert! ;)

2016. ápr. 19. 14:46

Ha hiányoztok neki, akkor van esély.

Üljetek le, és komolyan beszéljétek át. Esetleg pár napra utazzatok el kettesben valahová, ahol csak egymásra tudtok figyelni, kiszakadva a napi problémákból.

2016. ápr. 19. 14:39
Tegnap elhagyott a férjem 2 gyerekkel 17 év után. Hogyan lehet ezt túlélni? Arra is kivàncsi vagyok van e akihez vissza ment a férje , mennyi idő utàn, és hogy sikerült helyre hozni főleg az érdekelne. Nem megcsalás miatt mentünk szét, hanem a sok veszekedés miatt. Tegnap ment el és azt mondta ma hogy hiányzunk ,olyan mintha meghalt volna. Szerintetek van esélyem hogy vissza jön. Hogyan tegyem jóvá? Tudom késő már,de sose adott rá esélyt hogy helyre hozzuk. Én mindig próbáltam ,de egy ember nem tudja helyre hozni. Szeretem és beledöglök, meghalok. Mennyi idő míg elmúlik a hiàny ,a fájdalom? Segítsetek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook