Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióta fogamzásgátlót szedek az arcomon sötét foltok jelentek meg, mit tehetek ellenük? fórum

Mióta fogamzásgátlót szedek az arcomon sötét foltok jelentek meg, mit tehetek ellenük? (tudásbázis kérdés)


19. timycat (válaszként erre: 18. - Globus)
ápr. 20. 18:55
Én sem bírom a testápolókat sem, pedig száraz a bőröm, de a vastag, zsíros krémek csak ártanak. Viszont fényvédős arckrém nélkül csak éjszaka megyek ki itthonról.
18. globus (válaszként erre: 16. - Timycat)
ápr. 20. 18:53
Nekem is. Nem szívja be soha, kicsapódik a felületére valami pára, talán izzadtság? Nem győzök törülközni krémezés után, úgyhogy letettem róla. Testápolók dettó, egyedül a lábkrémeket tartottam meg.
17. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Globus)
ápr. 20. 17:43
Az Eucerin nem zsíros, az biztos.
16. timycat (válaszként erre: 8. - Globus)
ápr. 20. 16:32
Amiket linkeltem az előző hsz-omban azok sem zsírosak. Nekem a zsíros dolgoktól bepusztul a bőröm és ragyás lesz.
15. timycat (válaszként erre: 6. - Channa*)
ápr. 20. 16:26

Vichyt szeretem, de annak is több fajtája van, van amelyik már-már naptejes, a kevésbé zsírosaknak meg a kinyomós kiszerelése van, az nem mindig tetszik.


Jelenleg ezt használom:

[link]


Ez be van tárazva nyárra:

[link]


És vettem egy Collistart is:

[link]


Ezt még sosem próbáltam.

ápr. 20. 15:24

Megtaláltam. Ezek vannak. Van zsíros bőrre is és ott van a gél állagú is. Az a hydro protect.

[link]

ápr. 20. 15:21

Ezt nagyon szeretem bár lehet hogy egy zsíros bőrre túl sok. [link]

Viszont van gél állagú is most épp olyanon van az nagyon lágy és nincs krém érzés utána.

12. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Channa*)
ápr. 20. 15:17

Ez arckrém azt írja. Érdemes 50 faktorosat mindenképp.

Nem naptejek. Kis kiszerelésűek mindjárt keresek és linkelem.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 13:41
Csak az arcodon jelennek meg? Nyak, vállak, háton nem?
10. Channa* (válaszként erre: 8. - Globus)
ápr. 20. 12:45
Pont erre gondoltam, mármint, hogy külön fényvédőkrém arcra, csak napozó cuccok vannak szerintem...
9. Channa* (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
ápr. 20. 12:44

Nekem olyanom van, szintén eucerin, ilyen:

[link]

Ami elvileg 30-as fényvédővel rendelkezik.


Vajon ezen felül kellene mást is vennem?


Illetve, a karomra 50 faktoros naptejet kenek, amikor elkezdődik a rövidujjas szezon.

8. globus (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
ápr. 20. 12:06
Erről tudnál képet mutatni? Én csak direkt napozókkal találkoztam, azok oltári zsírosak...
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Channa*)
ápr. 20. 11:53
Én pl az eucerin direkt arcra való 50 faktorossal meg vagyok elégedve (két félét próbáltam eddig), pedig nincs egy egyszerű bőröm.
6. Channa* (válaszként erre: 4. - Timycat)
ápr. 20. 10:29
Írnál konkrét fényvédőkrémet?
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 07:21
Bőrgyógyásszal, kozmetikussal konzultálj. Jó kezelések vannak rá. Egyébként meg fényvédő mindig. Meg érdemes a gyógyszer szedésrők is beszélni az orvossal. Bár ez szeirntem hajlam keresés és ha van akkor sajnos mint gondot fog okozni. 😞
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 05:17
Fényvédő, az alvást leszámítva mindig, valamint olyan időszakban amikor tuti nem ér erős fény savas hámlasztás.
ápr. 20. 03:27
nemcsak a fogamzasgatlo gyogyszer hanem pl a magasvernyomasra kapott gyogyszereket is es meg ki tudja mi mas.
2. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 20. 00:30
Szia. Eucerin antipigment arckrém, nekem ez vált be. Illetve nyáron, de már tavasszal is, és még ősszel,napos időben is, 50 faktoros fényvédő. Sajnos a fogamzásgátló hajlamosít a pigmentációra :(
ápr. 19. 23:04
Sziasztok.Mióta fogamzásgátlót szedek arcomra előjöttek sötét foltok.Nyáron erősödnek. Tudtok erre valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook