Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csontritkulás ACLASTA 5 mg oldatos infúzióról kérdések, tapasztalatok fórum

Csontritkulás ACLASTA 5 mg oldatos infúzióról kérdések, tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2018. jún. 5. 20:44
Sziasztok! Csontritkulásos vagyok,amikor kiderült,4 körüli értékeket mértek,fejüket fogták a dokik. Aclastát 3 egymást követő évben kaptam egyszer,majd leállították,s kálcium-d vitamin szedésre fogtak,ezeket tavaly óta nem szedhetem,mert vesekő alakult ki,igaz,ebben szerepet játszott a kevés folyadék is.Annyit mondott a doki az első Aclasta beadásakor,hogy ez segít beépíteni a sejtekbe az ásványi anyagokat.Tény,hogy fokozatosan javultak az értékek,de még mindig kritikus.Két hét múlva kontroll,s kiderül,most milyen kálcium-d vitamin nélkül.Fogaimat elvesztettem,de ezt nem az Aclastának tudom be,inkább játszhat szerepet a csontritkulás.Csonttörésem sosem volt,pedig sikerült egyszer-kétszer láthatatlan labda után vetődnöm. :-)
2018. jún. 1. 20:34
Az àltalam ajànlott fórumon az alternatív gyógyításra is rátalálhatsz. A legtöbb fórumtársammal, mi ezt alkalmazzuk. Nem akarom ismételni magamat, ha keresgélsz, sok mindenre rátalálsz. Èn tavaly május közepèn regisztráltam a Hoxára, ha pl. ettől az időponttól visszaolvasod a fórumot, szerintem vàlaszt kaphatsz a kérdésedre. De koràbbról is nagyon sok hasznos tanàcsot olvashatsz. Egyébként volt olyan fórumtársam, akinek az alternatív gyógyítással egy teljes egészet javult az eredménye. A gerincében a T-Score eredménye -3,2-ről, -2,2 lett.
2018. jún. 1. 20:27
2018. jún. 1. 20:24
2018. jún. 1. 20:21
2018. jún. 1. 20:20
2018. jún. 1. 20:06
Bocsi! Infúzióban sem adatnám be. Egyébként méga Facebookon is van egy csoport, biszfoszfonátok névvel. Itt is írnak tapasztalatokat. Nekem egy másik mérget írtak fel, a Protelost. (Stroncium renalát, aszpartammal) Nem szedtem. Tavaly júniusban betiltották. Ennek a nagyon gyakori mellékhatása (10-ből 1 ember) infarktus, mélyvénás trombózis, stb.)
2018. jún. 1. 19:59

Szia! Szeretnèm

Neked ajánlani az Osteoporosis(csontritkulás) fórumot. Ha beírod a ketesőbe, hogy csontritkulás, az általad indított fórum alatt van, nagyon sok hozzászólással. Itt nagyon sok hasznos dolgot, tapasztalatot, véleményt, tanácsot olvashatsz, amit a sorstársaink osztottak meg egymással. Én is itt vagyok, és örülök, hogy rátaláltam. Egyébként ez a gyógyszernek mondott méreg a biszfoszfonátok gyógyszercsoportjába tartozik. Több kárt csinál mit hasznot. Igen igaz, álkapcsodelhalást, csonttörést okoz. Ha visszaolvasol ezen a fórumon, rátalálhatsz erre a gyógyszerre is, meg sok más tapasztalatra, ami nem éppen pozitív. Szerintem szánj rá egy kis időt, és olvasd ezt a fórumot, sok kérdésedre vàlaszt kaphatsz. Èn a helyedben, nem szednék be egy szemet sem ebből a méregből. Üdv, Liza

2018. jún. 1. 11:10
Köszönöm a választ. Senkinek nincs tapasztalata ezen gyógyszerrel kapcsolatban?
2018. máj. 29. 20:35

Sajnos gyógyszerrel kapcsolatban nem tudok segíteni, de tudomásom szerint a legjobb a csontritkulásra a sok mozgás, hogy az izomzat támogassa a csontokat.

Kálcium nagy dózisba és aerob mozgás, hogy be tudjon épülni. Az úszás nem jó! A felhajtóerő megakadályozza a kálcium beépülését.

2018. máj. 29. 14:43

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék erről a gyógyszerről: ACLASTA 5 mg oldatos infúzió. A készítményt csontritkulásra adják.

Itt egy link:

[link]


Kinek mi a tapasztalata a készítményről? Kinek hogy vált be? Tényleg kialakulhatnak tőle fogorvosi problémák?


Arról van tapasztalatotok, hogy fogorvosi kezelést tényleg nem célszerű a beadás után kb félévig végeztetni?


Válaszokat és a segítséget előre köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook