Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltatok már jósnőnél? fórum

Voltatok már jósnőnél? (beszélgetős fórum)


24. tumbo2
2022. jan. 18. 14:51
voltam.előtte sosem látott,azt mondta tavaly volt egy komoly hasműtétem.gondolom arra ráhibázott, de azt is mondta jövőre növekedik a bérem.mondom az aztán ki van csukva,de utána kaptuk a cafetériát.végül is nem hiszek benne,olyan,mint a vak tyúk,az is talál szemet.
2022. jan. 18. 14:45

Többfélénél is.

Volt aki...

tenyérből. kártyából. ingával, varázsgömbből jósolt

a legérdekesebb számítógépről

Elmondta mi voltam előző életemben

Az utóbbi nem roma jósnő volt, hanem egyetemet végzett pszichológus,

2022. jan. 18. 14:40
Még soha nem voltam, a jövőben sem megyek. Amikor erőszakosan az ajtómon kopogtatanak, elzavarom őket.
2022. jan. 18. 14:38
Voltam, de szerencsére nem jött be amiket mondott...
2022. jan. 18. 14:32
Penzlehuzas AZ egesz
19. igazgyöngy41 (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. nov. 21. 07:10

Szia Bichi!

Szeretném megkérdezni, hogy kinél voltál?

Nagyon köszi!

2021. nov. 18. 09:33
Igen
17. Ildi
2021. nov. 17. 23:34
Nem
2021. nov. 17. 23:28
Kosznom hogy irtatok
2021. nov. 17. 19:30

Voltam. Fiatal voltam és szerelmes. Abban az időben szinte minden korombeli lánynak bejött, hogy szerelmesem gondol rá egy katona. - volt még katonaság - Én is magamra ismertem és nagyon boldog voltam.


Ma már persze másként látom az egészet

2021. nov. 17. 19:26
Az se jön hozzám, én se megyek
2021. nov. 17. 19:19

Voltam. Egyszer a barátnőm kért meg, hogy menjek el. Ő volt annál a jósnőnél, akihez küldött, és ő nagyon magára ismert abból, amit a jósnő mondott neki, ezért érdekelte, hogy másnak milyen a tapasztalata vele. Nekem ugyanazt mondta el, mint a barátnőmnek. Bár tenyérből jósolt, sohasem nézte a tenyeremet, csak a szememet. Szerintem azért, hogy lássa, jó irányban tapogatódzik-e. És persze komoly pénzért levette volna rólam az átkot. :D Szerintem csaló volt.

Viszont egyszer a munka helyemen egy hölgy nézte meg a tenyerem. Annak sokkal több teteje volt, mellesleg ingyen csinálta.

Ezen kívül kétszer vetettek kártyát nekem. Érdekes volt, mert mindkét esetben nagyon sok minden bejött belőle. Ettől függetlenül nem állítom, hogy igazán hinnék benne.

12. szaszy88 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 16. 22:36
Erdekes . En elhiszem …. Velem is volt mar hasonlo
2021. nov. 16. 21:18
Nem. De a Tarot-kártyának hiszek.
10. Bichi (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. nov. 16. 21:14

Én sem hittem benne, de aztán elmentem valakihez ajánlás útján, semmit nem tudott rólam, csak a keresztnevemet, és úgy írta le az életemet, mi több a férjem tulajdonságait, a vele való kapcsolatomat, hogy ha nem vagyok ott, nem hiszem el, döbbenet volt.

Én nem akartam igazán jövőt tudni, csak egy jót beszélgetni vele, mert ajánlották, és hát mikor utána érdekelt volna egyetlen témában a jövő, elmentem újra. Eddig úgy tűnik, hogy igaza lett :)

9. kannanana (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. nov. 16. 15:28

Igen.

Nem.

2021. nov. 16. 06:40

Voltam, kíváncsiságból. Nem ért semmit.


Kamaszkoromban foglalkoztam jóslással. Volt, aki rácsodálkozott, hogy a privát életéből, múltjából mennyi mindent elmondtam a tenyere alapján (felületes ismeretség volt). A jóslataim is valóra váltak. De már rég nem foglalkozom vele, és nem is szándékozom visszatérni hozzá. Nem jó az nekem. :)

7. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2021. nov. 16. 00:54
én sem hiszek ebben,képtelenségnek tartom,hogy valaki lássa a másik jövőjét....
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. nov. 15. 23:55

Nem voltam. Egy kolléganő, jósolt magyar kártyából egy ebédszünetben.

Jókat kuncogtunk. Olyat mondott, amiről én sem tudtam. Nem is foglalkoztam vele, de beteljesedett.

Másik kolléganőnek is, amit mondott sajnos igaz lett. Nem volt jósnő, hobby szinten művelte.

Egy átmeneti ismerősnek (kórházi) a testvére csillagász.

Nem magamről kérdeztem,nem is tudott az illetőről semmit, ő hazamehetett hétvégére és a testvére készített x évről leírást, mert az nem jóslás volt, már megtörténtek és félelmetes volt mindent elmondott róla, ő ezt ingyen készítette, azt mondta egy igazi csillagászz etért pénzt nem kér és a halál időpontját sem mondja meg.

Nem hittem ilyesmiben, de elgondolkodtam azóta.

Nem mentem azóta sem jóshoz és csillagászhoz sem.

5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. nov. 15. 22:34
Még nem voltam, a jövőben sem megyek, nem hiszem hogy tudják a jövőm.
2021. nov. 15. 22:33
Aki elhiszi, amit az ilyenek mondanak, azokat elég egyszerűnek tartom...
2021. nov. 15. 21:30
Nincs szükségem rá.
2021. nov. 15. 21:11
Nem voltam.
2021. nov. 15. 21:03
Sziasztok. Hisztek a joslasban ? Voltatok mar josnonel? Ha igen bejott amit mondott? Meseljetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook