Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünetek elmúlása az első trimeszter közepén fórum

Terhességi tünetek elmúlása az első trimeszter közepén (beszélgetős fórum)


8. HDiana90 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 15:46

Első terhességemnél 8 hetesen elmúlt a hányás-hányinger és mellérzékenység is, egyedül a szagérzékenység és aluszékonyság maradt. 11 hetesen visszajöttek pár napra, mielőtt végleg elmúltak.


Második terhességem alatt 8 heges kortól minden héten elmúlt 1-2 napra majd visszajött, de hogy mikor múlt el végreg eskü nem emlékszem, 12 hetes korig itt se tartott ki szerintem.


Minden rendben velük, 2 rosszcsont. :)

2022. szept. 12. 15:07
Nem ilyen egyszeru egy terhessegtol megszabadulni.
6. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:54

Nekem mellfeszülésem és időnként(!!) hányingerem volt.

Ne aggódj, azzal nem teszel jót.

Ja, én legszívesebben egy "bármikor bekukkanthatok, hogy minden rendben van-e" terhességet szerettem volna, kicsot kontrollmániás vagyok. 😅

2022. szept. 12. 11:30
Ez gyakori hogy tünetek hol vannak hol nincsnek. Nem kell emiatt aggódni.
2022. szept. 12. 11:07

Nekem ma 8+1.

Előző terhességeim alatt ilyenkor már régen hánytam, az elmúlt hetekben viszont csak néha tört rám émelygés, volt, hogy este 10kor hányingerrel feküdtem le néhány napja, és előfordul ételundor. Édeset kívánás van bőben, ami mindenképpen érdekes, mert nálam a nasi inkább sós szokott lenni.

Orvoshoz jövőhét hétfőn, 9+1nél megyek legelőször, 5 hetesen sajnos csak akkorra kaptam már időpontot, de nem gondolnám, hogy bármi gond lenne. Minden várandósság más.

A hasam alja feszül, ha többet hajolgatok (mint most takarítás után), akkor bekeményedik, mondogatom is magamnak, hogy a méhem grapefruit nagyságú, igenis jobban kell már figyelnem.

2022. szept. 12. 09:17
Csak a múlthét kedden voltam UH-n, szerintem felesleges lenne berohanni, de csak 5 hét múlvara van következő UH időpont.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 09:14
Ne. Azzal biztos nem segítesz. Sőt.
2022. szept. 12. 09:01

Sorstársakat keresek, akiknek elmúlt minden tünetük a 8-9-10. hétben, megmaradt a baba? Vagy magzatelhalás volt?


Nekem enyhe mensis görcsöm volt péntektől vasárnapig, esedékes menstruáció idején, mára elmúlt minden tünetem.

Talán kezdjek el aggódni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook