Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap irodában dolgoztam, ma fáj a torkom. Csütörtökön... fórum

Tegnap irodában dolgoztam, ma fáj a torkom. Csütörtökön... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Alnisa (válaszként erre: 8. - Enissa)
máj. 2. 09:40

Mondjuk ez feltételen nem igaz, már mint, hogy 7-49 nap a lappangási idő egy vírusnál. Gondolj csak az infulenzára vagy a covidra (leggyakoribb aktuális), azoknak jóval rövidebb. De írhattam volna mást is.


Ettől eltekintve egyet értek, nincs immunrendszere, ezért nyeli be bacit/vírust.


Bár sztem van ennek lelki háttere is, nem szeret bejárni és ez betegséget generál. Volt egy céges út, amire nagyon nem szerettem volna elmenni és láss csodát lebetegedtem az indulás napjára.

máj. 2. 09:36
Mivel sokat vagy otthon, nincs ellenálló immunrendszered. Ez olyan, mint amikor a gyerek új közösségbe megy és a nemlétező bacit, vírust is összes szedi. Neked kb ilyen az iroda, senki nem beteg, de a levegőben mindig van valami és mivel ritkán jársz, ez ki is fog rajtad.
8. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 1. 10:30

Én nem leszek kedves.

Azon agyalj inkább, miért ilyen baromi gyenge az immunrendszered?

Erősítsd azt, ne a dühöt, a bosszút!

Egyébként honnét vetted, hogy vírus?

Azt ugye tudod, hogy annak a lappangási ideje több?... 7-49 nap, viszont a bakteriális az 12 is lehet akár, de inkább 24-48 óra.

Elég körültekintető vagy? Gyakran mosol kezet? Az ember önkéntelenül is gyakran nyúl a szeméhez, szájához, lehet pont te okozod magadnak a bajt.

És bizony lelki oka is lehet.

Lehet, utálsz bejárni, így ellenkezik a szervezeted a munkahelyi munka ellen.

[link]

7. hottie (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 1. 09:54
Szívesen:)
6. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 20:41
Van is miért. 😉 Beviszed, visszakapod, jó lesz az neked? Inkább pihenj és gyógyulj.
5. etr4 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 14:24
Jobbulást! Nálunk is sokszor volt ilyen. Te tudod, hogy pihensz e. Illetve, hogy szándékosan járnak e be betegen dolgozni a kollégák? Lehet sajnos a munka is olyan hogy mindenkire szükség van.
ápr. 30. 13:37

Jobbulást!

Ha teheted, azért ne vidd vissza, mert csak pingpongozni fogtok vele.

ápr. 30. 12:45

Köszönöm! Őszintén, nem erre számítottam, hogy az első hozzászólásban emberség lesz. Igen, azt hiszem, kicsit el is röstelltem magam.

Még egyszer köszi!

ápr. 30. 12:06
Inkább maradj otthon, és gyógyulj meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook