Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szombat délután a parkban, 5-6 méter távolságban szerény,... fórum

Szombat délután a parkban, 5-6 méter távolságban szerény,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

6. globus (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 5. 11:18
Nem tudom ki vagy, de veled örülök.
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Amaunet)
máj. 5. 11:16
Bocsánat, ez eltévedt.:)
máj. 5. 09:34
Balesetek bárhol történhetnek.
máj. 4. 19:54

Nem tudom ki vagy,,,nem is kutatnám.

Csak azt sajnálom hogy szomorka gondolatot hozott magával.

máj. 4. 19:11

Mindeközben azon gondolkodtam, hogy b...hattam el ennyire az életem, és hogy túl későn találkoztam azzal aki minden szempontból tökéletes lett volna. Persze ezt sem AZ a személy nem tudja, mert nem tudhatja, sem az aki szerint az antidepresszánsok bármilyen segítséget jelentenek... De megnyugtató, hogy mégsem lettem megkeseredett ember. Ma irigykedtem arra a párra, akik a koruk alapján a gyerekeim lehettek volna, de ismeretlenül is szimpatikusak voltak és szívből remélem, hogy összejönnek. Mindig örülök, mikor hasonló dolgokat látok. Hogy van még remény.


Ezt csak úgy kiírtam magamból mert jól esett leírni. Lehet nyugodtan írogatni, hogy "tudjukkivagy" (ami rendkívül dedós dolog szerintem) én nem hiszem, hogy bárkit sért vagy provokál a vallomásom és az, hogy posztot írtam hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook