Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szobatisztaságra nevelés folyamatban fórum

Szobatisztaságra nevelés folyamatban (beszélgetős fórum)


5. nilem023 (válaszként erre: 4. - Papája)
2023. szept. 6. 10:07
Ezzel én is próbálkoztam, de sikertelen volt. Vannak olyan gyerekek akik nehezen engedik el a pelenkát a “nagydolognál”. Az én gyerekem is ilyen volt.Mindenre meg kell érniük, a szobatisztaság is ilyen.
4. papája (válaszként erre: 1. - Nade92)
2023. szept. 6. 07:46

Unokámnak a kisdolog ment simán, 2 éves kora körül, de a nagy dolog még fél év múlva sem.

Úgy gondoltam zsarolom így a kedvenc gumicukorkáját egy időre megvontam tőle (különben is ritkán kapott)

Egyszer előkerült a gumicukor és azt mondtam, akkor kap, ha a bilibe megy a nagy dolog. Magam is elcsodálkoztam az eredményen, mert azonnal működött a dolog. A következő kaki már a bilibe ment és utána mind. Volt, hogy csak azért kért bilit, hátha kap gumicukrot.

A vicces az, hogy hamarosan a gumicukorról is leszokott magától.

3. Nade92 (válaszként erre: 2. - Viki19)
2023. szept. 5. 22:00

Nálatok mi a helyzet jelenleg? Mennyi idős a kicsi és hol tartotok vele a pelus elhagyással?

Nálunk a nagydolog már mindig a bilibe vagy wcbe kerül, szól előtte ügyesen, akár akkor is ha pelusban van. De a pisit csak gyűjtögeti, nem akar ráülni a bilire, csak mikor már befolyik az eleje, akkor szól, hogy bili. Ez pár hete még jobban ment, időben szólt, most nem értem, mi változott.

2. Viki19 (válaszként erre: 1. - Nade92)
2023. szept. 5. 20:51
Szia itt vagyok🤗
2023. szept. 5. 20:44
Sziasztok! Van köztetek olyan, akinek mostanában válik szobatisztává a gyermeke? Nekem 21 hónapos a kislányom és jó lenne beszélgetni a mindennapi kihívásokról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook