Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2010. nov. 11. 13:11
Most voltam dokinál. Nem javasolja még a műtétet! Azt mondta próbáljam ki a botoxot először, mert az sokkal emberibb és nincsenek hegek. Ja és az is fog használni, de nem szab át. Most mit csináljak? Megyek még másikhoz is...
160. ecd54f9037 (válaszként erre: 158. - Kingus86)
2010. nov. 10. 19:15

csak az én dokim csinálta a szemét:)és feltettem lássátok azért komoly véltozást el lehet érni

igen varratszedésen készült

159. ecd54f9037 (válaszként erre: 158. - Kingus86)
2010. nov. 10. 19:14

köszi az arc nem az enyém hanem a barátnőmé

a test csak az enyém a többi plasztikai beavatkozással:)

158. kingus86 (válaszként erre: 157. - Ecd54f9037)
2010. nov. 10. 18:10

Szia Lanyané !

Az utána kép a varratszedés követően közvetlenül készült ? A mütét után kb. mennyi idő után tünnek el a beavatkozás nyomai,ugy hogy a környeztünk ne nagyon vegye észre, hogy szemhéjplasztikán voltunk ? Bocsi a sok idétlen kérdésért de én is rászántam magam a mütétre és nagyon érdekelne, hogy mennyi időre kell kivonni magam a forgalomból.Egyébként nagyon szép az eredmény, amit a képeid mutatnak, bátor vagy elismerésem.

2010. nov. 10. 13:01

az adatlapomon van az előtte utána képe

a macskásitás az a castopexia

kicsit ki lehet húzni a szemt ezzel az eljárással illetve sokkal szebben és tartósabban ki lehet a ráncokat táskákat simitani vele

156. GabciBSB (válaszként erre: 155. - Ecd54f9037)
2010. nov. 10. 12:48

Szia!

Ez nekem is tetszik! Kinél csináltatta? Tudsz képet küldeni (előtte-utána). Amúgy mi a manó az a macskásítás?

155. ecd54f9037 (válaszként erre: 154. - Júliaw)
2010. nov. 10. 08:01
szia óbudán van egy magánklinikán
154. júliaw (válaszként erre: 152. - Ecd54f9037)
2010. nov. 10. 00:03
Sziasztok! Ez engem is érdekel. A barátnődnek ki volt az orvosa és melyik városban praktizál?
153. ecd54f9037 (válaszként erre: 147. - GabciBSB)
2010. nov. 9. 16:42
a gyógyulás pedig az első hét a vészes utána már szépen lehet emberek közé menni:)ödéma lemegy róla ,varratok kikerülnek,stb:)
152. ecd54f9037 (válaszként erre: 131. - GabciBSB)
2010. nov. 9. 16:40

sziasztok

olvasom,a képek nem voltak megggyőzőek nem volt változás?

hát a barátnőmnek most volt alsó felső szemhélyplasztikája+macskásitás amit magyarországon nem is csinálnak sokan

szerintem elég jó lett neki 10évet fiatalodott

151. GabciBSB (válaszként erre: 150. - Witty)
2010. nov. 9. 10:15

Szia Witty!

Köszönöm és a legjobbakat kívánom! Írj majd utána mindenképp. Neked is szép hetet: G.

150. Witty
2010. nov. 8. 18:48

Szia GabciBSB!


Írtam neked privibe!


Kellemes hetet:Witty

2010. nov. 5. 09:07

Szia Witty!

Abszolút így van, ahogy írtad. Én (41) már régóta nem szeretem, ha a szememet/arcomat nézik... Belülről nagyon fiatalnak érzem magam, csak tükrök ne lennének, mert mindig elkeserít, ha belenézek. Nagyon drukkolok és majd adj erőt!!! Tényleg, kihez is mész?

Üdv: Gabci

148. Witty (válaszként erre: 147. - GabciBSB)
2010. nov. 4. 19:13

Szia GabciBSB!


Muszáj,mert én se leszek fiatalabb:) (36), ráncaim nincsenek, de ez már zavart, hiszen a szemmel kommunikálunk igazán:)

Írni fogok, feltétlenül, hogy erőt adjak mindenkinek aki hezitál!

Üdv: Witty

147. GabciBSB (válaszként erre: 145. - Witty)
2010. nov. 4. 10:53
De bátor vagy!!! Nagyon drukkolok én is és várom a híreidet! Úgy szeretnék már én is dátumot magamnak, de nem tudom meddig tart a gyógyulás. Én az alsót is szeretném megplasztikáztatni és nem szeretném, ha "idő előtt" emberek közé kellene mennem.
146. Tempest (válaszként erre: 145. - Witty)
2010. nov. 4. 06:42
Hajrá, hajrá, melyik dokihoz mész??
145. Witty
2010. nov. 4. 05:50

Sziasztok!Tempest! Felső szemhéj plasztikára megyek november 12-én,én is több éve gondolkozom rajta, majd megírom az eredményt!

Kellemes hetet mindenkinek!

2010. okt. 27. 10:22
Senki nem jár erre tapasztalattal vagy kérdéssel!? :(
143. saiph
2010. okt. 20. 09:03

Biztos jó az, ha egy idegen fémet ültetek a bőröm alá? Mióta csinálják ezt a technikát és milyen vizsgálatot végeztek azokon az embereken, akik ezen átestek, kb. 10 év múlva? (veséjükön, vérükben, stb)

Másrészt ha majd jóval később elkezd a köztes rész petyhüdni, kockás lesz a bőröm?

142. Tempest (válaszként erre: 141. - GabciBSB)
2010. okt. 12. 20:15
Hát akkor még én is gyűjtök...:))
141. GabciBSB (válaszként erre: 140. - Tempest)
2010. okt. 12. 12:41
Ühümmm, meglehetősen! 220-350e között, attól függően mekkora területet érint. Hozzávetőleg 8-10 év távlatában fejti ki hatását, de kell cirka fél év mire a végleges képet megkapod. Hamar (néhány nap alatt) gyógyul és nincsenek hegek. Engem ez is nagyon érdekel, de attól tartok lottóznom kellene. Idáig a terv több mint fél mill....
140. Tempest (válaszként erre: 139. - GabciBSB)
2010. okt. 11. 19:35

Aha...értem. Hát akkor ez is rámférne...

Drága dolog??

139. GabciBSB (válaszként erre: 137. - Tempest)
2010. okt. 11. 09:24
Az aranyszálbehúzás az arc bőre alá történik, "mikron vastagságú" aranyfonallal háló formában. Apró kis vágásokon, vagy szúrásokon keresztül vezetik be. Nem vagyok túl tudományos :) Az a célja, hogy serkentse a kollagén termelését a bőr alatt és ezáltal némileg korrigálja az arcbőr petyhüdtségét és a teltségét valamelyest visszaadja. Szóval olyan nagyon idejében elkapott, műtét nélküli "lifting".
138. GabciBSB (válaszként erre: 136. - Nanicica)
2010. okt. 11. 09:18
Köszi Nanicica, várom az elérhetőséget! Én is sok jót hallottam róla! Voltál már nála konzultáción az aranyszál miatt? Mennyibe kerül és mikorra tervezed? Annyira kíváncsi lennék első kézből milyen a hatása. Én nem tudom, hogy nálam hatásos lenne-e még!? Az a nyamvadt gravitáció... Én első körben mindenképpen szeméjplasztikára fogok menni, mert nekem ez a sürgetőbb és szerintem (REMÉLEM!) döntően megváltoztatja majd a komfortérzetemet.
137. Tempest (válaszként erre: 135. - GabciBSB)
2010. okt. 10. 19:36
Mi az az aranyszálbehúzás?????
2010. okt. 10. 17:31
Szia Gabci! Dr. Ignácz Zsuzsa doktornőt Jó szívvel ajánlom neked. Ő csinálta a mellplasztikámat és hamarosan az aranyszál behúzást is :-) Nagyon kedves, lelkiismeretes orvos, nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Ha kell elérhetősége, priviben szívesen elküldöm.
135. GabciBSB (válaszként erre: 134. - Tempest)
2010. okt. 4. 09:20

Róla sem hallottam még! A két szégyenletes megfutamodás után jegeltem kicsit a témát és most éledt fel bennem újra a kényszer. A te dokijaid Budapesten praktizálnak? Az ár nekem is majdnem az utolsó szempont, hiszen tudjuk, olcsó húsnak...

Azt én meg teljességgel kizárom, hogy ne kórházi körülmények között történjen a műtét. Szeretnék én is több konzira elmenni és ezúttal nem évek távlatában. Viszont én még az aranyszálbehúzáson is gondolkodom és egyenlőre még nem tudom melyiket lenne célszerű előbb elvégeztetni. Ebben viszont Ignácz doktornőnek van a legjobb neve! Te ilyesmit nem tervezel?

134. Tempest (válaszként erre: 133. - GabciBSB)
2010. okt. 2. 14:20

Hát Rátkay drnőről még csak jót hallottam, egyébként Ő a dr. Traub Alfréd felesége aki szintén plasztikai sebész, nem tudom róla hallottál -e már.

Tervezem, hogy több konzira elmegyek. Ez az ár a Gulyás dokié, akkor nem annyival drágább. olyan 260-280 körül van átlagban, de az ár csak harmadlagos nálam, fontosabb hogy a doki profi legyen, és valami normális helyen műtsön, ne a körfolyósós ház valamelyik lakásában legyen berendezve a "műtője" sajna ilyet is hallottam már.

2010. okt. 2. 13:48

Szia Tempest!

Te miért választottad Dr. Rátkai Imolát? Ajánlották? Ismersz valakit, akit ő műtött? Láttad már a munkáját, vagy képeket?

Nem tudom mi számít drágának. Én úgy tudom 180e vagy a felső, vagy az alsó és ha egyszerre csináltatja az ember lánya, akkor 320e. Ez most sok vagy nem? Persze nekem nagyon sok, de nem halogathatom, egyszerűen muszáj, mert én is (ahogy te is) minden reggel rettegve nézek tükörbe. Nincs képed fent. Kíváncsi lennék hogy neked milyen.

132. Tempest (válaszként erre: 131. - GabciBSB)
2010. okt. 1. 18:47

Hát még csak szeretnék túl lenni rajta. Gulyás dokiról hallottam már, ezer éve van a szakmában. Az egyik ismerősöm kb. 15 évvel ezelőtt volt nála, igaz cici és has volt neki. Szóval régi motoros, lehet gyakorlata, de úgy tudom drága, mármint az átlagárhoz képest.

Én leginkább Dr. Rátkay Imolához készülök, de még nem jutottam el odáig, de egyre sürgetőbb a dolog, mostmár mindennap agyalok rajta, látom a tükörben , hogy már nagyon indokolt lenne. Eddig csak kb. havonta jött elő, de már napi szinten, szóval muszáj lesz lépnem.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook