Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóval kevesebb volt a vérzésem, lehetek terhes? fórum

Jóval kevesebb volt a vérzésem, lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


9. Alnisa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 09:33

Ne parázz ezen, minden mensi más, egy nőn belül is, még akkor is ha minden rendben. Egy isegesebb korszak ,egy gyógyszer, egy gyulladás és már is eltérhet a megszokottól. Persze ha ez többször előforul, érdemes orvoshoz fordulni.

A homonprobléma az a meni előtt barnázás szokott lenni, amikor progeszteron hiány van. Régen nekem is volt, hogy már 1 héttel mensi előtt barnáztam. Akkor 32-42 napos ciklusaim voltak, össze vissza. 34 éves koromtól beállt 28 napra és semmi barnázás nem volt már, csak a mensi végén pár nap. Aztán kb 38-39 éves koromtól lecsökkent a napok száma és mennyisége jelentősen. Most 26 napos ciklusaim vannak 2 nap vérés 2-3 kevés barna. Szóval minden változik

ápr. 11. 09:01
Hormon problémat is olvastam hogy lehetattól most vagyok az 6.napon betéten nincs semmi, enyhe barnát törlök
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 07:59
Nem vagy terhes.
ápr. 10. 20:15

25 éves vagyok

Óvszert használtunk.

ápr. 10. 19:50
Hány éves vagy? Nekem a harmincas éveim elején elkezdett rövidülni a menzesz időtartama és erősségre is kevesebb lett.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 19:37
Akár ki is maradhat egy egy hónap terhesség nélkül, akár lehetsz úgy is terhes hogy megjön. Ez ilyen. Hogy védekeztek?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
ápr. 10. 19:09
Nyilvan valoan .. csak ilyen meg sosem fordult meg velem a menstruaciokor..
ápr. 10. 18:53
Nagyobb az esélye, hogy nem vagy terhes, de aki szexel az lehet terhes.
ápr. 10. 18:44

Sziasztok

A menstruaciom megjott a megszokott idoben, viszont jóval kevesebb vérzésem volt . Élénk piros volt a színe azzal nemvolt probléma. Viszont 2 napig tartott kb utána nagyon gyenge véres barnázásom volt össz vissz kb 4 nap. Az én menstruacióm kb 7 napig szokott tartani erős vérzéssel, görcsökkel. De most teljesen más! Jóval kevesebb szinte semmi a megszokotthoz képest. Lehetek terhes? Tesztet még nem csináltam, várok még egy kicsit. Ugyanis kb 2 hete voltunk együtt a párommal. Védekeztunk, ugyhogy nem értem most ezt a helyzetet.

Koszonom a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook