Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rengeteg a savam mivel tudnám savtalanitani a szervezetemet?? fórum

Rengeteg a savam mivel tudnám savtalanitani a szervezetemet?? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Annette)
2012. jan. 24. 21:09
Nem nyilatkozik...
2012. jan. 24. 21:06
Ezt hogy érted h az egész szervezeted el van savasodva? Hisz a gyomrunk is gyomorsavval működik, a bőrünk ha nem lenne savas ph-jú akkor minden betegséget elkapnánk és még sorolhatnám. Ha a gyomorsavaddal van gond menj orvoshoz gyógyszerért/kezelésre de ne akarj drasztikusan lúgosítani, többet árt mint használ.
14. Ami.
2012. jan. 24. 20:56
Az emberek 90%ának savas a szervezete,nincs egyensúlyban,ezért kell lúgosítani.Vannak direkt ilyen kúrák,vizek.Tudom ajánlani a mágnesen bögrét,én karácsonyra kaptam anyukámtól,azóta ebben iszom a vizet,teát,mindent.Leírás szerint 15 percet kell állni hagyni benne,h az ionok átrendeződjenek,de én egész nap teletöltöm,kiiszom amikor szomjas vagyok,van h 5 percet áll csak,van hogy 1 órát.Nem olcsó,de egyszer kell megvenni,van teteje is,én vinni fogom nyaralásra mindenhova,innentől kezdve ebből iszom.Nem nagy dolog,nem olyan mint egy kúra vagy étrend amire figyelni kell,ez a legegyszerűbb mód.Nekünk a gyógymasszőrünk ajánlotta.
2012. jan. 24. 20:52
hahóóóóóóóó
12. 1d97508455 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jan. 24. 20:50

Ez pont mind savasít!!!

Ezek csak arra jók, h a felesleges gyomorsavat a gyomorban felszívják, és ne legyen kellemetlen érzés, viszont ezt leszámítva, csak még rosszabb lesz tőlük!

11. Camay
2012. jan. 24. 20:49
A legjobb es legegeszsegesebb lugosito a citromos viz es az avokado. A 2 egyutt 100%, hogy segit.
2012. jan. 24. 20:45

Szia! Párom is ilyen problémával küzd, bár szerencsére nem túl súlyos.

Én ennek az oldalnak a segítségével szoktam össze állítani az étrendjét!

Remélem nem törlik, ha bemásolom.


[link]

2012. jan. 24. 20:44

SZia!


Elsöö körben tüneti kezelése a gyomorsavnak Salvus-vízzel.


MÀsodik körben itt pl. a Candidások tapasztalatai c. fórumban olyan szabályokat találsz, ahol amúgyis kizárnak minden savtermelöö élelmiszert, hisz a gombák jól érzik magukat a savban.


Az egészséges táplálkozás (sok zöldség, gyümi szinte csak alma, az is csak délelöött, no édesség, kávé mellöözése, amennyire csak lehet, fekete tea szintén nem ajánlott, rengeteg gyógytea, pl. csipkebogyó, citromfüü savasít, ezért azt is csak délelöött, ha muszáj) szintén segít, de egyszerüübb, ha leírod, mit szoktál enni.

2012. jan. 24. 20:43

Szia!Ezekre jók a különböző lúgosító készítmények,most így hirtelen winter puridren kivonat jutott eszembe,de számos más egyéb is létezik.Vagy pl búzafű-nem muszáj folyékony formájában,kapszula is létezik.Vagy aranyköles csíra őrlemény.

Tehát mindenképpen törekedj a lúgosításra,egy kis méregtelenítés-ezek egyébként is ajánlottak,mert legtöbbünknek elsavasodott szervezete van.

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Totek63)
2012. jan. 24. 20:39
Milyen tünetekkel jár az egész szervezet elsavasodása?
6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Totek63)
2012. jan. 24. 20:38
Van erre a problémára kifejezetten lugosító étrend, azt nem próbáltad még?
2012. jan. 24. 20:38
Citromos(nem citrom lé) víz az lúgosít....Hidd el nagyon jó...olvass utána.
2012. jan. 24. 20:35
Az egész szervezetem elvan savasodva mivel már semmi nem használ
2012. jan. 24. 20:33
Pattogatott kukorica, kétszersült, olajos magvak, keksz, babapiskóta, pirítós, rizs.
2012. jan. 24. 20:32
A szervezeted savas vagy a gyomrodban van sok sav? Nem ugyanaz a kettő..
2012. jan. 24. 20:31
Rengeteg a savam mivel tudnám savtalanitani a szervezetemet??
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook