Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Praktikák zsíros haj ellen fórum

Praktikák zsíros haj ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Praktikák zsíros haj ellen

1 2 3 4 5 6 7
2010. febr. 8. 01:19
köszike a válaszotok, mikor szedtem a bőrömre 2 évig az aknenormint a pattanásokra annyira jól kiszárította ahajam hogy heti 1 mostam csak hajat és a pattanások is elmúltak, amióta abbahagytam újra előjötteka tünetek.
2010. febr. 8. 00:56

Ezeket a könyveket ajánlom:


*****


*****


Fontos tudni hogy a gyümölcsök nagy része savasít a cukortartalom miatt!!!


A zöldségek viszont lúgosítanak!!!

Nekünk erre van 80%-ban szükségünk.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 8. 00:52

Itt a legfőbb hangsúly az életviteleden van.


Kimutatták hogy a stresszes, pörgős, örömtelen élet savasodást(mérgeződést)indít be a szervezetben. Ahhoz hogy ne jusson el a méreg a létfontosságú szervekhez több zsír termelődik.

Tehát maga a zsír azért jön létre hogy védje a szervezeted a mérgektől.


Először a mérgeket kell eltüntetni a szervezetből és akkor már nem lesz szükség a zsírokra sem.


Tehát nem árt méregteleníteni, léböjt esetleg zöldségnapokat tartani.


Ezt lehet fokozatosan heti 1nap, 3 nap, 7nap.

Szépen lehet növelni, annál jobban tisztulsz.


Tehát akár fogyásról van szó vagy zsírosodásról:


NEM A ZSÍRT KELL ELTÜNTETNI!!! HANEM A MÉRGET!!!

HA NINCS MÉREG AKKOR A ZSÍRRA SEM LESZ SZÜKSÉG!!!

2010. febr. 8. 00:42
Egyetertek az elottem szolokkal. Az en velemenyem,hogy a hajat annyiszor kell mosni,ahanyszor szukseges. Van egy kis tapasztalatom a temaban...Azon kivul en sem ajanlom a balzsamot,pakolast csak a hajad vegere rakni,vagyis ne nagyon maszirozd a fejborbe. Es tenyleg gondolkodj el azon miket eszel,ez az elso ok ami miatt hamar zsirosodik. Azon kivul,ha sapkat hordassz,hamarabb "beizzad" a fejbor,ez is egy ok. Millio oka van,igy reggelig nem fejeznem be. Odafigyeles kerdese az egesz. Es en inkabb a termeszetes novenyi alapu samponokat ajanlom,jobban jarsz vele te is,a zsebed is es a hajad,fejborod is. Millio pussz,remelem ertetoen irtam,ami akartam:))
58. 7717d911a9 (válaszként erre: 56. - Genlips)
2010. febr. 8. 00:32

Egyetértek. Több zöldséget egyél. Hidd el az is laktató tud lenni csak nem vagy hozzászokva.


Nagyon jó tisztító hatása van. A szervezetet lúgosítja (méregteleníti, zsírtalanítja)

2010. febr. 8. 00:30

Én eléggé beszívtam a csalánsamponnal. Nem oldja a fejbőrről rendesen a piszkot ami mégtöbb zsírosodáshoz vezet.


Lehetőleg ne olcsót vegyél.


A WU2 nagyon jó sampon, bár eléggé szárít és világos lesz tőle a hajad.


A másik a Bánfi sampon, nagyon kellemes.


Balzsamot ne használj mellé, mert bár könnyebben fésülöd ki a hajad, de zsírosít!!

2010. febr. 8. 00:26
egyél kevesebb állati fehérje tartalmú élelmiszert. persze ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy margarint kenj a kenyeredre......
55. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 54. - 7717d911a9)
2010. febr. 8. 00:20
Ez igaz. Használj csalán sampont, jó a saját készítésű is és csinján bánj a haj ápolókkal: csak hajvégekre!
2010. febr. 8. 00:12

Idegességtől, magánytól, szorongástól zsírosodik, korpásodik...


Több pozitivitást és örömöt az életedbe...

2010. febr. 8. 00:11
Mit tegyek a zsíros haj ellen? már próbáltam a kénsampont, T/ gel sampont nem használ semmi:-(
52. VMarta
2010. febr. 3. 10:57
Nekem a Gliss Schwarckopf sampon ami bejön,naponta mosom,más sampontól alig birom kifésülni
51. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 49. - Nudleee)
2010. febr. 3. 10:50
Napi hajmosás, és ápolt hajad lesz, így mehetsz is már emberek közé. Hajnalban sportolok, ezért reggelente mindig megmosom utána a hajam, de ha nem sportoltam, akkor is. Nálam kötelező eleme a reggelnek. Így tudom, hogy szép, ápolt a hajam. Zsíros hajjal nem mennék emberek közé.
50. VMarta (válaszként erre: 49. - Nudleee)
2010. febr. 3. 10:43
Engem is érdekel a dolog, egy cipőben járunk, ami a hajat illeti,sőt az enyém nagyon hullik is...
2010. febr. 3. 10:41

Üdv! Nekem az arcom és a hajam is zsíros sajnos. Már szinte mindent próbáltam. Az arcomon se segít semmi és a hajamon se...

Az arcomra (T-vonalban zsíros) használtam már mindenféle tonikot, mattító púdert, fekete szappant, lemosókat, de semmi. Illetve ott ahol nem volt annyira zsíros az arcbőröm rettentően (hámlásig) kiszárították ezek a cuccok.

A hajamra is kipróbáltam már mindenféle sampont, hajszeszt (még 6000 Ft-osat is), próbáltam heti egyszer mosni (ez elég kellemetlen, mert totál ápolatlan voltam hetekig). Sőt még a száraz sampont is próbáltam. Attól meg olyan lett a fejbőröm, mintha korpás lenne, mert egyszerűen nem lehet kifésülni a hajból.

Ja, hajmosás: megmosom 1x samponnal, meg pici balzsamot rakok a hajvégekre. És jó alaposan kimosom. Nem használok se lakkot, se habot, semmit....

Na most akkor mit csináljak??? Egyéb ötlet?

48. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 45. - Angyalka29)
2010. jan. 19. 09:18
Ok, így már értem, félreértettem. :)
2010. jan. 19. 08:17
Én a mentolos Fruc**st használom,és nagyon jó!
2010. jan. 19. 08:14
vagy rosszul értelmeztem, bocsi
2010. jan. 19. 08:14
énnem a csodáról írtam, azt én is várom, én a hyacint sampon lelőhelyéről... azt kérdezte dunyuska
44. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 43. - Angyalka29)
2010. jan. 18. 15:22
És mi ez? A csoda nevét még mindig nem írod le, miért. Így még mindig nem tudjuk mi ez. Írd le, légyszíves.
43. Angyalka29 (válaszként erre: 41. - Dunyuska)
2010. jan. 18. 14:28
pesten lehet venni egy 5.kerületi gyógyszertárba, tényleg jó, én is itt láttam a fórumon, és kipróbáltam. üdv.
42. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 40. - Dunyuska)
2010. jan. 17. 19:53
A keresőbe írd be, neten lehet rendelni.
41. dunyuska (válaszként erre: 35. - Polycsi)
2010. jan. 17. 18:30
szia!! megmondanád annak a csodának a nevét és hol lehet megkapni?melcsi
40. dunyuska (válaszként erre: 34. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 17. 18:20
szia!!és ezt hol lehet beszerezni? az én hajjammal semmi gond nem volt kb2-3 hónapja zsírosodik de nagyon 2 napig bírom és mosom zsírosodás elleni samponnal.melcsi
2009. nov. 30. 15:08

Egyébként a hajunk zsírosodása rengeteg dolog végett kialakulhat. Pl okozhatja a nem a hajunkhoz való hajhab és hajlakk, a nem megfelelő sampon vagy balzsam. Állítólag az agyon reklámozott samponok nem jók a hajnak, ugyanígy az egyéb hajápolók sem. Vettem egy Tesco márkájú hajhabot és lakkot, egy Asda (olyan mint a Tesco) márkájú balzsamot zsíros hajra, citromosat és még harmadik nap se zsíros a hajam, csak a hullámok már nem olyan szépek, mint a hajmosás utáni napon, ezért mosok most is 2 naponta hajat, néha 3 naponta.

A lényeg, hogy ezek a sokak szerint gagyi márkák sokkal jobbak, mint az agyon reklámozott márkák - nem beszélve az árukról. :D

38. MelisUK (válaszként erre: 5. - *trust_us_we_lie*)
2009. nov. 30. 15:03

Lehet nyugodtan naponta is hajat mosni, épp azért hullik a hajad, mert zsíros. Ha gyakrabban mosnád, akkor valószínűleg kevésbé hullana.

Az egyik munkatársam naponta mossa a haját, mindig gyönyörű és csillogós a haja, nagyon szép egészséges. Én nem tudom megtenni, hogy naponta mossak, mert túl hosszú a hajam, sok gond van vele, de így is 2 naponta mosok, néha 3 naponta.

37. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 35. - Polycsi)
2009. nov. 12. 16:02
Ha nem írod le a csodát, akkor nem tudjuk meg? Vagy a másik eset, hogy ismét egy burkolt hirdetés jön. Bocsi, ha nem így van. Ezért írd le ide, hogy mi a csoda, várjuk nagyon.
36. a9e1c02a7b (válaszként erre: 35. - Polycsi)
2009. nov. 12. 14:56
És mi ez a csoda?
2009. nov. 12. 08:45
Napok óta bujom e fórumot, hogy valami ötletet kapjak a zsíros haj "szindróma" ellen. Olyan szinten zsíros volt, hogy naponta mostam, ha mégsem akkor egész nap elbújtam volna annyira zavart. Ezeket végigolvasva, a múlthéten bementem egy fodrászkellékeshez és mondtam hogy segítsen adjon valamit nekem. Mondta a csaj, hogy adja a csodát! És milyen igaza volt. Igaz, hogy 1500 ftba került, de biztos jó sokáig lesz elég mert nagyon fici elég belőle. Egyszeri mosás után is szabadabb lett a hajam, de most második mosás hétfőn volt, most csütörtök van és nem mostam de nem is akarok elbújni. Ez valóban egy csoda!
2009. júl. 2. 16:56
Hyacint sampon, és nem is drága 1 liter 960 forint. Nagyon jó a zsírosodás szinte azonnal megszűnik, már másnap is friss érzés. Viszont festett hajra kell utána balzsam, egy pici.
33. Viktorya (válaszként erre: 32. - A9e1c02a7b)
2009. jún. 30. 23:25

azért vannak még csodák.

és minél többen vagyunk, annál gyorsabb ^.^

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook