Műszempilla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
112. EMENDEMSZ (válaszként erre: 110. - 21bf51e602)
2010. jún. 10. 15:33
Én igen.És tartósabbat csinálok olcsóbban mint a 3D-s.
111. Edo13 (válaszként erre: 110. - 21bf51e602)
2010. jún. 10. 13:17

Szia!

Ez is 3D-s pilla,csak mindegyik cég más fantázianévvel látja el...

2010. jún. 10. 11:49

szia!

én úgy tudom, hogy ez nem 3D-s eljárás, de lehet h rosszul gondolom:)egyébként akkor foglalkozol is ezzel, mérmint műszempilla felrakással?

109. Pannda
2010. jún. 9. 21:45

Ez is 3D szempilla márka, azt hiszem.

De igazából elméletileg az összes 3D-s szempillára ez lenne a jellemző, hogy nem roncsol, nem nehezít el, nem hullik...ettől 3D és nem hagyományos műszempilla.

Én a Jane Beautynál végeztem 3D tanfolyamot és arra is ez jellemző...;-)

108. EMENDEMSZ (válaszként erre: 107. - *Linda*)
2010. máj. 25. 21:10
Szia.Igen.Mi érdekel pontosan?
107. *Linda* (válaszként erre: 104. - EMENDEMSZ)
2010. máj. 25. 16:06

Szia Emendemsz!


Ez tincses?

Engem érdekel, írsz róla bővebben?


Köszönöm,

Linda

106. EMENDEMSZ (válaszként erre: 105. - Pista01)
2010. máj. 14. 18:26
Szia.Mit jelet a nagyon jó ár?Én a 60 tincsest veszem 650-ért.
105. Pista01
2010. máj. 14. 10:24

Sziasztok!


Tudok jó áron nagyon jó minőségű műszempillákat.


Üdv.

2010. ápr. 24. 09:36
Látom nem nagyon találtatok tartós műszempilla megoldást.Ha valakit érdekel,írjon.Olcsó is,tartós is(1-4 hét)és nem is húzza ki a saját szempillát.
103. *Linda* (válaszként erre: 102. - Kdkdsegdfg)
2010. jan. 16. 11:08

Szia!


Nekem volt fent sokáig 3D és amin láttam, hogy le akar esni, azt leszedtem, eléggé fájt, de nekem a sminkelésnél nem okozott problémát.

Neked nem azért akadt bele a vattába mert túl hosszú volt?

Szerintem próbálj meg 1 mérettel rövidebbet.

Én is a leghosszabbat szerettem volna, de a kozmetikus azt mondta, hogy azt nem ajánlja...

2010. jan. 14. 14:37

sziasztok!

nektek bejött ez a 3d-s?nekem volt,a bundás képen talán látszik is,de pár pótlás után elkezdett összeragadni,ami ki akart hullani,az huzta a sajátomat,és fájt...meg sminkelni képtelen voltam vele,föleg amiatt,hogy utána akármilyen ovatosan probáltam letörölni,beleakadt a vatta vagy a bébitörlö és tépte ki...de szeretnék megint,csak nem tudom,hogy bevállajam e ezt ujra...

101. Edo13 (válaszként erre: 100. - Nicky.girl)
2009. nov. 19. 22:06

Szia!

Szerintem nem lesz gond,minimum 3 napot ki szokott bírni,ha nem birizgálják:),de inkább többet!

100. Nicky.girl (válaszként erre: 99. - Edo13)
2009. nov. 19. 19:33

Szija Edo13!

Köszönöm a válaszod... :D

Csak annyi az érdekes, hogy ugye nekem még sosem volt és mondta a kozmetikus, hogy tegyük fel hamarabb, hogy hozzászokjak meg hogy megnézzük mennyire bírja, mert könnyebb 1-1 tincset visszatenni. Így 2 nappal előtte teszi fel... Remélem így sem lesz gáz vele...

99. Edo13 (válaszként erre: 98. - Nicky.girl)
2009. nov. 18. 20:05

Szia!

Ne aggódj,nem fog leesni táncolás közben,pláne,ha aznap rakatod fel.Kontaktlencséseknek is lehet.

2009. nov. 18. 16:13

Sziasztok!

Én is éppen szalagavató lázban égek és keresek kozmetikust aki feltesz erre az alkalomra nekem műszempillát. Csakhogy attól félek, hogy kipereg a nagy táncolás közbe. Meg én kontaklencsés vagyok és nem tudom, hogy nekünk lehet e attól...

Tudna valaki segíteni ebben a kérdésben?

Köszönöm előre is... :D

97. Edo13 (válaszként erre: 96. - *amica)
2009. nov. 14. 19:20

A 3D-re gondolsz?

De az legalább nem roncsol.Viszont aki a tincsesről nem tud leszokni,annak a saját pillája fogja bánni.

Szerintem mindenhol 10 körül van,de keress rá a neten,hátha találsz olcsóbbat.

96. *amica (válaszként erre: 95. - Edo13)
2009. nov. 14. 13:01

értem, köszi :)

és szeretném megcsináltatni, csak hát ugye, akkor arról se tudnék leszokni :)

nem tudjátok hol csinálják meg ezt a legolcsóbban??

95. Edo13 (válaszként erre: 94. - *amica)
2009. nov. 11. 20:29

Szóval...a 3D műszempilla lényege,hogy szálanként van hozzáragasztva az eredeti pillához(átlagosan 30 szálat raknak fel szemenként).Mivel ennek felhelyezéséhez sokkal "erősebb" ragasztót használunk,ezért az nem enged el(kb.1-2 hónapig tart),tehát csak akkor jön le,ha a tartó szempilla kihullik,ami egy természetes folyamat(mint a hajhullás).

Azért nem maradsz szempilla nélkül,mert a szempillák nem egyszerre cserélődnek,úgy ahogy a hajad sem egyszerre hullik ki,hanem fokozatosan 1-1 szál.A 3D pillát azoknak szoktuk ajánlani,akik hosszú távon viselnek műszempillát,ill. hosszabbítani szeretnék a sajátjukat.

Mostmár érted?:)Ennél jobban asszem nem tudom elmagyarázni:)

Mint írtam,változó,hogy meddig van fent a tincses,attól függ,hogy milyen a ragasztó minősége,mennyire vigyázol rá,de általában azért pár napig fent van.Ha biztosra akarsz menni aznap rakatod fel.

94. *amica (válaszként erre: 92. - Edo13)
2009. nov. 11. 16:21

valóban nem értem ezt a 3d-s dolgot :)

szóval mit jelent ez hogy a pilláddal kihullik? akkor hogy marad pillám ha a mű is meg az igazi is kihullik? :O

bocsi, csak nagyon nem vagyok jártas a témában..

a tincsesre azért gondoltam, mert már így is naon sokba van a szalagavatóm és alkalomra jó lesz...az kb meddig marad fenn?


és akkor elmondanád a 3d-s műszempilla lényegét is?

köszi :)

93. Edo13 (válaszként erre: 91. - 87b4fe0fb0)
2009. nov. 11. 11:03

Szia!

Nekem az Ardell vált be.De azért szerintem nem nagyon van olyan,ami 2 hetet kibírna.Ez egy alkalmi viselet...Aki tartósabbat szeretne,azoknak a 3D való,az nem roncsol...

92. Edo13 (válaszként erre: 90. - *amica)
2009. nov. 11. 10:59

Nem igazán értem,amit írtál:"én nem akarom , hogy kihulljon a szempillám, mert nem csináltatnék újra 10 ezerért 3d-set..és akkor meg nincs szempillám".Ez a 3D nem beültetés,hanem szálankénti felhelyezés a saját szempillára,tehát ezt csak akkor lehet felrakni,ha van pillád!

Szerintem valamit félre értettél...

Pont,hogy a 3D szempilla az ami nem roncsolja a szempillákat,és a tincses pedig igen.Ezért ajánlják a tincseset csak alkalomra,mert egy felhelyezésnél nem okoz akkora kárt.

Csak arra kell vigyáznod,hogy ne tépkedd le a tincseket,hanem várd meg míg leesik magától,vagy menj el egy kozmetikába,ahol le tudják oldani.

A tartóssága függ a ragasztó minőségétől és attól is,hogy mennyire vigyázol rá.

2009. nov. 11. 00:46

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani vmi bikaerős műszempilla ragasztót ami bevállt? Azért jólenne ha min. 1-2 hétig stabilan kihullás nélkül fenntmaradna

90. *amica (válaszként erre: 89. - Edo13)
2009. nov. 10. 23:03

ez a tincses szempilla tetszik, mert nem nehezíti el a pillákat, és elég csak pár dbot a végére felraknom és szép cicaszemet kölcsönöz. legalábbis ezt olvastam..én nem akarom , hogy kihulljon a szempillám, mert nem csináltatnék újra 10 ezerért 3d-set..és akkor meg nincs szempillám :O

és amúgy attól függ, hogy meddig marad fenn a szempilla, hogy milyen jó a ragasztó?

ugye nem hullik ki a tincsestőla szempillám?

89. Edo13 (válaszként erre: 88. - *amica)
2009. nov. 10. 10:19

Szia!

A tincses műszempilla alkalomra kitűnő!Változó,hogy meddig van fent,de attól nem kell félned,hogy aznap leesik,mert azért min. 3 napig tart.

A 3D pilla valóban a sajátoddal hullik ki,ugyanis a szempillának van egy természetes hullási folyamata,ugyanúgy,mint a hajnak,és mivel ez a műszempilla egy nagyon tartós ragasztóval van rögzítve,ezért a ragasztó nem enged el,így csak úgy tud "leválni",ha kihullik.Egyszóval 1 szál 3D-s műszempilla addig van fent,amíg ki nem hullik,az a szempilla amihez hozzá van illesztve.

Nem tudom neked mi esik útba,én Kispesten tudok ajánlani...

88. *amica
2009. nov. 9. 22:56
ja és azt írják mindehol hogy a sajátoddal kihullik, a műszempilla, ahogy nő. ez azt jelenti, hogy ha nem rakatok fel újat, akkor szempilla nélkül leszek, amíg ki nem nőnek az újak???
87. *amica
2009. nov. 9. 22:54
sziasztok! segítségre lenne szükségem..szalagavatóra szeretnék műszempillát, de valszeg tincses lesz, mert a 3d irtó drága.. a tincses így mennyibe kerülhet és meddig marad fenn? elég gázos lenne ha a szalagavatón leesne..meg esetleg ha tudnátok egy jó helyet ajánlani azt is megköszönném.. :) puszi
86. Stripy
2009. jún. 22. 04:37

Sziasztok!

En talaltam egy termeket amitol a sajat szempillaid lesznek 2szer esetleg 3szor hosszabbak(attol fugg meddig hasznalod).Tapasztalatbol irom,nem reklam duma.Egy honapig kell hasznalni es hihetetlen volt szamomra az eredmeny.Igaz h surubb nem lesz,mert nem uj szalakat noveszt,de a meglevok hosszabbodnak.Nem tudom h irhatom e ide a termek nevet:SSSS

85. Edo13 (válaszként erre: 84. - Noemi81)
2009. jún. 21. 13:53

Szia!

Sok szempillád hullott ki?Ha nem,akkor szerintem nem nagyon befoyásolja a 3D felhelyezést.

84. noemi81 (válaszként erre: 82. - Ildi34)
2009. jún. 21. 10:16

Sziasztok,


szeretnék én is felrakatni JB 3D műszempillákat, de pár nappal ezelőtt tetettem fel normál soros műszempillát, ami természetesen nem bírta sokáig.

Ha most leszedetem ezeket, akkor mennyi idő múlva lehet szépen felrakni a 3d műszempillákat?Szükséges előtte kezelni vamlamivel az eredeti pillákat, hogy az új 3d-seket fel lehessen rakni, vagy esetleg várni kell, hogy regenerálódjanak a saját szempilláim?

Vagy akár fel lehet rakni a 3d szempillákat azonnal?


Válaszotokat előre is köszönöm,


Láng Noémi

2009. máj. 15. 12:56

Ezt a márkát ismeri valaki?

[link]

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook