Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
486. zebracsikó (válaszként erre: 485. - Csucsucsibe)
2015. márc. 13. 14:06

csinálj tesztet


itt ugyanis senki sem fogja megmondani , terhes vagy-e

2015. márc. 13. 13:47
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni... Előző hónapba voltam a dokimnál és megállapított egy fertőzést amit egy antibiotikumos gyógyszerrel kezelt amit páromnak is meg nekem is 3 napig kellett szedni + én kaptam egy klion hüvelykúpot... mielött elkezdtem szedni elötte 2 nappal (febr.23) szeretkeztünk párommal...a kliont 5 napig tudtam szedni mert az ötödik nap éles alhasi görcsöm lett délutánra és már délelött rózsaszín pecsételésem is volt...ez másnapra elmúlt... március 9.-én kellett volna megjönnie, de semmi...viszont a melleim érzékenyebbek mint szoktak lenni a menstruáció elött és a hasam se görcsöl,viszont már 2-3 napja folyton éhes vagyok és tegnap reggel óta enyhe hányingerem van reggelente... Szerintetek csináljak tesztet? vagy várjak még? Eddig egyszer már előfordult hogy 4 napot késett,de akkor nem fájtak a melleim... Lehet hogy az antibiotikumtól késik vagy lehet hogy terhes vagyok??
484. zebracsikó (válaszként erre: 483. - Sz.N.Ani87)
2015. márc. 3. 12:02

tesztelj, s ha negatív, de nem jön meg, pár nap múlva még egyszer :)

sok sikert!

2015. márc. 3. 11:41

sziasztok!

33 napja nem jött meg.Mikor csináljak tesztet.Előtte Novemberben volt egy vetélésem és most január 30 jött meg ismét.De korábban elég rendszertelen volt a ciklusaim 30 napnál hamarabb sose jött meg.de volt 35-36 napos is. Elképzelhető azért ,hogy lehetek terhes.Kb 4 napja előfordul nem jól érzem magam,alhasamba érzek valamit,nyugtalan vagyok néha.Fáradékony...

Válaszokat előre is köszönöm!

482. bd55e3f068 (válaszként erre: 481. - Melinda1016)
2013. márc. 7. 11:14
A reggeli vizeletben nagyonn a hcg koncentráció, mint a máskor napközben. HA csináltál egy tesztet reggel, az pozitív lett, majd a későbbi mindta nem mutatta, az valószínűleg emiatt van. Várj pár napot, és akkor tesztelj újra, de valószínűleg terhes vagy.
2013. márc. 7. 09:58
sziasztok!! segitségre lenne szükségem! hogy lehet az csináltam 1 terhességi tesztet és kijött mind a 2 csik, igaz halványan de ott volt! pár orára rá is csináltam 1 tesztet és az nem mutatta ki! nem értem! most terhes vagyok? nagyon szeretnénk babát!! aki már volt igy segitsen! fontos!!!!! köszi
480. Alexa55
2012. dec. 7. 10:21
Sziasztok,tudnátok nekem segíteni?Egy hónapja voltam noirovosnál mindjárt azután mikor a párommal a babadolgon voltunk és azt mondta,hogy nem vagyok terhes 100% és pont akkor megis jott a mensim.Lehetséges,hogy 1hetesen még nem látja az orvos?De most lennék 4hetes és elégé furán érzem magam,gyakran fáj a fejem,nem tudom leírni milyen érzésem van,és ég a gyomrom.6napja késik most a mensim.Lehetséges,hogy terhes vagyok?Tesztet még nem vettem.
479. Kati-Kata (válaszként erre: 478. - Fiotor)
2012. nov. 5. 13:22

Szia!

Szerintem így elég nehéz megmondani.

Elvileg amíg nem jön meg, akármi is lehet.

Mivel az előző 40 napos volt, én a helyedben mondjuk a körül tesztelnék újra.

Sok sikert!

478. fiotor
2012. nov. 5. 11:41
Augusztusban hagytam abba fogamzásgát szedését. Aug.21-én megjött, utána legközelebb szept.30-án. Azóta semmi. Babát szeretnénk a párommal és próbálkozunk is. A kérdésem... szept 30 óta nem jött meg. Mivel még rendszertelen a ciklusom nem tudom mi számít késésnek. Múlt szerdán csináltam egy tesztet, (akkor voltam a ciklus 31. napján)negatív lett :( Az előző ciklusom 40 napos volt. Lehet hogy a teszt korai volt? Meddig várjak egy másik teszttel szerintetek?
2012. jún. 1. 11:11
Kb 1 hónapja próbálkozunk a férjemmel és ma reggel volt ilyen pecsételő vérzésem, hasonló görcseim mint a mentruációnál.Lehet h várandós vagyok? (Fáradékony is vagyok mostanában, de lehet h csak a változékony időtől van) Szerintetek?
476. zsike88 (válaszként erre: 473. - 9moncsi)
2012. máj. 19. 10:10
Szia! TEsztelj egyet mert már kimutatja mint ahogy írták. A tüneteid simán eredhetnek a fogigátló abbahagyásából is.
475. Boszy28 (válaszként erre: 473. - 9moncsi)
2012. máj. 19. 06:10
Ha már egy hete késik, a teszt kimutatja.
474. zsanettiko (válaszként erre: 473. - 9moncsi)
2012. máj. 19. 01:40
5nap után nem mutatja ki. Legalább 15nap kell hozzá, vagy több. A következő hónapban ilyenkor már tudni fogod.
473. 9moncsi
2012. máj. 19. 00:53

Tudna nekem valaki segiteni? m en tapasztalatlan vagyok e teren meg. Nemreg abbahagytam az anti bebit. 5 ev utan ugy ereztem ideje. a menzes utan kb a 15. napon voltunk egyutt a parommal, megszakitasos modon.. akkor egyszer,m nem volt eppen nalunk ovszer.

a menzeszem 1 hete kesik. es 2 napja iszonyuan faj a mellbimom. es allandoan feher folyasom van erosen. a hasam szurkal itt ott es a derekamnal is.

csinaltam tesztet az eset utan 5 nappal. akor negativ lett.

Megtudna mondani valaki, h most mi lehet??koszonom

472. macilányy (válaszként erre: 471. - Zsike88)
2012. ápr. 13. 19:12
Szia! Igen, én is ebben bízom. :) Ma veszek egy tesztet, holnap reggel megcsinálom.
471. zsike88 (válaszként erre: 470. - Macilányy)
2012. ápr. 13. 17:55
Szia! Csinálj egy tesztet és csak az után parázz. Ezeket a tüneteket simán lehet, hogy beképzeled. Szerintem megvonásos vérzésednek se kellene lennie ha terhes lennél... Mindenképp tesztelj egyet.
2012. ápr. 13. 17:43

Látom , hogy pár hónapja nem írt ide senki, de hátha meghallja valaki a segélykiáltásomat! :)

23 éves vagyok, és egy ideje azon parázom, hogy terhes vagyok. Korábban is szedtem fogamzásgátlót, majd kb 2 év kimaradt, de szeptember óta újra szedem. Valahogy január végén-február elején kezdtem el aggódni. Reggelente hányingerem volt, mostanában feszül a mellem, egyszerűen minden melltartóm kényelmetlen. De a barátom azt mondja, hogy ezek nem attól vannak, nem lehetek terhes ha rendesen szedem a gyógyszert. A megvonásos vérzésem is jött mindig, csak azon aggódom, hogy ez nem igazi menstruáció, csak azért jön, mert szedem tovább a gyógyszert. Aztán a napokban utána olvastam az egésznek. Nem tudtam korábban (sajnos), hogy az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását. Január elején pedig szednem kellett antibiotikumot és óvszer használat nélkül szexeltünk. Mostanában észrevettem, hogy többet járok pisilni, és ma olvastam, hogy ez is lehet a terhesség egyik jele.

Mostanában még azt is észrevettem, mintha a hasam nagyobb lenne, de ezt már lehet, hogy tényleg én halucinálom be, vagy simán csak kis zsírpárnák.

Ha tényleg teherbe estem az antibiotikum miatt, akkor ha jól számolom 12-13 hetesnek kellene most lennem.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

469. Moncs1976 (válaszként erre: 468. - D4fe0b6bc1)
2011. dec. 5. 13:09
Köszi, aranyos vagy! Persze, ultrahangon nyilvan semmi sem látszott, hogyan is látszhatna. Hónap közepén már azért biztosan többet tudunk. Az mondjuk jó jel, hogy a vérzésem még mindig sehol - remélem, így is marad.
468. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 466. - Moncs1976)
2011. dec. 4. 18:25
Gondolom azért mondta,mert még nagyon az elején vagy,és nem látszik az ultrahangon.2 hét alatt sokat nő,akkor lesz csak biztos a doki is.
467. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 466. - Moncs1976)
2011. dec. 4. 18:24
Szorítok!
466. Moncs1976 (válaszként erre: 465. - D4fe0b6bc1)
2011. dec. 4. 09:05

Hát, én is remélem. Főleg, hogy méhen kívüli lehetőségével is riogattak. Aranyos, nem? :D

No de majd 2 hét múlva a nőgyógyásznál kiderül, hogy mi újság.

465. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 464. - Moncs1976)
2011. dec. 4. 06:35
Remélem,hogy gondmentes terhességed lesz.Sok egészséget nektek és boldog babavárást:D
464. Moncs1976 (válaszként erre: 463. - D4fe0b6bc1)
2011. dec. 3. 20:37

:))))

A te szádból Isten füleibe.

Amúgy még egy kicsit utánaolvastam a dolognak, az elmaradt vérzés után 1-2 nappal is pozitív tesztek esetén már elég alacsony a vetélések száma, alig több, mint 10%. Reméljük, hogy a maradék 90-be tartozom...

463. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 462. - Moncs1976)
2011. dec. 3. 13:58
Nincs ebben semmi különös.A pozitív az pozitív!Gratulálok hozzá.
2011. dec. 3. 11:20

Sziasztok!

Új csaj vagyok a "fronton", és érdeklődve olvastam a hozzászólásaitokat.

Mi az első gyereket tervezzük, és bár 4 hónap után úgy tűnik, sikeresen is, furcsán viselkednek a tesztjeim.

A ciklus 27. napján halvány pozitív lett, 28. napon erősebb (aznap voltam vérvételen is, 26,26 lett az érték, ami bár alacsony, még normális), majd a 29. napon halványabb, mint előző nap, ma meg, a 30. napon picit erősebb, de még mindig nem annyira, mint a 28. napon. Ez így normális?? Van valakinek hasonló tapasztalata? Minden teszt reggeli első vizeletből készült, és a reggeli hőm is stabilan 37 fok már egy hete.

2011. nov. 18. 18:30
Sziasztok! nekem 7.én volt ov. szerintetek ha most hétvégén csinálok tesztet kifogja mutatni? Nagyából "kedden Nem Kéne" megjönnie...
2011. nov. 6. 19:11
sziasztok :) nekem is az a kérdésem ha 2 hete késett a menstruációm mikor az orvoshoz mentem az ultrahangon mért nem látott semmit a doki. hüvelyit is csinált.
2011. okt. 15. 14:44
Hát lehet,hogy még nem látja a doki az ultrahangon.Mondjuk nekem 4 hetes terhesen látta,de azt mondta,2 hét múlva menjek vissza,akkor lesz biztos a terhességben.
458. Lio78
2011. okt. 12. 15:02
Én a véleményeteket szeretném kikérni egy ismerősöm miatt. Azt mondja a párja állítja hogy terhes de állítja volt 2 pozitív gyorstesztje majd 1 nap pecsételgetett utána negatív lett neki majd a nőgyógyász megint azt mondta terhes a vérvételen is állítólag ezt mondták viszont az ultrahang nem találtak semmit. Szerintetek mi lehet ez? Van olyan hogy egy 4 hetes terhességet nem talál meg egy orvos ultrahangon? Esetleg valami rendellenesség miatt lehet olyan mintha terhes lenne?
2011. okt. 5. 08:52
Ma megcsináltam még egy tesztet, az már sötét 2. csík lett.Köszönöm a gratulációt.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook