Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a Nyerd meg az életed 2. évadáról? fórum

Mi a véleményetek a Nyerd meg az életed 2. évadáról? (beszélgetős fórum)


nov. 25. 19:32

Még nem láttam még, de most fejeztem be az Ördög tervét. Elvileg ma vagy holnap kezdem a Nyerd meg az életedet.


Az Ördög terve egy koreai intelligenciára épülő valóságshow-vetélkedő. Nagyon tetszett. Őszinte emberi megnyilvánulások voltak benne, érdekes konfliktusok, "agyas" feladatok. Olyan szintű szabályrendszer volt a feladatok mögött, hogy csak ámultam. Nagyon-nagyon ajánlom azoknak ezt is, akik szeretik a magasabb szintű valóságshow műsorokat.

11. rabankari (válaszként erre: 9. - Andilaci)
nov. 25. 12:37
Kíváncsi leszek mi lesz róla a véleményed!
10. rabankari (válaszként erre: 8. - De16c8f9e6)
nov. 25. 12:36
😂👍
nov. 25. 02:47
Még nem néztem....
8. de16c8f9e6 (válaszként erre: 7. - Rabankari)
nov. 25. 00:27
Hát ha igazából hullanának el, az izgalmas lenne. Mondjuk anyagyilkos börtönlakóknak rendezhetnének ilyen versenyt. Aki túléli, az idő előtt szabadulhat. Aki meg nem, az nem senyved tovább a börtönben.
7. rabankari (válaszként erre: 5. - De16c8f9e6)
2023. nov. 24. 22:50

Igen,de ez még mellé gagyi is.

Szerintem nagyon beteg ötlet volt valóságshowt csinálni belőle,mert az ütős évad után az emberek szerintem sokkal többet várnak el.

6. rabankari (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2023. nov. 24. 22:46

Igen,túlságosan megrendezett,unalmas.A csúcs,amikor a festéklövedék után eldőlnek és halottat játszanak😂.

Ezért nálam már az legelején eldőlt, hogy kár volt várni rá.

2023. nov. 24. 18:30
Én csak a koreai sorozatot láttam. Az tetszett. Ilyen irányított baromságokat nem nézek. Szerintem az összes ilyen reality show előre meg van írva. Mármint forgatókönyv alapjan zajlik. Nehogy vmi fennakadas legyen közben, amire nem tudnak majd hogy reagálni vagy átmenjen unalomba az egész. Nagy átverés, szerintem.
2023. nov. 24. 18:10
Én csak belenéztem, de szerintem túlzásba vitték ezeket a megrendezett részeket, mikor a versenyzők a kamerába beszélnek, nagyon erőltetett. Más realitykben sem szeretem ezt, tudom hogy sosem spontán, de legalább van amelyikben a látszatot sikerül megőrizni 😅
3. rabankari (válaszként erre: 2. - Esemes45)
2023. nov. 24. 16:51

Igen,igazad van, rosszul fogalmaztam,ez ilyen hiánypótló reality, míg megjelenik a folytatás,de nagy várakozasokkal indultam neki és nagy csalódás lett a vége.

Te láttad?

2023. nov. 24. 16:43
Mert ez nem a 2. évad , ez egy kihívás vagy mi. A 2. évad azt hiszem januárban jön.
2023. nov. 24. 16:20

Sziasztok, Nagy rajongója voltam a sorozatnak,az első évad nagyon tetszett,így megörültem,hogy elkészült a 2.évad.

Elkezdtem nézni és arra gondoltam,hol a kandikamera.

Gondoltam,hogy nehéz lesz felülmúlni az 1. évadot,de számomra ez egy nézhetetlen vacak.Akik nézitek,mit gondoltok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook