Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire jo vedekezesi modszer a spiral?Kb mennyibe kerul?Es milyen markaju? fórum

Mennyire jo vedekezesi modszer a spiral?Kb mennyibe kerul?Es milyen markaju? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jún. 29. 15:17

Szia!

Én már lassan 1 éve spirált használok.Eddig tökéletesen megvagyok vele elégedve.Sokféle spirál létezik.Az a legjobb ha beszélsz az orvosoddal.esetleg megkérdezed ő melyiket ajánlaná.Nekem Mirenám van.A fő ok amiért ezt választottam az volt,hogy fémérzékeny vagyok.Ez pedig műanyag.Hát az ára az megvolt rendesen mert 40ezer körül mozgott(már nem emlékszem pontosan),de ha nincs gond akkor 5 évig használhatod.A tabletta amit szedtem összeadva többe került volna mint a spirál.Nekem bevált.Szerintem praktikus és kényelmes.

8. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 29. 15:15
Azert vegleges megoldas nem kellene ,22 eves vagyok ,sosem lehet tudni mit hoz a jovo....En azert valasztanam a spiralt mert amellett tudnank vigyazni megszakitassal is(ugyanis en igy lettem terhes....),az ovszerben en sem bizok...
2009. jún. 29. 15:13

Sziasztok!

Én kb. 2 éve rakattam fel ismét. Ha jól emlékszem 4-5 ezer forint volt. Nekem bevált! Az elsőnél kicsit erősebb volt a vérzés de a mostaninál nem! Szerintem biztonságos. Én már gyógyszertől estem teherbe ( vetélés lett a vége amit nem bánok mert el kellett volna vetetnem 40 éves voltam )! Nekem nincs gondom vele!!!!!

2009. jún. 29. 15:13
Nagyon szivesen
5. 769918d4ef (válaszként erre: 2. - Renata 26)
2009. jún. 29. 15:10
Koszi szepen.En is jovo heten akarok orvoshoz menni,de addig is gondoltam kikerem a velemenyeteket,hogy nagyjabol tudjam mennyibe fog kerulni.
2009. jún. 29. 15:08
ja es a nevet nem tudom a spiralnak mert eleg fura neve van...!
3. sinkoneeszter (válaszként erre: 1. - 769918d4ef)
2009. jún. 29. 15:08
szia! Először is el kell dönteded végleges megoldás kell( akarsz eseleg később még szülni vagy nem)!Ha nem köttesd el a petevezetéked az a legbiztosabb(30felett és 2 gyerek után, úgy tudom...?)Tuti biztosnak egyik sem mondható spirál mellett maradt terhes a barátnőm, gyógyszer mellett a másik barátnőm, kiszakadt óvszer mellett a keresztanyám! Tehát.....,
2. Renata 26 (válaszként erre: 1. - 769918d4ef)
2009. jún. 29. 15:07
Szia! En is azt tervezem,hogy spiralt tetetek fel,szerdan megyek is az orvoshoz es megbeszeljuk,mit hogyan kell. De en mar beszeltem errol az orvosommal es azt mondta,hogy egy normal meretu spiralt kell vennem a gyogyszertarban....en betelefonaltam,hogy azert tudjam mire zamithatok ha megyek megvenni,es azt monda a gyogyszeresz,hogy altalaban ezt szoktak vinni ebbol is van mini meg a normal meret,a normal meretu 8 ezer parszaz forintba kerul.
2009. jún. 29. 15:03

Van egy 2 eves kisfiam.Mivel nagyon felek hogy meg 1x teherbe esek,szeretnek vmi olyan vedekezesi modszert ,ami segit hogy ne idegeskedjek minden honapban a menstruaciom miatt.Nagyon rendszertelenul jon,es mindig mikor kesik sirni tudnek az idegessegtol....2 fele fog.gyogyszert is probaltam,de sajnos nem tudtam sokaig hasznalni,egesz nap rossz volt a kozerzetem ,es ideges voltam ok nelkul annyira hogy a fejem is fajt...

Szeretnem ha tapasztalatokat es velemenyeket irnatok milyen spiral a legjobb ,es kb mennyibe kerul.Ha valakinek van ennel jobb otlete ,azt is szivesen varom.

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook