Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen kívüli terhesség fórum

Méhen kívüli terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méhen kívüli terhesség

2007. jan. 15. 21:15
Nekem csak a bal oldali petevezeték maradt meg. A jobb oldalon elkellett távolítani. Sajnos ez az én hibám is volt, mert nagyon későn az utolsó fél órában mente be és erős belső vérzésem volt. Így lett egy jókora vágásom mellé. De a lényeg hogy megusztam élve. Ne add fel, biztos sikerülni fog. szúrkolok nektek , hogy minnél előbb meglegyen a kistesó.
7. kata79 (válaszként erre: 6. - Zacharias)
2007. jan. 15. 11:25

Hát, nem lehet könnyű neked...:((

Nem tudják, hogy miért nem sikerül a lombik? A méheddel minden rendben?

Azt nem tudom, hogy mások hogy élik meg az ilyen dolgokat, de az biztos, hogy: SOHA NEM SZABAD FELADNI!!!

2007. jan. 15. 09:20
Sziasztok. Nekem három méhenkívüli terhességem volt, legutóbb 2005-ben. Mindkét petevezetőm kivették, maradt az orvosi segítség. Most állok a harmadik lombik előtt. Már sokmindent kipróbáltam (étrendkiegészítők, vitaminok, gyógynövények)a siker érdekében, de sajnos két lombikom nem sikerült. Nem tudom mit tehetnék még, néha úgy érzem már nincs erőm hozzá. Vajon hogy csinálják mások???
2007. jan. 15. 09:04

Gratulálok a négy babucihoz! A nővéremnek is négy gyermeke van, és nagyon büszke rájuk:))

Nekem is van egy, de már nagyon szerettünk volna kistesót...lettek is volna, ha jó helyen tapadnak meg. Hála Istennek, jó orvosaim voltak, így megmentették a petevezetőt. Neked megmaradt?

2007. jan. 14. 20:30
Nekem szerencsém van mert, már hál istennek volt akkor gyerekem mikor ez történt, de neked nagyon szúrkolok, hogy sikerüljön, én sem tudnám elképzelni, hogy ne legyen gyermekem. nem találom furcsának, hogy szeretnél gyermeket, Nekem hál istennek 4 gyermekem van, már nagyok. Sokan elhűlnek mikor meghallják, 4 gyerek, de én büszke vagyok rájuk. ha az a bizonyos méhenkivűli terhességem nem úgy sikerül akkor most esetleg 5 lenne. remélem sikerül hamarosan neked is. tudod ami furcsa volt még utána, hogy teljesen átértékeltem az életemet. Egy ilyen eset sok mindent más megvilágításba helyez.
3. kata79 (válaszként erre: 2. - T.panti)
2007. jan. 14. 11:23

Igazad van, a terhesség is veszélyes lehet. Egy orvos barátom mondta, "ha a nők tudnák , milyen veszélyeket rejt magába a várandósság, nem vállalnának gyereket". Te és én, és még sokan, akik átéltük a terhesség legveszélyesebb részét, amikor az életed a tét, mi már tudjuk. De tudod, hogy mi a furcsa? Én akkor is, nagyon szeretnék kisbabát!!!

Most, a második méhenkívülimnél, azt mondtam az orvosnak, hogy inkább én is meg akarok halni a babáimmal, mert nem bírom elviselni a fájdalmat. Szerencsére nem hallgattak rám, és megmentették az életemet. Próbálkozunk újra..

2007. jan. 13. 22:18
Én, majdnem belehaltam egy méhenkivüli terhességbe. Szedtem a fogamzásgátlót, és közben lettem terhes, állítólag egy másik gyógyszer ütötte a fogamzásgátlót. Én meg mikor görcsöltem, eszembe nem jutott, hogy ez lehet a gond. Mikor már napok óta rosszul voltam, és mindig rosszabbul már nem bírtam felkelni sem, akkor hívtam ki az ügyeletesorvost, mert éppen ünnepek voltak. Szerencsémre ,mert így meg mentették az életem. Ha lefekszem aludni akkor nem érem meg a másnapot az orvosom szerint. Komolyan kell venni ezeket a dolgokat. A terhesség is veszélyes lehet.
2007. jan. 12. 13:46
A várandósság természetes folyamat, s többnyire gond nélkül járjuk végig a kilenc hónap állomásait.A magzat nevelgetése, védelme és kihordása érdekében a női szervezetnek minden ízében alkalmazkodnia kell az új helyzethez, hihetetlen változásokon megy keresztül rövid hetek alatt. Ez néha nem megy zökkenőmentesen: kisebb-nagyobb gondok adódnak, némelyik csak átmeneti kényelmetlenséget okoz, mások veszélybe sodorhatják az anya vagy a magzat épségét.

Ugrás a teljes írásra: Méhen kívüli terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook