Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Más lakásában mit nézel meg először? fórum

Más lakásában mit nézel meg először? (beszélgetős fórum)


1 2
ápr. 19. 22:22
Hangulatos-e a lakás
ápr. 19. 22:08
Van-e sör a hűtőben :D
36. Anyagi
ápr. 19. 18:15
A harmóniát...
35. lolita2112 (válaszként erre: 34. - Channa*)
ápr. 18. 10:59
soha nem volt rossz tapasztalom szerencsere!elhiszem hisz nem vagyunk egyformak!
34. Channa* (válaszként erre: 32. - Lolita2112)
ápr. 18. 10:36

Persze, nem azért megyünk, de azért azt megnézzük, hogy hova ülünk le és fogyasztunk e az illetőnél valamit.


Az egyik unkatesóm felesége nagyon koszos, azaz nem takarít és minden csupa kosz náluk. Néha elmentünk hozzájuk régebben, de soha nem ültünk le, mert eddig ültünk a kocsiba, soha nem ettünk, mert nem régen ebédeltünk, és sosem ittunk, mert még itt van a kezünkben az üdítőnk. Ezzel párhuzamban, sosem töltöttünk sok időt náluk, mert a wc-re se mentünk be.


Aztán elvált tőle az unokatesóm, mert hiába takarított ő, az sem volt megoldás a trehányságára....

ápr. 18. 10:01
a megoldásokat
ápr. 18. 09:19
soha semmit ,mert en nem azert megyek vkihez,hogy mit latok!
ápr. 17. 19:05
A háziasszonyt. :))
30. timycat (válaszként erre: 25. - L.luiselotte)
ápr. 17. 18:58

A konyha a ház meghatározó része, a konyhától lesz egy ház otthonos.


Amilyen házakban járok, vagy amiben élek nem kell "becsörtetni" mert a konyha nem szeparált hely, jellemzően nappali, étkező, konyha együttjár.

29. Channa* (válaszként erre: 25. - L.luiselotte)
ápr. 17. 18:56

Nem bámészkodás céljából nézem meg a konyhát, hanem azért, mert a magyaroknál ez egy kulcsfontosságú helység;)

Az enyém pl. annyira, hogy ha akarja valaki, ha nem, akkor is látja.


Főzés közben, nálam is nagy kupi van, illetve ha vendégeim vannak, akkor nem a mosogatással és pakolással foglalkozok, mert az ráér, ha már elmentek tőlünk.


De! egy konyhán látszik, hogy nem csak kupi van a főzés miatt, és én ezt észre veszem;)

Ez van.


Ahogy észre veszem azt is, hogy a fürdőt, wc-t valaki nem takarítja. Ezek nagyon látványosak tudnak lenni. És nem arra gondolok, hogy poros egy kicsit a mosdó, hanem arra, hogy pl. vízköves a wc alul vagy nem tiszta a wc deszka alja, stb.

ápr. 17. 15:38
tisztaság, összhang, bútorok, kiegészítők
27. tumbo2 (válaszként erre: 25. - L.luiselotte)
ápr. 17. 15:25
engem nem zavar,hogy ott van,vagy 5 befőttesüveg.
26. ,zumba (válaszként erre: 1. - TamThor)
ápr. 17. 14:12
Nem járok senkinél helyiségről helyiségre ha lakott ingatlanról van szó. Fontos a tisztaság, a rend és az illat. Voltam olyan dohányfüsttel átitatott "nappaliban", hogy perceken belül távoztam.
ápr. 17. 13:43

Többen írjátok, hogy a konyhát. Ha egy vendégünk vagy ügyfelem becsörtetne a konyhába - szemlézés végett - én azért elhajtanám. Sok helyen jártam, de a konyhába, f. szobába ok nélkül soha nem mentem be bámészkodni, mert

szerintem bunkóság.



Nem mintha olyan nagy kupi lenne a konyhánkban, de ott 24/24 munkálatok folynak , nincs patika a bámészkodók kedvéért,

bocsesz, ez csak úgy kijött belőlem,( eszembe jutott hogy a tegnapi vendégek milyen jogon vagy cimen mit kerestek

volna a konyhában )

24. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Józsibirka)
ápr. 17. 13:07
azannya.hát én sem voltam csúnya.de a volt férjemnek sem az apját,sem az anyját ilyen szempontból nem néztem.
23. tumbo2
ápr. 17. 13:04
ilyen gondom nincs.a húgomhoz járok kávézni,mondom nem vagyunk mi az unokaöcsémmel rokonok?
ápr. 17. 12:36
én a tisztaságot
ápr. 14. 14:54

Azt, Hogy nem e túl gazdagok,


Hiperszuperházba nem vagyok képes,


Jó kis, 80-90' Évek az jó...!



De, De, a Garázsba kell Wifi....😄


Az kelll..a munkához, is,

meg prostikatkeresni.....😄

ápr. 14. 14:49

A Leányt,,

, Jány Annyát!

ápr. 14. 14:46
A tisztaságot, vagy annak hiányát.
ápr. 14. 13:20
Mosdó, 1 ülőhely nekem, kávé és rá lehet-e valahol gyújtani a kv mellé?! Más nem izgat! Van saját ízlésem.
17. SzuzyF (válaszként erre: 14. - Enissa)
ápr. 14. 13:17
Én is így vagyok ezzel. :)
16. csemár (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
ápr. 14. 13:13
Én is eldobtam a gyerekeim apjának a papucsát a halála után. (És még sok minden más holmiját is.)
15. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - TamThor)
ápr. 14. 10:39

Hosszú évek óta - a barátainkén kívül - nem jártam más lakásában.

Most meg hipp-hopp - kettőben is egymás után, néhány nap különbséggel. Meghívást kaptam, szívesen mentem. Egyik helyen sem kellett nézelődnöm. Mindkét helyen a házigazda vezetett körbe. A benyomásom mindkét helyen kellemes volt. Barátságos, tiszta, rendezett. És ami a fő (ez valahogy a heppem) - nem olyan volt egyik lakás sem, mint egy patika vagy kórház, nem olyan, mint ahol úgy kell viselkedni, mint aki karót nyelt. Otthonos mindegyik, olyan, amiben látszik, hogy élet van. Ahol nem feszélyezem magam.

14. Enissa (válaszként erre: 1. - TamThor)
ápr. 14. 10:21

A világon semmit, ha már elmegyek hozzá. Kevés emberhez megyek el, kevés embert engedek az otthonomba.

Ha nagyon extra a lakása, vagy nagyon letisztult, azt megcsodálom.

A legtöbb lakásban azt sem veszem észre, ha új bútor van, ha nem az ízlésemnek megfelelő.

13. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Csemár)
ápr. 14. 09:52
ja,mikor meghalt a lányom apja,mondom ide többé férfi nem teszi be a lábát.így kidobtam a papucsát.ja,hát nem elfelejtettem,hogy vejem is lehet.de hoztak papucsot.
12. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
ápr. 14. 09:48
nagyon régen voltam egy öreg nőnél,valami földügyben.a tűzhely platnija úgy ragyogott.de egy varrónőnél is.olyan koszos gázt,még életemben nem láttam.
ápr. 14. 09:43
Azt, hogy van-e szobapapucs a látogatók számára.
ápr. 14. 09:41

Engem, nem igen érdekel a berendezés, de az igen, hogy tiszta legyen. A kis rendetlenség nem zavar.

Ha valamit megnézek az a fürdő, wc és konyha. Na, itt legyen tisztaság leginkább.

9. Sirga (válaszként erre: 1. - TamThor)
ápr. 13. 16:34
Konkrétan nem nézek meg semmit. Nem foglalkoztat, hogy rend van-e, vagy mekkora a tisztaság. Nem azért megyek. :) Természetesen feltűnik, ha hatalmas, átláthatatlan a rendetlenség, de elfogadom. Az már inkább szemet szúr, ha valami nagyon koszos - és itt nem a sáros időben behordott piszokra gondolok, hanem pl. a vastagon vízköves, ránézésre sosem takarított mosdókagylóra, szappantartóra, stb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook