Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Már csak 5 kg-ot kell leadnom.Milyen diétával tegyem?tudtok v.mi jó receptet? fórum

Már csak 5 kg-ot kell leadnom.Milyen diétával tegyem?tudtok v.mi jó receptet? (beszélgetős fórum)


9. da5acc16b1 (válaszként erre: 3. - Judit71)
2008. dec. 31. 21:40
Ezt kimásoltam a sz.gépre :)
2008. okt. 9. 08:33
Szija Sziszikeccs! Közben benéztem a Weight Watchers fórumra, s tök jó! De azt nagyon megköszönném, ha küldenél anyagot és címeket!!!
2008. okt. 9. 07:20
Szija! És ez valóban hatásos lenne? Mennyit lehet vele fogyni hetente? Te már kipróbáltad? Nekem egy a bajom, hogy imádom az édességeket!:(
2008. okt. 8. 16:51
Szia! én a weight watchers diétát ajánlanám. nem kell koplalni, bármit és bármikor lehet enni! A lényeg, az ételek pontozva vannak. 68 kg alatt 18-25 pontig lehet enni. az alsó értéket kötelezően meg kell enni. ha érdekel akkor küldök anyagot ill. címeket.
2008. okt. 8. 16:43
Bocsi, elfelejtettem írni, hogy 3,5 kg mínusz 3 hét alatt! Egyébként azt mondják, az az egészséges!!!
2008. okt. 8. 16:42
Szija! Az attól is függ, hogy gyors vagy lassú tempóban kívánod ledobni a felesleget? És milyen ételeket szeretsz? Én anno kitaláltam magamnak egy jó kis módszert, amiben enni is lehet, de az heti kb. 1 kg fogyást erdeményez (esetemben: 3,5 kg mínuszt)!
3. judit71 (válaszként erre: 1. - Adriennn20)
2008. okt. 5. 15:19

Szia! Én ezt a diétét 13 éves koromban csináltam végig! garantálni tudom Neked az 5 kiló mínuszt! Íme a recept:


MAYO KLINIKA FOGYÓKÚRÁS RECEPTJE


A fogyókúra feltétele: 13 napig tilos alkoholt fogyasztani! Cukor, kenyér, lisztes ételek fogyasztása tilos! Étkezések között víz forralva, vagy ásványvíz korlátlanul fogyasztható.

Az alábbi menüket nagyon szigorúan be kell tartani, tilos megváltoztatni az ételeket vagy azok sorrendjét, mert csak ebben az esetben és összetételben járul hozzá a fogyasztó diéta az anyagcsere megváltozásához.


Menü:

1. nap: R: feketekávé (teljesen üresen)

E: 2db kemény főtt tojás, spenót, 1-2db nyers paradicsom

V: egy nagy főtt marhaszelet (kb.20dkg), saláta

2. nap: R: feketekávé (teljesen üresen), 1db kétszersült

E: egy nagy főtt marhaszelet (kb.20dkg), saláta

V: 10dkg sovány sonka, 2dl joghurt

3. nap: R: feketekávé (teljesen üresen), 1db kétszersült

E: sült zeller (fóliában sütve), 1-2db paradicsom, kevés mandarin

V: 2db kemény főtt tojás, sajt (kb. 5-10dkg)

4. nap: R: feketekávé (teljesen üresen)

E: 1db kemény főtt tojás, 1db sárgarépa

V: gyümölcssaláta, 2dl joghurt

5. nap: R: 1db sárgarépa

E: sovány hal fóliában sütve, 1-2db paradicsom

V: kb. 20dkg fóliában sütött marhaszelet, saláta

6. nap: R: feketekávé (teljesen üresen)

E: 1db főtt csirkecomb, saláta

V: 2db kemény főtt tojás, 1db sárgarépa

7. nap: R: tea üresen

E: rostonsült marhahús, gyümölcs

V: amit megkíván de MÉRTÉKKEL


A 8. nap megegyezik az elsővel és folytatódik 13 napig.

A fogyókúra 5-6 hónapon belül ismételhető, egy kúra kb. 6-8 kg fogyást eredményezhet.


Sok sikerrt és kitartást neked! Az az 5 kiló már nem olyan sok! :) De nyilván ha mozogsz is mellé, akkor még hatáékonyabb! További szép napot, üdv, Judit

2008. márc. 9. 11:41
Szia már én is csak 5kg szeretnék leadni.Én arra gondoltam,hogy több idöt fogok az edzöteremben tölteni,hát ha segit
2008. márc. 9. 11:31
Már csak az az utolsó 5 kg hiányzik.És az a legnehezebb.Kérlek segitsetek v.miféle gyors diétával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook