Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Loop konizáció, tapasztalatok, gyógyulás fórum

Loop konizáció, tapasztalatok, gyógyulás (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 2. 20:36
Nem a koszrol beszelek de igen, van egy macskám akit gondozni kell illetve boltba menni... Hogy tudjak enni. De azért kímélem magam természetesen, barát amugy sincs az az oldala nem érint, hogy aktus lenne, ülő fürdőt sem vettem. Igen kell majd 5 hét múlva kontroll, 3het a szövettan.
2023. ápr. 2. 18:32
Legalább két hét pihenő van ilyen műtét után, ez a minimum! Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt a kosz eltemetett volna. Normális a folyás, egyelőre még belefér a gyógyulási folyamatba, amíg a méhszáj be nem gyógyul. Ellenőrző vizsgálatra nem kell menj?
2023. ápr. 2. 13:22

Sziasztok, érdekelne akinél már végeztek ilyen beavatkozást.

Nekem 9 napja volt, minden rendben mondhatni de ilyen rózsaszínes vérzés még mindig van. Vagyis akkor utana nem nagyon volt most tegnap óta. Nehéz beazonositani hogy azert mert még fog jonni.

Pár nap és menstrualok. Viszont sajnos nem nagyon feküdtem, vagyis nem dolgozom tehát itthon vagyok de azért maszkaltam bolt stb, takarítás mert nincs aki megcsinalja helyettem. Alhasam faj picit. De jovoheten megprobalom felhivni az orvost. Addig csak szeretnék érdeklődni hány napig normalis ez a rózsaszinu szerű folyás? Gyakori hogy ennek a fajta műtéti megoldásnak szövődménye van? Pl aki nem pihen eleget, begyullad stb... Nem szeretnék Újra visszakerulni.

Köszönom a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook