Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek kell kerítést csináltatni? fórum

Kinek kell kerítést csináltatni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 24. 13:23
Sziasztok! A kérdésem a követező lenne, bár ez nem is kérdés, hanem tanács kérés! Már fél éve nincs a szomszéd, és a mi udvarunk között kerítés, fél éve ígéri nekem hogy csináltat. 1 hónapja mondtam neki, hogy kapok egy kiskutyát, és hogy ne menjen át, ideje lenne már a kerítésnek. A néni egyedül lakik ott, de az unokája rendszeresen segít neki. Mikor ott volt a fiú is, kérdeztem tőle, hogy csinálnak e, vagy csináltassak az én költségemre, érdemes e várnom. Akkor a néni felháborodott, hogy majd fog ha lesz rá pénze, meg hogy olyan kutyát hozzak amit meglehet kötni, mert ha átmegy az ő tyúkjaihoz, akkor bemegy a tanácshoz. Még jó, hogy ő háborog, mikor az ő feladata lenne, mivel az ő része. Az unokája megígérte, hogy csinál a hétvégén, na ez volt 2 hete, és azóta sincs semmi elválasztó a két udvar között...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook