Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonos vagy hormonmentes spirál a jobb? fórum

Hormonos vagy hormonmentes spirál a jobb? (tudásbázis kérdés)


5. yasumi-chan (válaszként erre: 2. - Jooeva)
2023. ápr. 27. 08:45
Szia! Esetleg tudok tőled kérdezni privátban? Még van spirálod?
4. gilingalang (válaszként erre: 3. - Gilingalang)
2020. nov. 22. 20:26
Ja és olyan szinten fájt mind a két mellem oldala.
3. gilingalang (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 20:24

Nekem is ez volt, az elsőt kilökte a szervezetem.

Biztos érezte, hogy nem tetszik.

A másodok ott maradt, de nekem sem tetszett, hogy nem tisztulok.

Májusban jött egy stroke.

Amikor ott feküdtem és visszakaptam a telefonom, belenéztem és első cikk, ami megjelent az volt, hogy a hormonos spirál stroke-ot okoz.

Mikor kijöttem a kórházból, mentem a dokihoz és kivetettem.

Soha nem örültem még ennyire a menstruációnak.

Soha többet hormonos.

Volt már sima is, semmi bajom nem volt.

2020. nov. 22. 09:53

Én is a második mirénámat "fogyasztom", nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs vérzés....hagyományos nem volt még, de ott előfordulhat erősebb, hosszabb vérzés, ne legyen fém allergiád....

Nem egészséges? A hormon elvékonyítja a nyálkahártyádat, ezáltal a ciklus végén nincs minek leválnia, véreznie....duplán véd, mert még a mechanikán át is jut a sperma (de egy nyákdugót is képez a hormon, szóval szinte háromszoros a védelem), nem tud a petesejt beágyazódni, mert nincs hová.

2020. nov. 22. 09:13
Sziasztok! Mirénám volt öt évig, öt év után levetettem, majd újabbat tetettem fel, de 1 év után úgy döntöttem, vegye le a doki, mert nem tartottam egészségesnek hogy nem menstruálok...most gondolkozom, hogy milyen spirált válasszak, mert nem érzem magam “biztonságban”...van olyan akinek a hormonmentes spirálja van? Ugyanolyan jó? Vagy több a nem várt terhesség? Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook