Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hőhullám: ez a klimax lehet vagy mi a szösz? fórum

Hőhullám: ez a klimax lehet vagy mi a szösz? (beszélgetős fórum)


ápr. 27. 01:16
mindenkinel mas-mas problemat okoz a valtozokor,de ne panikoljal,mert nem olyan ordongosseg ki lehet birni!
14. Greenredblue (válaszként erre: 4. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 26. 09:29
Úgy, hogy elmész szakemberhez, aki beállítja a hormonszintedet. A klimaxot sem kell kibírni, végigszenvedni, van rá megoldás.
13. Greenredblue (válaszként erre: 1. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 26. 09:28

Lehet.


Ugyanakkor lehet stresszroham is. Neked kell tudnod, hogy élsz, van-e valami, ami okozhatja ezt.

ápr. 26. 02:36
pocsek erzes,de szerencsere nem is tart soka.
11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 22. 15:26
Nekem egy télen át lezajlott. Mínuszban hol kinyitottam a háló ablakát, hol 3 paplan alatt feküdtem. Voltunk egy temetésen, az volt a legkellemetlenebb, mert mindenki bundában, kezét dörzsölgetve, én meg a kabátot is a karomon tartottam, mindenki meleg teát vagy rövidet kért, én meg jéghideg vizet ittam a kútból.
ápr. 22. 11:58
Azóta kevesebbet fázom, szóval ki lehet bírni. Ott a gond, mikor nyáron az irodában van 30 fok, aztán elkap. No akkor nemcsak a bajszom, de minden is izzad. Seperc alatt rám tapad az öltözék. Szerencsére nem büdös, megszáradok, megy az élet tovább.
9. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 22. 11:52

A leírtak alapján az lesz. Üdv a klubban! 😉


Nekem a vöröshere kapszula és a Jam gyökér kapszula sokat segített, ill. másfél hete tetettem be klimax piercinget. Néhány napja már csak 1-2 hőhullámom van és sokkal kevésbé visel meg - bár lehet, hogy a hűvösebb idő is hozzájárul. Meglátjuk mi lesz, ha visszatér a meleg.

8. semleges (válaszként erre: 4. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 22. 11:52
Túl fogod.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 22. 11:48
van itt pár fórum a témában
ápr. 22. 11:15
A megszokás azért attól is függ, épp hol ér utol. Munkahelyen nem tudok így nekivetkőzni, mint itthon. Rém ciki leizzadni is.
ápr. 22. 11:06
Hogyne! Nekem évek óta tart. :D Leginkább a mellkasom, bajszom izzad. Meg lehet szokni.
ápr. 22. 10:58
Szép kilátások. Valami tanács, hogy éljem túl, ha ez gyakoribb lesz? 🙄
3. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Mavanaholnaptegnapja)
ápr. 22. 10:57
Tipikus! Halálra idegesít hogy egész nap öltözöm, vetkőzöm. Ha éjszaka arra ébredsz hogy tocsogsz az izzadságban ne ijedj meg, az is annak a jele.
ápr. 22. 10:41
Persze, simán lehet.
ápr. 22. 10:21

Milyen a klimaxos hőhullám? Aki tudja, leírná, mik a lényeges "tulajdonságai", amivel be lehet azonosítani?

Hétvégén volt egy furcsa érzésem, hirtelen melegem lett, leizzadtam (csak hónaljban) és gyengén belső, remegő érzésem volt. Ez lehetett ilyen klimaxos izé? Negyvenes éveim végén vagyok, szóval korban már lehet is akár. De eddig nem volt semmilyen rá utaló jel.

Ujjatlanra vetkőztem és jobb lett. Kb 10 perc múlva újra visszaöltöztem, mert akkor meg már fáztam ilyen lengén. Utána minden olyan volt, mint eddig. Azóta sincs semmilyen tünetem, bajom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook